الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی
قوانین و مقررات

سوالات شما

محبوب ترین هتل های جیپور چه نام دارند؟

بیشتر هتل های جیپور برای اقامت جزو بهترین گزینه ها هستند. هتل هایی مانند رامباغ پالاس (Rambagh Palace Hotel)، کراون پلازا (Crowne Plaza Jaipur)، پارک این (Park Inn Jaipur)، رویال ارکید (Royal Orchid Hotel) و ایبیس (Ibis Jaipur) نام بعضی از بهترین هتل های جیپور بوده که برای اقامت مناسب اند.

روش های پرداخت هزینه برای رزرو هتل جیپور چه شیوه هایی هستند؟

پس از انتخاب هتل مورد نظر در شهر جیپور و از سایت الی گشت، پرداخت هزینه را اینترنتی و ریالی انجام دهید تا فرایند رزرو هتل تکمیل شود. پس از تکمیل رزرو اینترنتی هتل جیپور، واچر هتل به ایمیل شما فرستاده می شود. در خرید حضوری الی گشت هم، می توانید از تمامی کارت های عضو شتاب برای پرداخت هزینه های سفر به جیپور استفاده کنید.

مراکز خرید جیپور چه نام دارند؟

در جیپور تنها مراکز خرید مدرن نیستند که جذابیت دارند؛ در این شهر بازارهای رنگارنگی پر از سوغاتی های هند وجود دارد. برای خرید سوغات هند می توانید به بازارهای جوهری، تبتی، تریپولیا، نهرو یا چاندپوله بروید. مراکز خرید متروپولیتن مال، پینک اسکوئر، تجارت جهانی و سیتی مال برای دیگر محصولات مخصوصاً برندها در جیپور مشهور هستند.

برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی شهر جیپور چه نام دارند؟

جاذبه های صورتی رنگ این شهر با نام های کاخ شهر، هوا محل، جانتار مانتار، موزه آلبرت هال، جال محل، قلعه آمبر و جاگار شناخته می شوند. در سفر به هند تماشای دیدنی های جیپور را از دست ندهید.

بهترین زمان برای رزرو هتل ارزان جیپور چه موقع از سال است؟

برای رزرو اتاق در ارزان ترین هتل های جیپور، بهتر است فصل بهار یا تابستان را انتخاب کنید. چرا که هوا بسیار گرم بوده و از تعداد گردشگران در جیپور کاسته می شود. همین موضوع هم باعث کاهش قیمت رزرو هتل در جیپور است.

برای سفر به جیپور چه مدارکی مورد نیاز است؟

برای سفر به جیپور می بایست اصل پاسپورت با حداقل 6 ماه و 10 روز اعتبار خود را برای دریافت ویزای الکترونیک هند ارائه دهید. همچنین باید کپی شناسنامه از تمامی صفحات، یک قطعه عکس به ابعاد 5*5 یا 6*4، فرم مشخصات پر شده، کپی از ویزای هند قبلی و اسکن صفحه اول پاسپورت را، به همراه داشته باشید.

برای خرید تور جیپور حداقل از چند ماه قبل باید اقدام کنیم؟

برای خرید تور جیپور بهتر است که بین یک تا سه ماه زودتر از شروع سفر اقدام نمایید. هر چه زودتر تور خود را خریداری کنید، قیمت های مناسب تری خواهید پرداخت.

راهنمای رزرو هتل های جیپور هند از سراسر جهان

جستجوی هتل در شهر جیپور

در فرم جستجو پس از وارد کردن جیپور به عنوان مقصد، تاریخ ورود و خروج، تعداد اتاق ها و تعداد مسافران را وارد نموده و دکمه جستجو را بزنید تا لیست هتل های جیپور به شما نمایش داده شود.
با انتخاب تعداد اتاق می توانید مشخص نمایید که در هر اتاق چند مسافر اقامت خواهند داشت. برای مثال در اتاق اول ۲ بزرگسال و یک کودک پنج ساله و در اتاق دوم ۳ بزرگسال.

رزرو هتل های جیپور

در نتایج جستجو، لیست هتل های جیپور به همراه عکس، منطقه هتل، قیمت و سایر جزییات به ترتیب از هتل ارزان قیمت نمایش داده می شود.
پس از انتخاب هتل دکمه رزرو را انتخاب نمایید تا اتاق های موجود (Available) به شما نمایش داده شود. پس از انتخاب اتاق موردنظر مجدد دکمه رزرو را بزنید تا به مرحله ثبت مسافران بروید.
قیمت نمایش داده شده مجموع قیمت برای کل مسافران و تمام مدت اقامت است؛ همچنین در هر هتل اتاق(های) متناسب با تعداد مسافران نمایش داده می شود و شما می توانید هر کدام از آن ها را انتخاب و رزرو کنید. در صورت تمایل می توانید با کلیک بر روی دکمه تغییر هتل، نسبت به رزرو هتل دیگری اقدام نمایید.
با استفاده از منو فیلترهای سمت راست می توانید لیست هتل های جیپور را بر اساس نوع، درجه، منطقه، قیمت و امکانات هتل فیلتر کنید تا به سرعت هتل موردپسند خود را بیابید. اگر هتل خاصی در جیپور موردنظر شماست می توانید با تایپ نام هتل، اتاق های آزاد آن را مشاهده نمایید.