اطلاعات پرواز ایران به روسیه

پروازهای ایران- روسیه

یکی از کشورهایی که ایران به آن پرواز مستقیم دارد، کشور روسیه است. برای سفر هوایی به روسیه با دو پرواز مختلف می توان مسافرت کرد. با تمام این اوصاف دانسته های شما درباره ی این که اگر روزی خواستید به روسیه سفر کنید، درباره ی خطوط هوایی ایران و روسیه چقدر است؟ در ادامه با ما با انتهای این مطلب در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق هم بررسی کینم که اطلاعات پرواز ایران به روسیه و همچنین اطلاعات پرواز به روسیه از چه قرار  است .

برای رزرو آنلاین بلیط هواپیما اینجا را کلیک کنید

آیروفلوت
مطالب مرتبط:
بایدها و نبایدهای سفر به روسیه!
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه: راهنمای سفر

برای پرواز به سمت کشور روسیه، پرواز مستقیم از تهران به مسکو وجود دارد. همانطور که بالاتر نیز گفته شد، برای پروازهای روسیه، در حال حاضر دو شرکت هواپیمایی پروازها را انجام می دهند. این شرکت ها عبارتند از: شرکت هواپیمایی ماهان ایر(Mahan Air) و شرکت هواپیمایی ایرفلوت(Aeroflot Airlines) که ایرلاینی متعلق به خود کشور روسیه است، انجام می پذیرد. شما بلیط پرواز به روسیه را می توانید از شرکت های هواپیمایی مختلفی خریداری کنید که در این زمینه ارائه ی خدمات می کنند. شما با خرید بلیط هواپیمای خود از الی گشت و همچنین رزرو هتل خود می توانید به روسیه سفر کنید و از لحظه لحظه ی سفر خود لذت ببرید.

ماهان ایر

قیمت بلیط پروازبه روسیه به مقصد مسکو، به صورت آنلاین موجود است و با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه ای تغییر می کند. برای خرید آن لاین بلیط هواپیمای روسیه شما تنها به کارت بانکی که عضو شبکه ی شتاب نیز باشد، احتیاج دارید. برای سفر به روسیه می تواند با دو نوع پرواز سیستمی( که خود انواع مختلفی دارد) و پرواز چارتر، سفر کنید. توجه داشته باشید که برای پرواز به سمت سن پترزبورگ این امکان برای شما وجود ندارد که بتوانید به صورت مستقیم و یا با پروازهای سیستمی به صورت معمول  این کار را انجام دهید. برای این که به سن پترزبورگ سفر کنید باید با پروازهای چارتر که شرکت الی گشت نیز یکی از ارائه دهندگان این نوع پرواز است، بلیط هواپیما معراج یا سایر ایرلاین ها را خریداری کنید. سپس اول به مسکو سفر کرده و بعد از آن، از مسکو با پروزاهای داخلی به سن پترزبورگ سفر کنید.

جاذبه های دیدنی شهری مسکو

برای این کار شما باید از یک تور و یا یک پرواز به اصطلاح ضربدری استفاده کنید. پرواز به سمت روسیه از طرف تهران با پروازهای ماهان ایر، در حال حاضر پرواز های روتین(توجه داشته باشید که این مطلب در تاریخ ۳۰ دی ماه سال ۱۳۹۶، به تحریر در آمده است و کلیه ی اطلاعات مندرج شده، به روز و منطبق با همین تاریخ می باشد.) در روزهای سه شنبه و پنج شنبه می باشد.

فستیوال های مشکو

بعد از عید نوروز به این روزها، سه شنبه و چهارشنبه نیز اضافه می گردد. از حد فاصل ماه ژوئن که برابر با خرداد ماه است تا ماه سپتامبر که برابر با شهریور ماه است، پرواز ها به صورت روزانه و اصطلاحا دیلی(Daily)، می باشد. پروازهای ایروفلوت به جز روزهای سه شنبه و پنج شنبه، به صورت هر روزه و یا دیلی است. همه ی پروازهای صورت گرفته از ایران نه تنها سه سمت مسکو بلکه به تمامی نقاط جهان، از فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) انجام می شود. پرواز تهران به مقصد مسکو، در فرودگاه بین المللی ونکووا ی مسکو به زمین می نشیند. اگر بخواهید در طی اقامت خود در روسیه به شهر سنت پترزبورگ نیز بروید، پروزا شما درد فرودگاه بین المللی این شهر در سنت پترزبورگ خواهد نشست.

جاذبه های مسکو

مدت زمانی که شما در پرواز خواهید بود، به صورت نرمال و بدون پیش آمدن هیچ گونه مشکلی ،۴ ساعت خواهد بود. برای پروزا داخلی به سمت سنت پترز بورگ نیز، ۱ ساعت در پرواز در شرایط معمول خواهید ماند. مسکو و تهران در فاصله ی ۲۴۵۹ کیلومتری از یکدیگر قرار گرفته اند. برای پرواز به روسیه با هواپیماهای مختلفی می توان سفر کرد زیرا باند پروزا روسیه پذیرای هر نوع پهنای هواپیما می باشد.

خرید بلیط هواپیما لحظه آخری
موزه پوشکین در مسکو، غنی ترین موزه ی روسیه و اروپا!
معرفی بهترین دانشگاه های مسکو
معرفی هتل هالیدی این سنت پیترزبورگ وروتا | ۴ ستاره
حقایقی جالب از سنت پترزبورگ، نگین درخشان روسیه

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code