۳ مقصد زیبا برای گذراندن یک ماه عسل فوق العاده

گشت و گذاری در جزایر زیبای دنیا

جزایر همیشه برای ما یادآور بهشت هستند از سواحل وسیع و شن های طلایی و سفید نرمی که می توانید روی آنها لم دهید تا درختان نخل و زل زدن به آسمان آبی به همراه نسیم ملایمی که می وزد همگی آرامش را به ما یادآور می شوند. اما برای زوجی که ازدواج کرده اند و قصد رفتن به ماه عسل در یک مکان زیبا و آرام دارند و دوست دارند تا خاطره ی ماه عسلشان ماندنی شود قطعا جزایر گزینه های خوبی هستند اما نه همه شان! الی گشت در اینجا ۳ جزیره را برای گذراندن یک ماه عسل فوق العاده به شما معرفی می کند:

مطالب مرتبط:
۳ جزیره زیبا و بی بدیل در جهان
گشت و گذار در جزیره بالی با روزی ۲۰ دلار

سوماترا را دست کم نگیرید

sumatra islands

سوماترا، اندونزی: این جزیره که در حلقه آتش واقع در اقیانوس آرام قرار دارد، بزرگ ترین جزیره در کشور اندونزی محسوب می شود. تنها تعداد کمی از گردشگران به این جزیره مراجعه می کنند زیرا بیشترین میزان گردشگران اندونزی به جزیره بالی می روند. در این جزیره تنوع طبیعی زیادی وجود دارد، در مناطق شمالی آن سواحلی بسیار زیبا و مناسب برای غواصی و زیر آبی به کمک لوله های تنفسی که نوک آن بیرون از آب قرار دارد (snorkelling) وجود دارد. در مرکز این جزیره، دو شهر در نزدیکی دهانه آتش فشان واقع شده اند که اطراف آن ها را دریاچه هایی زیبا احاطه کرده و موطن مردم قبیله Batak محسوب می شود. جنگل های سوماترا، زیستگاه ایده آلی برای میمون های سوماترایی و اورانگوتان های وحشی است که به طور آزادانه در این جنگل ها پرسه می زنند. سفر به این جنگل ها و اقامت شبانه در آن ها برای دیدن این حیوانات، از جمله مهم ترین کارهایی است که باید در برنامه سفر به سوماترا گنجانده شود. مردم سوماترا، اصیل و میهمان نواز بوده و علاقه مند به حضور خارجی ها در سرزمین خود هستند. جزیره سوماترا جزو مناطقی است که دیدن آن به همه توصیه می شود.

ونکوور، جزیره ای برای هیجان

vancouver islands

جزیره ونکوور، کانادا : این جزیره در اقیانوس آرام و سواحل غربی کانادا قرار داشته و دارای مردمی مهربان و با رفتاری دوستانه، حیات وحشی زیبا، طبیعت عالی و فرصت های متعددی برای ماجراجویی است. در این جزیره برای هر فردی با هر سلیقه ای، چیزی وجود دارد. شما می توانید در این محل به تماشای معماری عصر ویکتوریایی متعلق به قرن نوزدهم میلادی پرداخته، به ماهیگیری در اقیانوس و در کلاس جهانی بروید، لباس شنا پوشیده و در منطقه Tofino موج سواری کنید، در زمین های بکر و طبیعی فراوان این جزیره گلف بازی کنید یا به یکی از پارک های استانی رفته و یا به تماشای مهاجرت وال ها رفت و انواع وال ها و نهنگ هایی از نژاد Orca، Humpback (وال گوژپشت) ، Minke و وال های خاکستری را تماشا کنید. در حقیقت این جزیره را می توان یک بسته فشرده از دیدنی ها و فرصت های تفریحی و کارهای که می توان انجام داد، محسوب کرد. چرا که اگر هر چیزی را در لحظه هوس کنید و خواستار هر هیجان و زیبایی باشید، می توانید در این جزیره آن را بیابید.

بالی، تکه ای از بهشت روی زمین

bali islands

بالی، اندونزی: بالی، محبوب ترین جزیره گردشگری در اندونزی محسوب می شود. در این جزیره تنها کافی است کمی از مناطق شلوغ و توریستی دور شده و مناطق بکر و منحصر به فردی را برای خود کشف کنید. مردم بالی از فرهنگ و دین گذشتگان شان پیروی می کنند و مراسم آئینی و سنتی متعدد و زیبایی دارند. شما می توانید از سواحل زیبای این جزیره لذت برده، در ساعات طلوع خورشید در قله های آتش فشانی آن کوهنوردی کرده و یا در مسیرهای زیبا و آرام جزیره که از کنار مزارع برنج می گذرد دوچرخه سواری کنید. در بالی فرصت برقراری ارتباط مستقیم با مردم محلی را در بازارها و مناطق بومی و سنتی دارید. در این جزیره هر کسی می تواند گوشه دنج و زیبای متعلق به خودش را پیدا کند و در آن نقطه استراحت کرده و یا تمدد اعصاب کند.
فهرست جزایر زیبای جهان از دید ما به پایان رسید اما بدیهی است که تعداد زیادی از جزایر زیبای دیگر نیز در جهان وجود دارند و ما فکر می کنیم این فهرست، تنها آغازی خوب برای معرفی آن ها محسوب می شود. اکنون تنها کاری که شما باید انجام دهید، رزرو بلیط و سفر به قصد دیدار از این جزایر زیبا است.

این مکان ها به مقاصد گردشگری سیاه معروف اند
این مکان ها به مقاصد گردشگری سیاه معروف اند
سنن عجیب و باورنکردنی ازدواج در جهان
سنن عجیب و باورنکردنی ازدواج در جهان
جزیره ای که با اینکه خالی از سکنه است اما آلوده ترین جای دنیاست!
جزیره ای که با اینکه خالی از سکنه است اما آلوده ترین جای دنیاست!
رتبه بندی شهرهای توریستی از لحاظ تعداد گردشگر
رتبه بندی شهرهای توریستی از لحاظ تعداد گردشگر

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code