اطلاعات پروازی کامل سفر به شهر های آفریقای جنوبی

با اطلاعات پرواز برای سفر به شهر های آفریقای جنوبی آشنا شوید

کمتر کسی وجود دارد که سفر به شهر های آفریقای جنوبی برایش جذاب و هیجان انگیز نباشد. فکر کنید فرای آن تصویری که پشت مانیتورها و صفحات کاغذی مجله ها و کتاب ها می بینیم و می خوانیم، خود شخصا به صورت انفرادی یاهمراه با دوستان و خانواده به آن سوی دنیا و قاره ی سیاه سفر کنیم و در یکی از کشورهای مدرن جهان به استراحت بپردازیم و ببینیم، لذتی فوق العاده دارد. اگر شما هم قصد سفر به آفریقای جنوبی را دارید، در ادامه با الی گشت همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر، اطلاعات پروازی سفر به شهر های آفریقای جنوبی را مرور نماییم.

اطلاعات پرواز برای سفر به شهر های آفریقای جنوبی

اطلاعات پرواز تهران به شهر های آفریقای جنوبی

مطالب مرتبط:
۱۵ دلیل برای سفر به آفریقای جنوبی
راهنمای سفارت آفریقای جنوبی و اخذ ویزای این کشور

برای این که به کشور آفریقای جنوبی سفر کنید، به یاد داشته باشید که ابتدا باید این را بدانید که از سمت ایران به مقصد آفریقای جنوبی، پرواز مستقیم وجود ندارد. تمامی پرواز ها به سمت این مقصد هاب پروازی دارند. به این صورت که پروازها به سمت یکی از مقصد های میانی ابتدا پرواز کرده و سپس از آن جا راهی مقصد اصلی می شود. از جمله مقصد های میانی که می توانیم به آن ها اشاره کنیم؛ دبی، دوحه، استانبول و … است. اگر بلیط سفر خود را از الی گشت خریداری می کنید باید بدانید که شما برای پرواز به سمت کشور آفریقای جنوب می توانید از پروازهایی با مقصد میانی دبی و دوحه استفاده کنید.

این پروازها به وسیله ی دو شرکت هواپیمایی قطر و شرکت هواپیمایی امارات انجام می گیرند. پرواز ها بدین صورت هستند که هواپیمای شما ابتدا به دبی و یا دوحه پرواز می کنند و مدتی در این مقصد ها توقف دارند و سپس به مقصد یکی از شهرهای کیپ تاون و یا ژوهانسبورگ پرواز می کنند.

شهر های آفریقای جنوبی

جدول زمان بندی پرواز های تهران به مقصد آفریقای جنوبی به صورت روزانه هستند و شما می توانید با توجه به زمان مورد نظر خود پروازتان را انتخاب نمایید. برای برگشت نیز از کیپ تاون پرواز می کنید و اگر مقصد میانی شما دبی است، ۱۱ ساعت و ۳۵ دقیقه و اگر مقصدتان دوحه است، پرواز شما ۱۲ ساعت و ۱۰ دقیقه طول خواهد کشید. به خاطر داشته باشید که فاصله ی هوایی تهران تا ژوهانسبورگ ۷۲۶۲ کیلومتر و تا کیپ تاون ۸۴۱۸ کیلومتر است.

اطلاعات پرواز شهر های آفریقای جنوبی

تمامی پرواز ها با هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ انجام می شود.

پرواز شما به مقصد ژوهانسبورگ در فرودگاه بین‌المللی اولیور تامبو(O. R. Tambo International Airport) می نشیند و در برگشت از فرودگاه بین المللی کیپ تاون(Cape Town International Airport) پرواز می کند.

جاذبه های آفریقای جنوبی

سفر به شهر های آفریقای جنوبی

برای سفر به شهر های آفریقای جنوبی می توانید به صورت انفرادی و با خرید بلیط و رزرو هتل و یا از طریق خرید تور آفریقای جنوبی به شهر های مختلف این کشور سفر کنید. در سفر با تور آفریقای جنوبی می توانید از تمام مناطق قدیمی شهر های آفریقای جنوبی در یک روز دیدن کنید. به بهترین وجذاب ترین مناطق آفریقای جنوبی و شهر های آن بروید و به بهترین رستوران های شهر های این کشور سر بزنید. در بهترین هتل های ژوهانسبورگ، کیپ تاون، … اقامت کنید و بهترین اوقات سفر را داشته باشید. پیشنهاد می کنیم حتما برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت الی گشت مراجعه بفرمایید.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد