هتلی بدون ستاره با ایده ای منحصر بفرد در سوییس

هتلی بدون ستاره با ایده ای منحصر بفرد در سوییس
5 2 نفر)
هتل بدون ستاره

هتل منحصر به فردی که تنها در ارتفاع ۶٫۴۶۳ پایی بالاتر از سطح دریا در کوه های Graubünden سوئیس می توان یافت

یک مفهوم و ایده جدید از برادرانی که در پشت هتل های Null Stern هستند ، تعریف دیگری از هتل های مینیمال ارائه می کند . هیچ دیوار و هیچ ملکی برای هتل وجود ندارد . چیزی که شما دریافت می کنید یک تخت با ۲ پاتختی و لامپ است ، اما چیزی که برای آن هزینه می کنید درواقع منظره ی بینظیر، هنگام خواب در کوهستان های سوئیس است ، بدون هیچ سقف یا دیواری که شما را محصور کند .

مطالب مرتبط:
هتل های اتوبوسی به سبک کارتونی در چین
بهترین هتل های فوتبالی دنیا

شما هیچ حمامی در محل پیدا نمی کنید ( اگرچه یک سرویس بهداشتی در فاصله ۱۰ دقیقه ای شماست ) ، اما صبح ها یک فنجان قهوه و یک ساندویچ سالامی در انتظار شما هستند .

قیمت این هتل حدوداً ۲۵۰ دلار برای هر شب است .

و به مسافران اخطار داده می شود : در حالی که اتاق ها در فاصله بین بهار و پاییز برای هر شب قابل رزرو هستند ، ممکن است به خاطر شرایط آب و هوایی، رزروتان بصورت لحظه آخری کنسل شود .

فرانک و پاتریک ریکلین واژه Null Stern به معنی ” بدون ستاره ” را برای تعریف نحوه مهمان نوازی خود انتخاب کرده اند .

آنها پیش از این هتلی در یک پناهگاه هسته ای قدیمی در  Teufan، شهری در شمال شرقی سوئیس افتتاح کرده بودند و اولین هتل بدون ستاره دنیا در تاریخ ۴ جون ۲۰۱۰ –  دقیقا یک سال بعد از افتتاحش – برای تمرکز بیشتر بر روی افتتاح مکان های شهری بسته شد . هتل Teufen به یک موزه تبدیل شده است و آماده استقبال از بازدیدکنندگانی است که به دنبال اکتشاف و تجربه اولین هتل بدون ستاره دنیا هستند .

منبع : travelandleisure

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد