۷ دلیلی که شما را به پرتغال می کشاند!

۷ دلیل برای سفر به پرتغال

سفر به پرتغال از آن انتخاب های خاص زندگی است، رفتن به کشوری که تا پایتان را از فرودگاه بیرون می گذارید چیزهای زیادی برای سرگرم شدن پیش رویتان دارید. اروپا فقط به فرانسه، ایتالیا و اسپانیا ختم نمی شود شما قرار است با یک کشور فوق العاده روبرو شوید. پرتغال! با الی گشت همراه باشید تا باهم سری به پرتغال بزنیم و ببینیم چرا اصلا باید به این کشور سفر کنیم.

سفر به پرتغال
مطالب مرتبط:
کاخ سلطنتی آجودا در پرتغال
شمال یا جنوب پرتغال، کدام بهتر است؟

لیسبون، پایتخت پرتغال از آن شهرهای دیدنی دنیاستجایی که با قدم زدن در آن تا چشم کار می کنم معماری و بنای دیدنی می بینید؛کوچه پس کوچه های لیسبون، کافه ها، رستوران ها و ساختمان های قدیمی به همراه صدها جاذبه دیگر شما را از تصمیم سفر به پرتغال خوشحال می کند!

  • ترامواها شگفت زده تان می کنند!

ترامواهای تاریخی که از قرن گذشته در مرکز شهر در حال حرکت بوده اند، زندگی در شهرهای مهم پرتغال را زیبا کرده اند. به ویژه در لیسبون! زمانی که این ترامواهای دوست داشتنی زردرنگ از تپه ها بالا و پائین می روند دوربینتان را فراموش نکنید. با اینکه تراموا سواری در خیلی از شهرهای دنیا هیجان انگیز است اما شاید کمی در لیسبون طولانی و خسته کننده شود. بستگی به خودتان دارد، به هر حال یک بار سوار شدنش به یاد ماندنی می شود.

تراموا سواری در سفر به پرتغال
  • قهوه دوست دارد؟! به جای خوبی آمده‌اید!

کافیست اهل قهوه خوری باشید، عاشق این کشور خواهید شد. شاید کلمه «بهترین» خیلی بزرگ باشد اما باید بگوئیم بدون شک قهوه های فوق العاده ای در انتظارتان است.

قهوه خوری در سفر به پرتغال
  • ماهی های لذیذ و خوشمزه

گیاهخواران می توانند این یک مورد را نادیده بگیرند. بیش از ۸۰۰ کیلومتر ساحل در پرتغال هست که این یعنی بزرگ ترین منطقه ماهیگیری در اروپا و قیمت های ارزان! پرتغال یکی از ماهی دوست ترین مناطقی است که تا به حال دیده اید در اینجا، دورادا، ساردین و روبالو ماهی های خوشمزه ای هستند که امتحانشان را پیشنهاد می کنیم.

ماهی خوری در سفر به پرتغال
  • شاید بهترین هوای اروپا را داشته باشد

زمستان های ملایم با درجه دمایی که به ندرت به کمتر از ۵ درجه در امتداد ساحل می رسد و تابستان های گرم که با نسیم اقیانوس اطلس خنک می شود؛ این ها ویژگی های آب و هوایی پرتغال هستند. پرتغال بیشترین تعداد ساعات تابش نور آفتاب در اروپا را دارد

جاذبه ها در سفر به پرتغال
  • بهترین مکان برای یاد گرفتن موج سواری!

اگر به موج سواری علاقمند هستید، موج های وحشی اقیانوس اطلس، آب و هوای ملایم، جمعیت عظیم موج سواران و کمپ های موج سواری برای شما اغواکننده هستند. نازار، پنیچ، اریسریا و تمام ساحل آلنتجو همگی مکان هایی عالی برای موج سواری در پرتغال هستند.

موجسواری
  • طبیعت گردی کنید!

با سفر به پرتغال شما به طبیعت منحصر به فردی سفر کرده اید. دریاچه های خیره کننده، کوه ها و صخره ها در جزایر آتشفشانی بدون شک شما را عاشق این سفر می کنند.

طبیعت پرتغال
  • مردم به شما مثل دوستان واقعی خوشامد می گویند

به عنوان یک قاعده کلی، پرتغالی ها مردمی بسیار خوب و دوستانه هستند. آنها بیشتر تلاششان را می کنند تا شما احساس راحتی کنید و این موضوع هر چقدر به سمت شمال این کشور بروید بیشتر و بیشتر می شود.

تماشای این جاذبه ها در اسپانیا مجانی است!
سفر من به هند
سواحل معروف گوا
در فرودگاه چطور سر خود را گرم کنیم؟

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code