هتلی بدون ستاره با ایده ای منحصر بفرد در سوییس

هتل بدون ستاره

هتل منحصر به فردی که تنها در ارتفاع ۶٫۴۶۳ پایی بالاتر از سطح دریا در کوه های Graubünden سوئیس می توان یافت

یک مفهوم و ایده جدید از برادرانی که در پشت هتل های Null Stern هستند ، تعریف دیگری از هتل های مینیمال ارائه می کند . هیچ دیوار و هیچ ملکی برای هتل وجود ندارد . چیزی که شما دریافت می کنید یک تخت با ۲ پاتختی و لامپ است ، اما چیزی که برای آن هزینه می کنید درواقع منظره ی بینظیر، هنگام خواب در کوهستان های سوئیس است ، بدون هیچ سقف یا دیواری که شما را محصور کند .

مطالب مرتبط:
هتل های اتوبوسی به سبک کارتونی در چین
بهترین هتل های فوتبالی دنیا

شما هیچ حمامی در محل پیدا نمی کنید ( اگرچه یک سرویس بهداشتی در فاصله ۱۰ دقیقه ای شماست ) ، اما صبح ها یک فنجان قهوه و یک ساندویچ سالامی در انتظار شما هستند .

قیمت این هتل حدوداً ۲۵۰ دلار برای هر شب است .

و به مسافران اخطار داده می شود : در حالی که اتاق ها در فاصله بین بهار و پاییز برای هر شب قابل رزرو هستند ، ممکن است به خاطر شرایط آب و هوایی، رزروتان بصورت لحظه آخری کنسل شود .

فرانک و پاتریک ریکلین واژه Null Stern به معنی ” بدون ستاره ” را برای تعریف نحوه مهمان نوازی خود انتخاب کرده اند .

آنها پیش از این هتلی در یک پناهگاه هسته ای قدیمی در  Teufan، شهری در شمال شرقی سوئیس افتتاح کرده بودند و اولین هتل بدون ستاره دنیا در تاریخ ۴ جون ۲۰۱۰ –  دقیقا یک سال بعد از افتتاحش – برای تمرکز بیشتر بر روی افتتاح مکان های شهری بسته شد . هتل Teufen به یک موزه تبدیل شده است و آماده استقبال از بازدیدکنندگانی است که به دنبال اکتشاف و تجربه اولین هتل بدون ستاره دنیا هستند .

منبع : travelandleisure

دیدنی های دماغه ی شمالی فلات نروژ
در میدان خورشید مادرید چه کنیم؟
معروف ترین جاذبه های گردشگری شانگهای؛ چین
تجربه بی نظیر دیدار از موریس در یک هفته (بخش اول)

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code