لوکس ترین پروازهای first class در دنیا

قبل از خرید بلیط هواپیما و بررسی بودجه ی سفر خود، نگاهی به بهترین first class های موجود در خطوط هوایی بیندازید.در سفرهای هوایی خود، حتما با محیط ناخوشایند فرودگاه ها آشنا هستید.تأخیر در پروازها، گم شدن اثاثیه، نرسیدن به پرواز و سر و کله زدن با افراد در این مکان‌ها می‌تواند بسیار خسته کننده باشد.
اما اگر فرصت این را داشته باشید که در بخش First class برترین خطوط هوایی پرواز کنید قطعا خستگی و سختی سفر و مشکلات فرودگاه را فراموش خواهید کرد.برخی از ایرلاین ها تخصص خاصی در ارائه خدمات ویژه در بخش First class پروازهای خوددارند. تا بهترین تجربه یک سفر هوایی را برای مسافران خود به همراه داشته باشند.

در ادامه نگاهی خواهیم داشت به لوکس ترین پروازهای First class در ایرلاین های سرتاسر دنیا.

۱. american airlines
۱۸۰۰ دلار
بخش فرست کلاس پروازهای امریکن ایرلاین دارای صندلی هایی است که قابلیت چرخش کامل دارند و بسیار برای برگزاری قرارهای کاری با همکاران در حین پرواز مناسب است. در زمان استراحت پشتی صندلی و قسمت زیر پا کاملا باز شده و یک تخت خواب راحت را شکل می دهند. هدفون های ضد صدا و دیگر تجهیزات دیگر برای رفاه مسافران نیز در این بخش در نظر گرفته شده است.

برترین فرست کلس ها

۲. indian airlines
۲۰۰۰ دلار
ایرایندیا یکی از ایرلاین های تازه تأسیس هند است. اما در بخش فرست کلاس چیزی از خدمات لوکس برای مسافران کم نمی گذارد. صندلی کاملا به صورت ۱۸۰ درجه چرخش دارد و دسترسی به راهرو بسیار راحت است و تشک و روکش استفاده شده برای صندلی ها بسیار آرامش بخش است. منوی کاملی از انواع غذاهای گوشتی و گیاهی و حتی غذاهای محلی در اختیار مسافران قرار دارد.

برترین فرست کلس ها

۳. Korean Air
۳۳۰۰ دلار
سوئیت در نظر گرفته شده برای هر مسافر در بخش فرست کلاس تمام امکانات رفاهی ممکن از کنترل کامل بر روی صندلی و قابلیت ماساژ پشت گرفته تا طراحی خاص چوبی و صفحه نمایش ال سی دی شخصی برای نمایش محتوای رسانه ای را ارائه می دهد.

برترین فرست کلس ها

۴. canadian airlines
۴۰۰۰ دلار
بخش در نظر گرفته شده برای هر مسافر در پرواز فرست کلاس این ایرلاین پاد نام دارد که متشکل از صندلی راحت و تخت خواب با قابلیت ماساژ گردن و پشت است. صفحه نمایش تلویزیون شخصی به همراه میز کار بزرگ برای قرار گرفتن لپ تاب و یا صرف غذا در هر پاد قرار دارد.

برترین فرست کلس ها

British Airways.5
۶۴۰۰ دلار
این ایرلاین سعی داشته که تجربه کم استرس ترین سفر را برای مسافران فرست کلاس خود به همراه داشته باشد. صندلی های بزرگ که تبدیل به تخت می شوند فضای زیاد به همراه یک دست محصولات محافظت از پوست و منویی کامل از غذاهای مختلف بهترین تجربه پرواز را برای مسافران به همراه دارد.

برترین فرست کلس ها

All Nippon Airways.6
۷۵۰۰ دلار
محبوبیت پروازهای فرست کلاس با این ایرلاین به دلیل سرو غذای فوق العاده در آن است. غذاهای مختلف ژاپنی و بین المللی با تنوع زیاد توسط آشپزهای حرفه ای تهیه و هر زمان که مسافر درخواست کند در اختیارش قرار می گیرد. دو نوع صندلی متفاوت در بخش فرست کلاس در نظر گرفته شده که هر دو بسیار راحت و جادار هستند. در هر صندلی یک ال سی دی شخصی بزرگ به همراه تلفن برای تماس های بین المللی وجود دارد.

برترین فرست کلس ها

Air France.7
۸۱۰۰ دلار
بخش فرست کلاس ایر فرانس بهترین امکانات سرگرمی را در اختیار مسافران قرار می دهد. یک تلویزیون LCD بزرگ به همراه تعداد زیادی انتخاب نمایش فیلم و حتی بازیهای کامپیوتری برای کودکان، ماساژور در هر کدام از صندلی ها تعبیه شده. خدمه پرواز در هنگام ورود یک بسته کامل محصولات محافظت از پوست به همراه بسته خواب جهت استراحت را به مسافران می دهند.

برترین فرست کلس ها

.۸ emirates airlines
۲۱۲۰۰ دلار
بخش فرست کلاس پروازهای امارات از لحاظ لوکس بودن چیزی از یک آپارتمان در محله ثروتمند پاریس کم ندارد! بخش در نظر گرفته برای مسافران توسط یک کرکره بسته شده و محیطی کاملا شخصی را ایجاد می کند. یک بوفه کوچک به همراه تلویزیون LCD بزرگ و منویی کامل از غذاهای مختلف برای هر مسافر در نظر گرفته شده است. مسافران در صورت تمایل می توانند لباس راحتی از خدمه پرواز دریافت کنند و یک دوش آب گرم نیز در حین پرواز داشته باشند.

برترین فرست کلس ها

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code