بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
شیراز, همه فرودگاه ها
ساری, همه فرودگاه ها
...
...
بلیط هواپیما شیراز به ساری

بلیط هواپیما شیراز به ساری

سوالات شما

مدت زمان پرواز شیراز به ساری چقدر است؟

مدت زمان پرواز شیراز به ساری یک ساعت و چهل دقیقه (1:40) است.

نحوه استرداد بلیط هواپیما شیراز به ساری چگونه است؟

شما اگر بلیط سیستمی شیراز به ساری را خریداری کرده باشید، می توانید آن را کنسل کنید و در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد. اگر نتوانستید در پرواز خود شرکت کنید باید حداقل بیست و چهار ساعت قبل از پرواز به شرکت و آژانس مورد نظر باید اطلاع دهید تا جریمه کنسلی لحاظ شود و باقی وجه تان به حساب شما واریز گردد. هر چه نزدیکتر به پروازتان اطلاع دهید هزینه جریمه کنسلی برایتان بیشتر است که درصدی محاسبه می شود. در استرداد یا برگشت بلیط هواپیما به موارد ذکر شده بالا دقت کنید.

مقدار بار مجاز در پرواز شیراز به ساری چقدر است؟

مقدار بار مجاز در پرواز شیراز به ساری 25 کیلوگرم است.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به ساری چقدر است؟

قیمت بلیط پرواز شیراز به ساری بنا به نوع ایرلاین و پرواز چارتری و سیستمی متفاوت است و در هنگام خرید نوع پرواز هواپیمای شما اکونومی، بیزنسی و فرست کلاس نیز مهم هست که با یکدیگرتفاوت قیمت قابل ملاحظه ای دارند. در بهار و تابستان چون مقصد سفری بسیاری از مسافران به خطه شمالی کشور و شهر ساری است بهای بلیط نیز افزایش دارد.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به ساری برای نوزاد و کودکان زیر 12 سال چقدر است؟

به خاطر داشته باشید، بلیط برای کودکان (2 تا 12 سال) و نوزادها تنها در بلیط سیستمی امکان پذیر است، بهای بلیط های سیستمی برای کودکان و نوزدان نیز بسته به نوع فرست کلاس، اکونومی و بیزینسی هم چنین چارتری و سیستمی متغیر است و نرخ بهای بلیط در این فصل ها بهار و تابستان با توجه به مقصد ساری ممکن استن افزایش داشته باشد. برای آگاهی دقیق بلیط ها می توانید در وب سایت الی گشت بهای بلیط پرواز کیش به ساری را جست و جو کنید.