بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
کیش, همه فرودگاه ها
ساری, همه فرودگاه ها
...
...
خرید بلیط هواپیما کیش به ساری

خرید بلیط هواپیما کیش به ساری

سوالات متداول

مدت زمان پرواز کیش به ساری دو ساعت (2:00) است و شرایط جوی یا همان آ ب و هوایی مدت زمان پرواز را ممکن است افزایش دهد و یا تاخیر در پرواز صورت بگیرید.
شما اگر بلیط سیستمی کیش به ساری را خریداری کرده باشید، می توانید آن را کنسل کنید و اگر نتوانستید در پرواز خود شرکت کنید باید حداقل بیست و چهار ساعت قبل از پرواز به شرکت و آژانس مورد نظیر باید اطلاع دهید تا جریمه کنسلی لحاظ شود و باقی وجه به شما برگشت داده می شود. هر چه نزدیکتر به پروازتان اطلاع دهید هزینه جریمه کنسلی برایتان بیشتر است که درصدی محاسبه می شود. معمولا دو ساعت مانده به پرواز هفتاد درصد جریمه کنسلی دارد. در استرداد بلیط هواپیما به موارد ذکر شده بالا دقت کنید.
مقدار بار مجاز در پرواز کیش به ساری 20 کیلو گرم است.
قیمت بلیط پروازی کیش به ساری با توجه به نوع چارتری و سیستمی و کلاس پروازی اکونومی، فرست کلاس و بیزینسی متفاوت است. معمولا ایرلاین پرواز کیش به ساری نیز کیش ایر است، که خدمات خوبی در طول پرواز دارد. یکی از گزینه هایی دیگری که باعث تفاوت قیمت ها می شود ایرلاین است. زمان سفری ساری بهار و تابستان است و در این مدت افزایش بهای بلیط هواپیما را نیز دارد.
به خاطر داشته باشید، بلیط برای کودکان (2 تا 12 سال) و نوزادها تنها در بلیط سیستمی قابل تهیه هست بهای بلیط های سیستمی برای کودکان و نوزدان نیز بسته به نوع فرست کلاس، اکونومی و بیزینسی هم چنین چارتری و سیستمی متفاوت است. و نرخ بهای بلیط در این فصل ها بهار و تابستان با توجه به مقصد ساری ممکن استن افزایش داشته باشد. برای آگاهی دقیق بلیط ها می توانید در وب سایت الی گشت بهای بلیط پرواز کیش به ساری را جست و جو کنید.