بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی قطار بیمه مسافرتی
رزرو هتل
آگرا, هند
...
...

رزرو هتل آگرا

رزرو آنلاین هتل های تهران

دریافت آنلاین واچر هتل آگرا

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

جستجو و مقایسه هتل تهران

رزرو آنلاین هتل های آگرا

جستجو و مقایسه بلیط  تهران

جستجو و مقایسه هتل آگرا

سوالات متداول
بهترین هتل های آگرا از 3 ستاره گرفته تا 5 ستاره را در مرکز شهر آگرا خواهید یافت. هتل هایی مانند آمار یاتری نیواز (Amar Yatri Niwas) و کلارکس شیراز (Clarks Shiraz) در مرکز شهر آگرا قرار دارند.
جیپی پالاس (Jaypee Palace) و کلارکس شیراز (Clarks Shiraz) دو هتل محبوب در آگرا هستند که برای اقامت در آن ها بایستی از مدت ها قبل اتاق خود را رزرو کنید.
پس از انتخاب هتل مورد نظر در شهر آگرا و از سایت الی گشت، پرداخت هزینه را اینترنتی و با کارت های عضو شتاب انجام دهید تا فرایند رزرو هتل تکمیل شود. پس از تکمیل رزرو اینترنتی هتل آگرا، واچر هتل به ایمیل شما فرستاده می شود. در خرید حضوری الی گشت هم، می توانید از تمامی کارت های عضو شتاب برای پرداخت هزینه های سفر به آگرا استفاده کنید.
در آگرا تنها مراکز خرید مدرن نیستند که مملو از گردشگرند؛ بازارهایی مانند بازار راجا کی ماندی، سادار، ناولخا، نهرو و کیناری هر کدام برای خرید سوغاتی مناسب هستند. اومکس ودینگ، تی دی آی، آشوک کاسموس مال و پسیفیک تاج نیز از جمله مراکز خرید مدرن آگرا به شمار می آیند.
آگرا را با تاج محل می شناسند اما در این شهر جاذبه های بی نظیر دیگری هم یافت می شود. باغ مهتاب، آگرا فورت، تاج محل کوچک، مقبره اکبر و رودخانه یامانا، از بهترین جاهای دیدنی آگرا هستند.
بهار و تابستان فصل بارش باران های موسمی و زمان کاهش قیمت ها در اغلب شهرهای هند است. در این بازه زمانی می توانید برای رزرو هتل آگرا با قیمت ارزان اقدام نمایید.