توسعه فوق العاده گردشگری دبی در سال های اخیر

گردشگری دبی در سال های اخیر، شهری از طلا

این در لبه یک بیابان وسیع که توسط نسیمی از خلیج فارس سرد می شود. ماهیگیران حرفه ای که زمانی تعدادشان بسیار زیاد بود، مدت زیادی است که رفته اند و محل سکونت آنها در جنگل ها و قلعه ها، راه را برای درخشندگی برج هایی که به آسمان نزدیک می شوند باز کرده اند، در منظر افقی که چشمگیرتر است، شاید راهی را برای بلند کردن آسمان خراش ها در جهان به ارمغان بیاورد. دبی همچنین برخی از بزرگترین مراکز خرید در این سیاره را در خود جای داده است، چشمه های شاداب در آبشارهای نور و صدا، کاخ های یخی با دامنه های اسکی داخلی و سایر جاذبه های فانتزی که در محیط اطراف بی نظیر آنها قرار دارد. همه اینها رشد گردشگری دبی در سال های اخیر و پیش رو را سبب می گردد. برای بررسی ابعاد این توسعه با الی گشت همراه باشید.

گردشگری دبی در سال های اخیر

شهری از طلا

مطالب مرتبط :
آسمان خراشهای دبی غالب در مسابقه آسمان خراشها
معرفی هتل ۵ ستاره پارک حیات در دبی

دبی همچنین به عنوان “شهر طلا” به دلیل تبدیل سریع آن به یک مرکز تجارت جهانی به نام “شهر طلا” شناخته می شود؛ همچنین دبی نیز به عنوان یک نیروی پیشرو در گردشگری ظاهر شده است. این مقصد در سال جاری ۱۴٫۲۴ میلیون بازدید کننده را جذب کرد، ۸۰۰٫۰۰۰ نفر از آمریکایی ها، گردشگران ایالات متحده به عنوان ششمین بازار بزرگ در آنجا است. این شهر ۱۰۲،۰۰۰ اتاق هتل را ارائه می دهد و انتظار می رود تا پایان سال ۲۰۱۸ این تعداد به ۱۳۴،۰۰۰ نفر برسد. بیش از ۷۰ هتل در رده پنج ستاره قرار دارند اما اگر به طور رسمی وجود داشت، رتبه واقعی آنها شش یا هفت ستاره است. اشغال هتل ها در تمام طول سال با متوسط ۷۰ درصد و برای هتل لوکس تر بیشتراست. گردشگران تفریحی می خواهند در امتداد نوار مرزی خلیج ساحل جمیرا اقامت داشته باشند. ده ها تن از استراحتگاه ها در اینجا – از Burj al Arab عربستان-لوکس تا هتل های سه و چهار ستاره مانند Holiday Inn Express، Ramada، Rotana، Doubletree و Radisson Blu. مهمان ها همه سواحل، استخرها، آبگرم، مراکزخرید و حتی پارک ها را پیدا خواهند کرد.

دبی در سالهای اخیر

همچنین دشوار است از بین طیف گسترده ای از هتل های مهمان نواز گردشگران آمریکای شمالی در دبی از جمله Hyatt، Sheraton، Marriott، Hilton، Fairmont، Four Seasons، Four Points، W، Westin و غیره را پیدا کنید. با این حال، هتل های دبی، مانند امارات و جمیرا، باید برای کسانی که مایل به اقامت در هتل های لوکس هستند، مورد توجه قرار گیرد. همه چیز در اینجا جدید است، زیرا دبی تنها در دهه ۱۹۹۰ به عنوان یک مقصد گردشگری شروع به کار کرد. بسیاری از شرکت های مدیریت مقصد (DMCs) برای کمک به شما در سفرهای گوناگون و تجارب خود برای سایر مشتریان وجود دارد. رناتا گراهام، مدیر عامل شرکت گراهام بین المللی، می گوید که باید بدانید. گراهام قبلا نمایندگی بازاریابی ایالات متحده در زمینه بازاریابی دبی و بازاریابی بازرگانی دبی بوده که در حال حاضر به ماجراهای بیابان در ارتباط است و به متخصصان سفر در آمریکای شمالی کمک می کند. او گفت: “ماجراهای کویر، یکی از DMC های برجسته در دبی است و می تواند از خدمات اقامتی مناسب برای سفرهای جالب و غافلگیر کننده، و همچنین سفرهای بی پایان، خرید مقرون به صرفه، و تجربه های ناهار خوری باشد. “

دبی

در دیره، قدیمی ترین محله دبی، گردشگران سواحل طلایی و ادویه، گالری های هنری، مغازه ها و خانه های قهوه را پیدا خواهند کرد. کنجکاو می تواند به مرکز شیخ محمد برای تفکر فرهنگی برگردد و بعدازظهر به صحبت کردن با محلی ها در مورد راه های بیابان، راه های قبیله بنای یاس و راه های بیابان پنبه با ناهار، بپردازد.

نمایی از دبی

علاوه براین ، در اواخر سال ۲۰۱۸، جزیره Bluewaters که شامل Bluewaters  امپراتوری دبی و Bluewaters  قصر امپراتوری دبی  است، انتظار می رود هر دو آنها اولین محل برای بازی های غیرقانونی خواهند بود. این دو هتل در امتداد ساحل در جزیره ای ساخته شده است که شامل ۴۷۹ اتاق ۵ ستاره است. انواع امکانات مدرن از جمله یک باشگاه ساحلی، باشگاه ساحلی Bluewaters دبی، استخرهای سرپوشیده و بیرونی، یک آبگرم با مرکز سلامتی اختصاصی و فضایی برای جلسات و کنوانسیون خواهد بود. مارک فریسورا، مدیر اجرایی شرکت Caesars Entertainment گفت: “از طریق همکاری ما با Meraas، ما پیش بینی می کنیم جزیره Bluewaters در منطقه گردشگری، محل های ناهار خوری و محل های تفریحی به ارمغان بیاورد.” “این پروژه نشان دهنده توانایی این مجموعه در تمرکز بر نقاط قوت خود در صنعت گردشگری است و همچنین تعهد و ظرفیت ما برای ایجاد هتل های برجسته در بازارهای جهانی جدید را تقویت می کند”. این مجموعه سرگرمی قصد دارد تا تجربه خواص دبی، برنامه ریزی ۱۲ رستوران و کافه و جشن های سرگرمی جزیره را برای زندگی ایجاد کند. همچنین انتظار دارد تا برخی از مفاهیم موفقیت آمیز آشپزی مشهور خود را به دبی معرفی کند.

منبع: travelpulse.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code