آیا می دانستید لهستان عقاب عصر طلایی رنسانس است؟ به همراه ویدیو

ویدیویی از جاذبه های لهستان- الی گشت

ویدیویی از جاذبه های لهستان

کشور لهستان با دارا بودن جاذبه های طبیعی، فرهنگ و تاریخ غنی و شهر های بسیار زیبایی مانند ورشو پایتخت آن، کراکف معروف به عتیقه عصر طلایی رنسانس، شهر باستانی تورون و گلدانسک، یکی از بزرگترین کشورها در اروپای مرکزی است که به دریای بالتیک متصل است. در ویدیویی از جاذبه های لهستان تمام زیبایی آن از جمله طولانی ترین رودخانه های آن که به سمت شمال کشور جریان دارند، شامل ویستولا در مرکز و اوردا در امتداد مرز غربی لهستان آورده شده است.

قلعه قرمز رنگ مالبورک، یکی از بزرگترین قلعه‌های خشتی عصر گوتیک جزو جاذبه های معماری این کشور است. اگر می توانید سفر خود را طولانی کنید حتما از گدانسک، یکی از شهرهای بندری زیبای شمال لهستان در کناره دریای بالتیک دیدن کنید. تصاویر این شهر بندری را در ویدیو لهستان، عقاب عصر طلایی رنسانس می بینید.

تپه های شنی اسکووینسک گرفته تا کوه های تاترا، معدن نمک در حومه شهر کراکف که همه ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می کند، جنگل ها و مراتع وسیع و سرسبز با گله های حیوانات اهلی، بازار و میدان اصلی ورشو همه جزوی از دیدنی های این کشور پهناور است که می تواند چشمان شما را مجذوب خود کند. حتما تورهای پیاده روی و کوچ سرفینگ آن را شرکت کنید.

در ویدیویی از جاذبه های لهستان، کلیساهای قدیمی و سالن شهر و خانه‌های شهری به سبک گوتیک شهر تورن هر بیننده ای را جادو می کند. کلیسای جامع واول معروف به کلیسای سنت استانیسلاو و واکلاف در شهر کراکف از جمله کلیساهایی است که محل تاج‌گذاری همیشگی شاهان لهستانی بوده است. تورهای کروز برگزارشده در کانال البلاگ و هوای مطبوع آن شادابی و نشاط را برایتان به همراه می آورد و خرید از بازارهای محلی و ارتباط برقرار کردن با مردمان این کشور سفری به یاد ماندنی برایتان بوجود خواهد آورد.

ویدیو زیبا از جاذبه های لهستان

مطالب مرتبط

بزرگ ترین کاخ سلطنتی دنیا به همراه ویدیو

در برج شانگهای روی ابرها بروید به همراه ویدیو

نگاهی به زیبایی های کاخ کرملین به همراه ویدیو