بلیط هواپیما

اطلاعات پروازی کامل سفر به شهرهای استرالیا

با اطلاعات پرواز برای سفر به شهرهای استرالیا آشنا شوید

برای سفر به استرالیا آماده اید؟ این کشور زیبا هم مقصدی بسیارمناسب برای گردشگری است و هم مقصدی جذاب و ایده آل برای ادامه ی تحصیل و کار است. در این فکر هستید که به استرالیا بروید؟ از اطلاعات پروازهای این کشور چقدر می دانید؟ می دانید پرواز شما در چه شهرهایی از استرالیا به زمین می نشیند؟ در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر اطلاعات پروازی سفر به استرالیا را مرور کنیم .

پرسنل هواپیمایی امارات

اطلاعات پرواز تهران به شهرهای استرالیا

مطالب مرتبط:
راهنمای سفارت استرالیا و اخذ ویزای این کشور
معرفی ۱۰ مورد از بهترین دانشگاه های استرالیا

برای سفر به استرالیا شما می توانید با ۳ شرکت هواپیمایی قطر، امارات و ایر آسیا سفر کنید. مقصد این پروازها سه شهر پرت، سیدنی و ملبورن است. پروازهای دو شرکت هواپیمایی قطر ایر ویز و امارات در دو شهر دوحه و دبی توقف دارند و سپس به سمت مقصد پرواز می کنند و پروازهای شرکت ایر آسیا در شهر کوالالامپور توقف و یا به اصطلاح هاب دارد و سپس به سمت مقصد خود از بین ۳ شهری که گفتیم، پرواز می کند. پروازهای شرکت های هواپیمایی امارات و قطر روزانه است و شرکت ایر اشیا در روزهای خاصی پرواز به پرت و سیدنی را انجام می دهد. فرودگاه بین المللی ملبورن در شهر ملبورن، فرودگاه بین المللی کینگزفورد در سیدنی و فرودگاه بین المللی پرت در شهر پرت پذیرای این پروازها هستند.

سفر به شهرهای استرالیا

برای سفر به شهرهای استرالیا می توانید به صورت انفرادی و با خرید بلیط و رزرو هتل و یا از طریق خرید تور استرالیا برای سفر به شهرهای مختلف این کشور زیبا ودیدنی اقدام کنید. در سفر با تور استرالیا می توانید از تمام مناطق قدیمی شهرهای استرالیا در یک روز دیدن کنید. به بهترین وجذاب ترین مناطق استرالیا و شهرهای آن بروید و به بهترین رستوران های شهرهای این کشور سر بزنید. در بهترین هتل های سیدنی، پرت، ملبورن،… اقامت کنید و بهترین اوقات سفر را داشته باشید.

پیشنهاد می کنیم حتما برای کسب اطلاعات بیشتر جهت سفر به استرالیا راهنمای سفر به شهرهای این کشور را در سایت الی گشت مطالعه نمایید.

 

 

 

 

 

 

برترین مکان های طبیعی استرالیا برای شنا + تصویر
برترین مکان های طبیعی استرالیا برای شنا + تصویر
دریاچه ای که به رنگ آن عادت نخواهید کرد!
دریاچه ای که به رنگ آن عادت نخواهید کرد!
این خط سفیدی که در آسمان می بینید، به هیچ وجه رد هواپیما نیست!
این خط سفیدی که در آسمان می بینید، به هیچ وجه رد هواپیما نیست!
معرفی کامل روش های مهاجرت به استرالیا
معرفی کامل روش های مهاجرت به استرالیا

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code