بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
شیراز, همه فرودگاه ها
تهران, همه فرودگاه ها
...
...
بلیط هواپیما شیراز به تهران

بلیط هواپیما شیراز به تهران

سوالات متداول

شما می توانید با مراجعه به بخش رزرو هتل الی گشت، برای هر بازه زمانی با هر تعداد شب اقامت هتل مورد نظرتان را رزرو کنید.
پوشش بیمه مسافرتی، برای هر سفر بسته به نیاز شما می تواند متفاوت باشد. از جمله پوشش های بیمه مسافرتی می توان به خدمات دندانپزشکی، مفقودی چمدان، درمان بیماری های حین سفر، درمان بیماری مربوط به قبل سفر، کنسلی سفر و ... اشاره کرد.
با خرید بلیط رفت و برگشت هم زمان بندی مشخصی برای سفرتان دارید و هم در پرداختی نهایی شما برای خرید بلیط هواپیما مقدار زیادی صرفه جویی شده است.
برخلاف اینکه قیمت بلیط هواپیما سیستمی برای کودکان ارزان محاسبه می شود، در بلیط چارتر قیمت برای کودکان برابر با قیمت بلیط بزرگسالان است.
حداکثر بار مجاز در پرواز چارتر داخلی 20 کیلوگرم و برای پروازهای چارتر خارجی معمولا 30 است؛ در صورتی که مسیر پرواز شما به سمت آمریکا و کانادا باشد متوسط بار مجاز 2 تا 23 کیلوگرم است.
معمولا پروازهای سیستمی سه نرخ دارند؛ یک نرخ برای نوزادان زیر 2 سال، یک نرخ برای کودکان 2 تا 12 سال و یک نرخ هم برای افرادی که بیش از 12 سال سن دارند در نظر گرفته شده است. در موقع خرید بلیط به این موضوع توجه داشته باشید که شما تنها برای ورود نوزاد خود هزینه پرداخت می کنید و این بدین معنا نیست که شما برای نوزاد خود یک صندلی جداگانه در هواپیما خریداری کرده اید.
الی گشت این فرصت را در اختیار شما قرار داده است تا هم به صورت آنلاین، هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضوری بلیط خود را تهیه کنید. هر کدام از این روش ها که برای شما راحت تر هستند را انتخاب کرده و برای خرید بلیط مورد نظر خود اقدام کنید.
برای مطلع شدن از ترمینالی که پرواز شما از آن انجام می شود باید به بلیطی که در اختیار دارید مراجعه کنید. کلیه اطلاعات مربوط به پرواز در آن درجه شده است.
معمولا الزام خاصی برای ارائه بلیط به صورت کاغذی وجود ندارد. چنانچه به هر دلیلی پرینت بلیط همراهتان نیست حداقل شماره بلیط را ثبت کرده و با خود به همراه داشته باشید. البته توصیه می شود در ثبت نام به صورت آنلاین بلیط را پرینت بگیرید و با خود به داخل هواپیما ببرید.
ارائه نسخه چاپ شده از بلیط و یا عکس آن به اضافه مدارک شناسایی.
بار مجاز مسافران توسط ایرلاین ها مشخص می شود.