رونمایی از نسخه جدید نرم‌افزار رزرواسیون آنلاین الی‌گشت

همایش بزرگ الی گشت

همایش آشنایی با نسخه جدید نرم‌افزار سایت آنلاین شرکت الی‌گشت در هتل اسپیناس تهران برگزار شد.

شرکت الی‌گشت که پرچم‌دار رزرواسیون آنلاین خدمات گردشگری در ایران است، میزبان مدیران بیش از ۷۰۰ آژانس گردشگری از سراسر ایران بود.

در این مراسم امکانات نسخه جدید سایت الی‌گشت به تفکیک معرفی شد. این سایت قابلیت رزرو اتاق در بیش از ۲۰۰ هزار هتل در ۱۲ هزار شهر دنیا را دارد. در بخش بلیط هواپیما نیز کاربران می‌توانند از حدود ۹۰۰ ایرلاین مختلف دنیا به صورت آنلاین بلیط خریداری کنند.

ایمان عدلخواه، مدیر فروش شرکت الی‌گشت در بخشی از این همایش به انتخاب این شرکت به عنوان آژانس برتر غرب آسیا توسط وزارت گردشگری مالزی اشاره کرد و گفت: کسب این موفقیت بدون همراهی، آژانس‌هایی که با الی‌گشت همکاری دارند، ممکن نبود.

وی افزود: کسب گواهینامه رعایت حقوق مصرف‌کننده توسط الی‌گشت نیز نشان‌دهنده میزان بالای رضایتمندی مشتریان از خدمات این شرکت است. امیدواریم در سال جاری نیز بتوانیم با همکاری و همراهی آژانس‌های مسافرتی سراسر کشور، این موفقیت‌ها را تداوم ببخشیم.

ورود ایرآسیا به ایران

در ادامه این همایش محسن منظری، مدیرعامل هواپیمایی ایرآسیا در ایران به سخنرانی پرداخت و ضمن معرفی این ایرلاین، به خدماتی که ایرآسیا به مسافران ایرانی می‌دهد، اشاره کرد.

وی گفت: ایرآسیا بزرگترین خریدار ایرباس در جهان است و تاکنون بیشترین تعداد ایرباس را خریداری کرده. سن متوسط هواپیماهای این شرکت کمتر از ۵ سال است. این ایرلاین برای پروازهای کمتر از ۴ ساعت از ایرباس ۳۲۰ و برای پروازهای بیشتر از ۴ ساعت از ایرباس ۳۳۰ استفاده می‌کند.

منظری افزود: ایرآسیا با حذف تشریفات غیرضروری، سعی دارد پروازهای ارزان به مسافران ارایه دهد. از این رو با حذف وعده‌های غذایی و بار مسافر در مسافت‌های کوتاه، ضمن کاهش هزینه سفر، رضایتمندی مشتریان را افزایش داده است.

در پایان همایش مدیران الی‌گشت از آژانس‌هایی که بیشترین همکاری را با این شرکت در سال ۹۴ داشتند، تقدیر کردند.

مطالب مرتبط

ثبت جهانی کاروانسراهای ایران در یونسکو

آتش سوزی در یونان گردشگران را فراری داد!

اولین قطار هوایی با خط مغناطیسی معلق در در چین راه اندازی شد!