بهترین و ایمن ترین خطوط هواپیمایی جهان (قسمت اول)

خطوط امن جهان

برای داشتن یک سفر خوب و بی عیب و نقص، بعد از انتخاب مقصد مناسب، انتخاب خط هوایی مناسب هم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. حال چگونه می توانید در میان انبوه اسم ها و برندها انتخاب شایسته ای داشته باشید و برای سفرتان امنیت و آسایش خاطر رو فراهم کنید. با الی گشت همراه باشید تا در این مطلب لیستی از خطوط هوایی را که بر اساس معیارهای مختلف ارزیابی شده اند و در لیست ۱۰ خط هوایی برتر قرار گرفته اند در اختیار شما قرار دهیم.

مطالب مرتبط:
بدترین و بهترین خطوط هواپیمایی جهان از نظر پرواز
از سرگیری خدمات خطوط هواپیمایی KLM در تهران
خطوط امن هواپیمایی

بهترین شرکت هواپیمایی Air New Zealand

برای سومین سال پیاپی، هواپیمایی نیوزیلند ( Air New Zealand) توانست افتخار قرار گرفتن در صدر بهترین خطوط هوایی دنیا را از آن خود کند. رضایت مسافران، تعهد بالا، شکستن قیمت ها، امنیت پرواز و برخورد مناسب کارکنان هواپیمایی نیوزیلند از جمله دلایلی است که این جایگاه را به این شرکت داده است .
این خط هوایی همچنین در زمینه ی ” سفرهای اقتصادی معمولی” و “سفرهای اقتصادی درجه یک” نیز مقام اول را دارد . جئـوفـری تـومـاس  – سـردبیـر وبسـایت استرالیایی Airlineratings.com  –  در این باره می گوید :” این هواپیمایی با معطوف کردن توجه به برخورد و عملکرد کارکنانش، توانسته کیفیت بسیار خوبی را در کل حیطه ی کاری اش ارائه دهد.”
این خط هوایی با نوآوری های درخشانش، توجه همه را به خود جلب کرده است . خدمات ویژه این شرکت در نگهداری از کودکان و نوجوانانی که با اجازه و آگاهی والدین بنا به هر دلیلی، مجبور به سفر تنهایی هستند، این شرکت را بسیار برجسته و در خود توجه کرده است. متخصصین این امر اعتقاد دارند هواپیمایی نیوزیلند می تواند الگویی برای تمام خطوط هوایی دنیای امروز باشد.
مدیر عامل هواپیمایی نیوزیلند، کریستوفر لوکسان ، خوشحالی خود رو این گونه بیان می کند:” هفتاد و پنجمین سالروز تأسیس هواپیمایی نیوزیلند، بسیار جالب توجهبود. مسافرها از ما راضی هستند، ما باز هم توانستیم هزینه های سفر را پایین بیاوریم. شرکت در سلامتی کامل بسر می برد و هنوز هم در حال گسترش تجارت مان هستیم. البته رسیدن به این دستاوردها بدون همکاری ۵۰۰/۱۰ پرسنل شرکت در سراسر دنیا، ممکن نبود. این افراد هر روز با انرژی، اشتیاق و بینشی مثبت زحمت می کشند تا هواپیمایی نیوزیلند به یک کمپانی واقعاً عالی تبدیل شود.”
البته هواپیمایی نیوزیلند به طور کلی بهترین خط هوایی برای سال ۲۰۱۶ انتخاب شده است، اما اگر بخواهیم تمامی موارد رو به صورت جداگانه و ریزبینانه بررسی کنیم، برای هر نوع از خدمات به نتیجه ی زیر می رسیم:

Etihad Airways بهترین خدمات درجه یک  

شرکت نسبتاً نوپای ” اتحاد ” Etihad Airways که در ابوظبی قرار دارد، گوی سبقت را زمینه خدمات درجه یک از دیگران ربوده است. آقای توماس در این زمینه می گویند:” تعهد اتحاد برای ایجاد فضای عالی در سفرهای درجه یک و کاری، محدودیتی نمی شناسد. شرایط جدید ارائه شده توسط این شرکت در این پروازها، استاندارد سفرهای لوکس را حتی ، بالاتر هم برده است.”
این شرکت هوایی تنها در مدت ۱۲ سال به چنان دستاوردهای برجسته ای رسیده است که نه تنها به یکی از مطرح ترین نام های این عرصه تبدیل شده است بلکه از پیشگامان نیز محسوب می شود .

Singapore Airlines بهترین پروازهای کاری

در سال جاری هواپیمایی سنگاپور Singapore Airlines بهترین خدمات را در زمینه پروازهای کاری ارائه می دهد و این افتخار را نیز به لیست افتخارات سال های گذشته اش اضافه می کند.
از نظر آقای توماس، سرویس پروازهای کاری سنگاپور ایرلاین بسیار قابل توجه و مناسب است. این خدمات بسیار موثر، کارآمد، راحت و برازنده ی میهمانان است. این شرکت همواره نقطه نظرات مسافران را در نظر گرفته و در حد امکان، خواسته های آنان را عملی کرده است .

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code