ویژگی های کابین سوئیت اسکای بوئینگ ۷۷۷ از ژاپن ایرلاینز

کابین سوئیت اسکای ژاپن ایرلاینز در بوئینگ ۷۷۷ | Japan Airline’s Sky Suite 777 first class cabin

امروز می خواهیم تا یکی دیگر از هواپیماهای جهان که پرواز فرست کلاسش بسیار مجلل و زبانزد است را به شما معرفی نماییم. کابین فرست کلاس سوئیت اسکای هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ (Japan Airline’s Sky Suite 777 first class cabin) از شرکت هواپیمایی ژاپن ایرلاینز. این کابین مجلل به عنوان یکی از ۱۰ پرواز بسیار بلوکس و بی نظیر در سراسر جهان شناخته می شود و مسافران مخصوص خودش را دارد با این حال به نظر شما این پرواز دارای چه ویژگی هایی است که آن را تبدیل به یکی از بهترین و البته مرفه ترین پروازهای جهان کرده است؟ برای گرقتن پاسخ اسن سوال درباره ی این که هواپیمای سوئیت اسکای بوئینگ۷۷۷ ژاپن ایرلاینز چه خصوصیاتی دارد، با الی گشت در ادامه همراه باشید.

سوئیت اسکای ژاپن ایرلاینز در هواپیمای بوئینگ 777

پرواز فرست کلاس سوئیت اسکای بویئنگ ۷۷۷ ژاپن ایرلاینز

مطالب مرتبط:
معرفی ژاپن ایر لاینز
بهترین ایرلاین های ۲۰۱۸ از دید وبسایت تریپ ادوایزر

شرکت هواپیمایی ژاپن ایرلاینز که در گذشته به صورت کاملا مفصلی درباره ی آن صحبت کردیم، برای برخی از مسیرهای خود همچون مقصدهای آمریکا مثل نیویرک و لس آنجلس؛ اقدام به ارائه ی پروازهای فرست کلاس با خدمات ویژه نموده است.

حتما این سوال برایتان پیش می آید که خود پروازهای فرست کلاس شامل خدمات خاص و بسیار عالی در طول سفر هستند، این خدماتی که خاص هستند و این پرواز را حتی از رده ی پروازهای فرست کلاس معمولی جدا می کند چه خصوصیاتی دارد؟

با ما در ادامه همراه باشید تا این سوال را پاسخ گوییم. اگر بخواهیم خیلی کوتاه برای شما این خدمات را خلاصه نماییم باید بگوییم که در این پروازها خدماتی همچون: خدمات بهداشتی، خدمات شخصی، امکانات استراحت رویایی و خدمات غذایی استثنایی این پرواز آن را از دیگر پروازها متمایز می نماید.

حال می خواهیم برای شما تمام مزیت های این پرواز را به صورت موردی بازگو نماییم. بگذارید ابتدا کمی برای یادآوری از هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ برای شما بگوییم.

هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ در واقع یک هواپیمای تجاری ۲ موتوره با بدنه ای بزرگ است که اصطلاحا به آن هواپیمای پهن پیکر می گویند.

این هواپیما می تواند در هر بار پرواز بین ۲۷۸ تا ۵۵۰ مسافر را با خود جا به جا نماید.

ژاپن ایرلاینز

برد پروازی این هواپیما هم بین ۱۰۳۷۰ تا ۱۷۴۴۵ کیلومتر تخمین زده می شود.

یکی از اصلی ترین ویژگی های هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ که باعث شده تا نام آن بیشتر بر سر زبان ها بیفتد و از بقیه بیشتر شناخته شده تر باشد این است که، این هواپیما اولین هواپیمای تجاری در جهان بوده است که همه ی مراحل ساخت آن با برنامه های کامپیوتری انجام شده است!

این به آن معناست که بر خلاف هواپیماهای دیگر، برای طراحی بوئینگ ۷۷۷ هیچ طرحی و شکلی بر روی کاغذ کشیده نشده و همه ی مرحله های طراحی با برنامه ای به نام کتیا انجام شده است. طراحی هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ بدون استفاده از کاغذ یک مزیت بسیار بزرگ داشت و آن هم صرفه جویی از میلیون ها دلار هزینه در مراحل پیش از اجرای آن بود زیرا که تمام مراحل آزمایشی آن در محیط هایی که شبیه سازی شده بودند انجام شد و به این ترتیب نیازی به کلاس های پروازی گران قیمت و آزمایشات هزینه بر نبود.

غذای کترینگ

شرکت هواپیمایی ژاپن ایرلاینز نیز اقدام به برگزاری این پروازهای خود در هواپیماهای بوئینگ می نماید.

در این پروازها شرکت هواپیمایی ژاپن بسیار دقت به خرج داده است که تمام نکات ظریف در این پروازها را رعایت نماید.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید جزئیات به قدری برای این شرکت اهمیت داشت که برای ساخت روکش های این هواپیما از یکی از انواع گران ترین پوست های جهان استفاده نموده است.

این شرکت برای این که صندلی های هواپیمایش بسیار راحت و با طراحی متفاوت و متمایز باشد در طراحی روکش های صندلی های خود از نوعی روکش که آن را پوست گربه (Woodgrain) می نامند استفاده کرده است.

علاوه بر این در محیط هواپیما مسافران به صورت کاملا ویژه و محافظت شده ای محیط مخصوص خود را دارند و هیچ خللی در زمان پرواز آنان به آن ها وارد نخواهد شد.

در واقع خیلی سخت می شود که آرامش مسافران پرواز کابین لوکس سوئیت اسکای ژاپن ایرلاینز در هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ را بر هم زد.

در هر جایگاه یک تلوزیون بزرگ قراردارد که دارای پورت های ورودی و خروجی است و مسافران می توانند که تمامی کارهای خود را که در حالت عادی انجام می دهند از طریق این مانیتورها ادامه دهند.

هواپیمای فرست کلاس سوئیت اسکای بویئنگ 777 ژاپن ایرلاینز

پورت های ورودی و خروجی، امکان گوش دادن به موسیقی مورد علاقه، وجود پریزهای برق و… از جمله ی دیگر امکانات این پرواز فرست کلاس مجلل است.

قابل ذکر است که نمایشگر این پرواز ۲۳ اینچ است. صندلی مسافران در این پرواز هم می تواند سوئیتی کوچک باشد و هم می تواند تخت خوابی راحت و استاندارد.

در این پرواز در اختیار تمام مسافران اینترنت پر سرعت گذاشته می شود و هر کسی بدون دغدغه می تواند به کارهایش برسد.

یکی از مزیت های بسیار بی نظیر این پرواز این است که این شرکت از بهترین سرآشپزان هواپیمایی جهان دراین پرواز بهره می گیرد.

تمامی غذاها با منویی از قبل انتخاب شده و بهترین مواد غدایی موجود در بازار به بهترین و حرفه ای ترین شیوه ی ممکن طبخ می گردند.

کابین لوکس سوئیت اسکای ژاپن ایرلاینز در هواپیمای بوئینگ 777

درباره ی سفر با این کلاس پروازی یک نکته ی بسیار جالب وجود دارد که کمی حالت رمز و رازگونه ای به آن می دهد. مطمئنا کنجکاو شده اید!

ما به شما می گوییم. در ابتدا اگر کسی خواهان این باشد که با این کلاس پروازی مسافرت هوایی نماید باید برای رزرو این کابین از ۱ ماه قبل اقدام به خرید و رزرو بلیط نماید اما تا زمانی که خرید بلیط مسافر نهایی نشود، قیمت پرواز برای مسافر نمایش داده نخواهد شد و مثل یک راز باقی خواهد ماند.

مسیرهای که شرکت هواپیمایی ژاپن ایرلاینز به ارائه ی این کلاس پروازی در آن می پردازد عبارتند از: توکیو به مقصد شیکاگو، نیویورک، لندن، لس آنجلس، پاریس و سان فرانسیسکو.

فرودگاه های ژاپنی که این پرواز از آن ها انجام می گیرد نیز عبارتند از: فرودگاه بین المللی توکیو هانه دا و فرودگاه بین الملیل ناریتا.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد