alexaa

بهترین رستوران‌های فرودگاهی در سرتاسر جهان(بخش اول)

رستوران فرودگاهی

تجربه ای متفاوت در رستوران های فرودگاهی

در پایان یک سفر دلچسب، هیچ چیزی بدتر از صرف آخرین وعده غذایی در کاغذهای روغنی و با وضعیت نا مرتب در سالن انتظار فرودگاه نیست. اصلاً وقتی که قرار است در تمام مدت سفر به شما خوش بگذرد، پس چرا آخرین غذا در راه برگشت به خانه را هم در یک رستوران رؤیایی نخورید؟ ما هفت رستوران در فرودگاه‌ های بین‌المللی یا در هتل ‌های مجاور آنها را انتخاب کرده ‌ایم که واقعاً عالی هستند. تمام آنها نه‌ تنها غذاهای خوبی سرو می ‌کنند، بلکه از هیاهوی فرودگاه ‌های بین‌المللی هم می ‌توانید برای مدتی در امان باشید.

اما همان‌طور که در پایین هم اشاره شده، بسیاری از این رستوران‌ ها، پشت دروازه‌ های بازرسی و حراست واقع شده‌ اند، بدین معنی که تنها مسافران دارای بلیت می ‌توانند در آنها به صرف غذا بپردازند.

رستوران Bubbles Seafood در فرودگاه Schiphol آمستردام

مکان: سالن خروجی شماره ۱ (بعد از قسمت بازرسی)

ویژگی ‌ها: اغلب از رستوران حباب ‌ها یاBubbles  به‌عنوان یکی از بهترین رستوران‌های فرودگاهی در جهان یاد می‌شود. این رستوران غذاهای دریایی تازه و خوشمزه هم سرو می ‌کند. از غذاهای مشهور این رستوران می‌ توان به صدف داخل پوسته نیم ‌باز، و نیز شاه‌ ماهی خام هلندی سنتی همراه با ترشی و پیاز اشاره کرد. غذاهای دیگری هم در این رستوران سرو می‌شوند.

. چیزی که بیش از همه در این مکان به چشم می‌خورد، یک آکواریوم آب شور است که پر از ماهی‌های زیباست. کافی است روی یک صندلی و رو به این آکواریوم بنشینید تا بتوانید پیش از پروازتان با تماشای این موجودات زیبا، سرگرمی جالبی داشته باشید.

اما چیزی که شما را غافلگیر خواهد کرد، کازینویی است که درست در داخل این رستوران قرار گرفته است. ولی حواستان باشد که زیاد سرگرم بازی رولت نشوید و از پرواز جا نمانید!

رستوران Globe@YVR در فرودگاه بین‌المللی ونکوور

مکان: لابی هتل فرودگاه فرمونت ونکوور، درست بالای پایانه خروجی به امریکا (قبل از قسمت بازرسی)

ویژگی‌ ها: رستوران ‌های هتل‌ ها در فرودگاه ‌ها، باید به اندازه خود فرودگاه ‌ها بهداشتی باشند. اما رستوران Globe@YVR خیلی متفاوت است. تخصص این رستوران در طبخ غذاهای حوزه شمال غربی اقیانوس آرام است و از مواد فصلی و محلی، استفاده       می‌ کند: خوراک ماهی و صدف با استفاده از غذاهای دریایی بریتیش‌کلمبیا، اردک ‌هایی که در Fraser Valley واقع در بخش جنوب غربی این استان پرورش داده شده ‌اند، و ماهی سالمون که با چند روش مختلف طبخ می ‌شود.

منوی نوشیدنی رستوران Globe@YVR هم شامل نوشیدنی ‌های محلی است و مجموعه ‌ای است از محصولات منطقه Okanagan Valley که در امتداد مرز امریکا قرار دارد.

بعد، نوبت به چشم‌انداز می‌ رسد: پنجره ‌هایی قدی که مشرف به یک منطقه کوهستانی هستند و در جلوی آن، مسیرهای فرودگاهی دیده می ‌شوند.

با توجه به اینکه با یک پیاده ‌روی ساده می ‌توان از لابی هتل به فرودگاه رسید، پیدا کردن رستوران Globe@YVR کار سختی نیست.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد