اطلاعات پروازی کامل سفر به بروکسل

با اطلاعات پرواز برای سفر به بروکسل آشنا شوید

برای سفر به قاره ی اروپا، بروکسل پایتخت کشور بلژیک آماده اید؟ این کشور زیبای اروپایی، علاوه بر این که پایتخت بهترین شکلات ها و دسرهای خوشمزه در جهان است، یکی از زیباترین کشورهای قاره ی سبز نیز می باشد. بسیاری از ایرانیان در حال حاضر با اهداف گوناگونی همچون سفر تفریحی، ادامه ی تحصیل، کار و سرمایه گذاری به این کشور سفر می کنند. اگر شما هم قصد سفر به بروکسل را دارید تا پایان این مطلب که به بررسی اطلاعات پرواز برای سفر به بروکسل را بررسی می کند، با الی گشت همراه باشید.

ترکیش

اطلاعات پرواز تهران به بروکسل

مطالب مرتبط:
معرفی فرودگاه بین المللی بروکسل
۱۲ جاذبه بروکسل، پایتخت هیجان انگیز بلژیک

برای سفر به بروکسل می توانید از خدمات پروازی شرکت های هواپیمایی قشم ایر، ترکیش، امارات، قطر، لوفت هانزا، کی ال ام ، ایر فرانس و ایژین ایر استفاده نمایید. پرواز شما در فرودگاه بین المللی بروکسل به زمین می نشیند. تمامی این پروازها به صورت غیر مستقیم هستند، البته به جز پروازهای شرکت قشم ایر که با پروازی ۸ ساعت و ۵۵ دقیقه ای به سمت مرکز بلژیک، یکسره پرواز می کند.

فرودگاه بین المللی بروکسل: این فرودگاه بین المللی عنوان شلوغ ترین فرودگاه بین المللی در قاره ی اروپا را دارد. باورتان می شود سالانه بیش از ۲۴ میلیون نفر از طریق این فرودگاه در مسیرهای داخلی و بین المللی جا به جا می شوند؟ این فرودگاه معروف در ۱۲ کیلومتری شهر بروکسل، پایتخت کشور بلژیک قرار گرفته است.

این فرودگاه بزرگ از حدود ۲۶۰ ناحیه ی مختلف فرودگاهی تشکیل شده است. این فرودگاه به عنوان قطب اصلی شرکت هواپیمایی بلژیکی تول فلای (TUIfly) نیز به شمار می آید. شرکتی که عهده دار اداره ی فرودگاه است، شرکت فرودگاهی بروسیل نام دارد.

از دسامبر سال ۲۰۱۲ به بعد این فرودگاه در لیست بهترین فرودگاه های جهان و اروپا قرار گرفته است. بر اساس یک مطالعه ی غیر رسمی،  فرودگاه بروکسل در میان ۳۰ فرودگاه معروف و محبوب اروپا، بیشترین میزان سر و صدا را دارد.

فرودگاه بین المللی بروکسل

فرودگاه بروکسل در واقع از یک ساختمان و ترمینال واحد به عنوان ترمینال استفاده می کند و ایستگاه راه آهن ، اتوبوس ها و تاکسی ها، ورودی ها و خروجی های مختلف در آن قرار گرفته است.

شما می توانید تمام امکاناتی که لازم دارید را در قالب یک ساختمان واحد در این ترمینال داشته باشید. در ترمینال این فرودگاه؛ فروشگاه ها، رستوران ها و کافه های زیادی در تمام قسمت هایش قرار گرفته است.

خرید و حضور دراین فروشگاه ها و مراکز همانند راحتی حضور در سوپر مارکت ها و یا فروشگاه هایی است که به آن زیاد رفت و آمد دارید. در این فرودگاه اتاق های عبادت و مدیتیشن برای مسافران موجود است. اینترنت رایگان در سراسر ترمینال فرودگاه قابل دسترسی است. هتل های بسیاری در نزدیکی این فرودگاه قرار دارد.

قشم ایر

از آن جایی که تنها ایرلاینی که به بروکسل پرواز مستقیم دارد، ایرلاین ایرانی قشم ایر است، به اختصار شرایط سفر با این ایرلاین رابرای شما توضیح خواهیم داد.

شرکت هواپیمایی قشم ایر در ابتدا با نام فراز قشم در سال ۱۳۷۲ فعالیت خود را با مالکان خصوصی خود شروع کرد. این شرکت هواپیمایی برای شروع پروازهایش در ابتدا هواپیماهایی را اجاره نمود. تعداد این هواپیماها فقط ۲ فروند بود. قشم ایر تا سال ۱۳۷۹ تعداد هواپیماهای خود را به ۷ فروند رساند و به این ترتیب میزان پروازها و فعالیت های خود را زیاد کرده و توسعه بخشید.

تا به الان شرکت هواپیمایی قشم به ۲۱ مقصد بین المللی و ۱۹ مقصد داخلی پرواز های منظم داشته است. همچنین از بین مسیرهای خارجی می توانید به مسیرهای خارجی مثل دبی، شارجه، راس الخیمه و منامه  و مقصد مورد نظر ما در این متن، بروکسل نیز پرواز داشته باشید.

هواپیماهای این شرکت هواپیمایی فقط محدود به انجام خدمات مسافربری نیستند و این ایرلاین دو شرکت هواپیمایی نیز دارد که گنجایش و ظرفیت جا به جایی ۵۰ تن بار را دارند. در حال حاضر این شرکت ۱۳ فروند هواپیمای مسافربری و باری دارد.

جاذبه بروکسل

فرودگاه های اصلی قشم ایر عبارتند از: فرودگاه بین المللی امام خمینی، فرودگاه بین المللی مهرآباد و فرودگاه دیرستان در جزیره ی قشم. قطب دوم این ایرلاین نیز فرودگاه بین المللی کیش است.

دفتر مرکزی این شرکت هواپیمایی در شهرک اکباتان تهران قرار دارد. شعار این شرکت عبارت است از: ابرها را فرش راهتان خواهیم کرد. این شرکت تا به حال حادثه ی دلخراشی را در ناوگان خود تجربه نکرده است.

این ایرلاین تا به حال حادثه ای منجر به مرگ نداشته است و به عنوان یکی از ایرلاین های مورد اعتماد و امن ایرانی شناخته می شود.

هواپیما قشم ایر

در سفر با این ایرلاین، به این نکته توجه داشته باشید که مطابق با ساعتی که داخل بلیط شما درج شده است در فرودگاه حضور پیدا کنید. هیچ پروازی به خاطر تاخیر و یا نرسیدن مسافران به تعویق نمی افتد.

طبق توصیه ی شرکت هواپیمایی قشم ایر، بهترین زمان برای حضور در فرودگاه برای پروازهای بین المللی ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه قبل از پرواز است. به این نکته توجه داشته باشید که باجه های پذیرش مسافر در پروازهای خارجی ۶۰ دقیقه قبل از زمان پرواز است.

مسافرینی که بین ۲ تا ۱۲ سال سن دارند نیز تحت عنوان کودک با حق رزرو جا و حداقل ۵۰ درصد و ۷۵ درصد تخفیف بهای بلیط های بین المللی می باشند. حداقل بار مجاز این افراد همانند بزرگسالان، ۳۰ کیلوگرم است.

بروکسل

سفر به بروکسل

برای سفر به بروکسل می توانید به صورت انفرادی، با خرید بلیط و رزرو هتل و یا از طریق خرید تور بلژیک برای سفر به بروکسل و دیگر شهرهای مختلف کشور زیبا ودیدنی بلژیک، اقدام کنید. در سفر با تور بلژیک می توانید از تمام مناطق قدیمی شهر بروکسل و یا حتی دیگر شهرهای بروکسل دیدن کنید. به بهترین وجذاب ترین مناطق دیدنی بروکسل و دیگر شهرهای بلژیک بروید و به بهترین رستوران های بروکسل سر بزنید. در بهترین هتل های بلژیک و دیگر شهرهای اتریش اقامت کنید و بهترین اوقات سفر را داشته باشید.

پیشنهاد می کنیم حتما برای کسب اطلاعات بیشتر جهت سفر به این کشور، راهنمای سفر به بروکسل را در سایت الی گشت مطالعه نمایید.

معرفی شرکت هواپیمایی بروکسل ایرلاینز
معرفی شرکت هواپیمایی بروکسل ایرلاینز
مینیاتور اروپا در مینی اروپای بلژیک
مینیاتور اروپا در مینی اروپای بلژیک
جنگلی پر از گل های آبی! + تصویر
جنگلی پر از گل های آبی! + تصویر
معرفی کامل موزه سلطنتی علوم طبیعی بلژیک
معرفی کامل موزه سلطنتی علوم طبیعی بلژیک

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code