بلیط هواپیما

نرم افزارهای برتر مدیریت دفاتر خدمات مسافرتی

Travel word scheme and computer keyboard

امروزه بسیاری از کسب و کارهای فعال در صنعت گردشگری نظیر هتل ها، ایرلاین ها و دفاتر خدمات مسافرتی از سیستم های رزرواسیون رایانه ای و آنلاین استفاده می کنند. تعدادی از این نرم افزارها در محیط اینترنت کار می کنند و تعدادی نیز بر روی رایانه ها نصب می شوند. در دهه اخیر آژانس های مسافرتی و تورگردانان به دنبال نرم افزار جامعی بوده اند که تمامی وظایف مدیریت، بازاریابی، حسابداری، برنامه ریزی سفر، رزرواسیون بلیط و خرید اتاق هتل ها، قیمت گذاری و گزارش دهی را به صورت یکپارچه انجام دهد.
دفاتر خدمات مسافرتی موجود در کشور ما نیز پیوسته از این نرم افزارهای برتر خدمات مسافرتی استفاده می کنند و برخی از آنها درصدد ایجاد یک سیستم و نرم افزار برای خود هستند و تنها تعداد معدودی از آنها دارای نرم افزار کامل و جامع می باشند. یکی از مهمترین مشکلاتی که کسب و کارهای گردشگری در راه توسعه تجارت الکترونیک خود با آن مواجه اند، عدم امکان نصب و پشتیبانی این سیستم ها و نرم افزارها در ایران می باشد.
در نتیجه طراحان مدیریت آژانس های مسافرتی و سیستم های رزرو و پرداخت آنلاین می توانند با الگو برداری از نرم افزار های برتر و موفق جهانی، به توسعه تجارت الکترونیک در صنعت گردشگری کمک شایانی کنند. در این بخش به برترین نرم افزار های مدیریت دفاتر خدمات مسافرتی دنیا می پردازیم:

TourWriter

معرفی نرم افزار برتر خدمات مسافرتی TourWriter

مطالب مرتبط:
سوال و جواب هایی در مورد کاربرد تکنولوژی در سفر
دستاوردهای کاربردی تکنولوژی در سفر
مهمترین تاثیرات تکنولوژی در سفرهای هوایی

نرم افزارTourWriter توسط شرکت Trio Software Developments برای تورگردانان ورودی و خروجی کوچک و متوسط طراحی شده است. این نرم افزار ارزشمند ترین اپلیکیشن برنامه ریزی سفر برای مجریان تور ورودی و شرکت های مدیریت مقاصد گردشگری است. این نرم افزار توسط بیش از ۸۰۰۰۰ شرکت در ۲۰ کشور دنیا استفاده می شود. نرم افزار TourWriter کارهای مختلفی از اولین تماس مشتری برای ایجاد یک برنامه سفر گرفته تا رزرو خدمات، برنامه های قیمت گذاری، ایجاد برنامه سفر با عکس و نقشه و واچر ها را انجام می دهد. این نرم افزار هزینه های شما را کاهش می دهد، به راحتی برنامه سفر را تدوین می کند، خطای انسانی را به حداقل می رساند و گزارش هایی جامع برای کنترل کسب و کارتان ارایه می دهد.
با ورود به وبسایت www.tourwriter.com می توانید در قسمت it Free Try به صورت آزمایش از نرم افزار استفاده کنید و عملکرد و توانایی های آن را بررسی کنید. همچنین در قسمت Demo می توانید، ویدیویی از نرم افزار برنامه ریزی سفر مشاهده کنید.

Trawex

سیستم رزرواسیون آنلاین Trawex
نرم افزار سیستم رزرواسیون آنلاین Trawex توسط شرکت Trawex Technologies طراحی شده و شرکت های مسافرتی را قادر می سازد که مقیاس کسب و کار آنلاین خود را گسترده تر کنند. این نرم افزار گستره وسیعی از محصولات مسافرتی را به بیش از ۷۰۰۰۰ عرضه کننده در سراسر دنیا ارائه می دهد. خدمات این نرم افزار شامل سیستم رزرو آنلاین، سیستم رزرواسیون هتل، نرم افزار مدیریت هتل، سیستم مدیریت هتل، موتور خرید بلیط هواپیما و سیستم خرید آنلاین اتاق هتل می شود.
با ورود به وبسایت www.trawex.com می توانید در قسمت e-Brochure مشخصات و توضیح عملکرد نرم افزار و در قسمت Request a Demo یک دمو از نرم افزار را دریافت کنید.

Groupminder

Groupminder
نرم افزار Groupminder توسط شرکت Group Travel Technologies برای برنامه ریزان و مجریان تور های گروهی در همه سطوح (آماتور و حرفه ای) طراحی شده است. این نرم افزار می تواند تورهای گروهی را در همه مقیاس های (بزرگ یا کوچک) قیمت گذاری کند. این نرم افزار می تواند توسط اپراتور های مختلف مدیریت شود. نرم افزار Groupminder یک اپلیکیشن بر مبنای وب می باشد که تمامی کارهای بازاریابی، رزرواسیون و مدیریت تور شما را ساده سازی می کند. سیستم CRM/ بازاریابی، فهرست برداری بی درنگ، فرایند پرداخت کارت اعتباری، رزرواسیون ساده سازی شده هم برای مشتری و هم برای کارکنان و گزارش دهی تفصیلی از توانمندی های این نرم افزار است. GroupMinder بر مبنای تمامی انواع سفر های گروهی تفریحی، تشویقی، ورزشی و انواع وسایل نقلیه هوایی، کشتی های تفریحی، قایق های موتوری و قطار طراحی شده است.
با ورود به وبسایت www.grouptraveltech.com و قسمت اپلیکیشن GroupMinder، می توانید دمو و کاربردهای نرم افزار را دریافت کنید.

A Destination Travel Solution

A Destination Travel Solution
نرم افزار A Destination Travel Solution توسط شرکت Podium Software برای
مجریان تور های ورودی که در زمینه مقاصد گردشگری تخصص دارند و خدماتی
کامل مسافرتی شامل ملاقات و خوش آمدگو ی، حمل و نقل، صدور بلیط و رزرو اتاق یهتل ها انجام می دهند، طراحی شده است. این نزم افزار که جز نرم افزارهای برتر خدمات مسافرتی به شمار می آید می تواند  راه حل چند کاناله تجارت الکترونیک برای مجریان تورهای ورودی
ITOs( ( و شرکت های مد ر ت مقصد گردشگری (DMCs) باشد. این نرم افزار
به اری وبسا یت های بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو از طریق کانال های
مختلف B2C و به اری سیستم های اکسترانت نما ندگی ها و عمده فروشان از طریق
کانال های مختلف B2B ، به متخصصان مقاصد گردشگری در ارائه هتل ها، خانه های
و لا ی و تفر حگاه ها، فعالیت ها و گردش ها، خودروی کرا ه ای کمک می کند. با ورود به وبسات www.podiumsoftware.net و قسمت A Destination Travel Solution ی
می توانید دموی را گان نرم افزار را در افت و تمامی و ژگی های آن را مطالعه کنید.

Toursys

Toursys
نرم افزار Toursys توسط شرکتی به همین نام برای ارایه دهندگان محصولات گردشگری مختلف در مقاصد گردشگری و فعالان صنعت گردشگری طراحی شده است. انگیزه ایجاد این نرم افزار رقابت کسب و کارهای مختلف گردشگری برای جذب گردشگران بیشتر با ارایه خدمات موثر و سریع می باشد. این نرم افزار با استفاده از توان فناوری اطلاعات و کارکنان شایسته، خدمات رضایت بخشی را به علاقه مندان سفر به خصوص گردشگران وفادار ارایه می دهد.
با ورود به وبسایت www.toursys.asia در قسمت دمو می توانید یک ویدیو از این نرم افزار دریافت کرده و عملکرد آنرا بررسی کنید.

GlobeTrack

GlobeTrack
از نرم افزارهای برتر خدمات مسافرتی می توان به نرم افزار Globe Track اشاره کرد. نرم افزار GlobeTrack توسط شرکتی به همین نام به منظور مدیریت فرایندهای تورگردانان طراحی شده است. این نرم افزار فعالیت هایی نظیر قیمت گذاری سریع و کارا، CRM، نسخه برداری خودکار، ایمیل و گزارش دهی مالی را انجام می دهد. فروش و توزیع آنلاین به مشتریان و نمایندگان از عملکردهای اینترنتی این نرم افزار می باشد. نرم افزار GlobeTrack به طور خاص برای گردشگران مستقل، گروهی، سفارشی و مدیران تور ها طراحی شده است و خدمات مدیریت پکیج های مسافرتی، تبلیغات، قیمت گذاری و محتوای چند زبانه ارایه می دهد.
با ورود به وبسایت www.globetrack.com در قسمت Try it for Free می توانید یک نسخه آزمایشی از نرم افزار را اجرا و عملکرد آنرا بررسی کنید همچنین در قسمت DEMO CENTRE می توانید دموی این نرم افزار را دریافت کنید.

این افراد موفق هیچ وقت تسلیم نشدند!
این افراد موفق هیچ وقت تسلیم نشدند!
بیشترین استفاده از انتقادها
بیشترین استفاده از انتقادها
۵ قدم موثر در پیشرف سئو محلی
۵ قدم موثر در پیشرف سئو محلی
۸ عادتی که بازده کاری شما را بالاتر می برد
۸ عادتی که بازده کاری شما را بالاتر می برد