معرفی نوو هتل تفلیس | ۴ ستاره

نوو هتل تفلیس| Tbilisi Novo Hotel

این هتل ۴ ستاره در شهر تفلیس و در ۳٫۵ کیلومتری از میدان آزادی این شهر قرار گرفته است. اتاق هایی با امکانات و تجهیزات مناسب در این هتل وجود دارد و هر کدام از این اتاق ها دارای یک تراس می باشد. صبحانه ای کامل در این هتل به صورت روزانه ارائه می گردد، رستوران داخلی هتل غذاهای ترکی، آسیایی و تایلندی را ارائه می دهد و مهمانان می توانند در کافه نیز از انواع نوشیدنی ها لذت ببرند. تئاتر روستاولی در ۴ کیلومتری نوو هتل تفلیس Tbilisi Novo Hotel واقع شده است، تئاتر اپرا و باله تفلیس هنچنین از هتل ۴ کیلومتر فاصله دارد. فرودگاه بین المللی فرودگاه تفلیس، ۱۰ کیلومتر از هتل دور است. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا به شما نوو هتل تفلیس را با تمام ویژگی های رفاهی، تفریحی و فاصله آن با جاذبه های مختلفی که دارد را معرفی کنیم.

نوو هتل تفلیس

خدمات رفاهی نوو هتل تفلیس

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به تفلیس
معرفی و راهنمای کامل متروی تفلیس
بازدید از جاذبه های تفلیس در ۲۴ ساعت!

این هتل دارای امکاناتی از قبیل خدمات تور و بلیط را به مهمانان خود ارائه می دهد. ارائه صبحانه بدون هزینه اضافه، استفاده از پارکینگ به صورت رایگان و خدمات نگهبانی نیز از دیگر خدمات این هتل به شمار می رود. همچنین سایر امکانات و خدمات شامل امکانات برگزاری جلسات و مهمانی ها با هزینه اضافه، امکان استفاده از دستگاه فکس و فتوکپی با هزینه اضافه و خدمات ۲۴ ساعته میز پذیرش است که امور چک این و چک اوت شما را سریعا انجام می دهند. کارکنان مهربان این هتل که به زبان های روسی، گرجستانی، هندی، ترکی، آذربایجانی، اردو و انگلیسی صحبت می کنند، آماده خدمت هستند. امکان ورود حیوانات خانگی میسر نمی باشد. در صورتی که نیاز به خدمات خشکشویی داشتید اطلاع داشته باشید که این هتل دارای خدمات خشکشویی نیز می باشد. صندوق امانات و انبار چمدان هم در این هتل در دسترس است و علاوه بر این، مجهز به اینترنت وای فای که به بدون هزینه در بخش های مختلف از جمله لابی، رستوران و سایر قسمت ها سرویس ارائه می دهد و خدمات حمل و نقل به فرودگاه با هزینه اضافه نیز در دسترس است. مجهز به آسانسور و بالابر است و امکان استفاده از روزنامه رایگان در لابی هتل نیز میسر است. ورود به هتل از ساعت ۱۴ بعد از ظهر تا ۱۲ شب می باشد و برای خروج، حتما باید تا قبل ساعت ۱۲ ظهر، اتاق خود را تحویل دهید. برای رزرو هتل تفلیس می توانید به سراغ صفحه آن بروید.

نوو هتل در تفلیس

امکانات تفریحی نوو هتل تفلیس

این هتل شامل امکانات تفریحی چندانی نمی باشد اما مهمانان این هتل می توانند از رستوران این هتل و همچنین صبحانه بوفه ای آن استفاده کنند، همچنین دارای صبحانه وپژه نیز برای کودکان می باشد که در صورت درخواست در اختیار مهمانان قرار می گیرد. صبحانه هر روز صبح از ساعت ۸ تا ۱۱:۰۰ ارائه می گردد. رستوران هتل نیز متخصص در غذاهای ترکی، آسیایی و تایلندی است و صبحانه، ناهار و شام را ارائه می دهد. سرویس اتاق همچنین در محدوده زمانی مشخص انجام می پذیرد.

نوو هتل

امکانات اتاق های نوو هتل تفلیس

هتل دارای ۳۴ اتاق می باشد و همه اتاق هایش مجهز به دیوارهای ضد صدا، تهویه مطبوع با امکان کنترل از راه دور و دسترسی به اینترنت وای فای بدون هزینه اضافی و رایگان موجود است. همچنین امکاناتی از جمله ملافه های ضد آلرژی، گاوصندوق، سرویس خواب با کیفیت، اتو و میز اتو در صورت درخواست، میز مطالعه، صندلی چرخدار در دسترس، ارائه خدمات اتاق در ساعات محدود، کتری برقی، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار در صورت درخواست و یخچال هم در تمام اتاق های هتل تفلیس موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

نوو هتل 5 ستاره تفلیس

انواع اتاق های نوو هتل تفلیس

 • اتاق سینگل استاندارد: این اتاق ها ۲۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ یا یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، صبحانه رایگان و تراس نیز می باشند.
 • اتاق دبل استاندارد: این اتاق ها ۲۲ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، صبحانه رایگان، تراس و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق دبل دولوکس: این اتاق ها ۲۲ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، صبحانه رایگان، تراس و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق تویین استاندارد: این اتاق ها ۲۳ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره و یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، صبحانه رایگان، تراس و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق تویین دولوکس: این اتاق ها ۲۳ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره و یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، صبحانه رایگان، تراس و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • سوییت جونیور: این سوییت ها ۴۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در یک اتاق خواب و یک سوفا در پذیرایی موجود است و دارای حمام خصوصی، صبحانه رایگان، تراس و چشم انداز شهر نیز می باشند.
نوو هتل 5 ستاره

فاصله هتل با جاذبه های مختلف شهر تفلیس

 • کاخ ورزشی تفلیساین ورزشگاه از شما ۶ کیلومتر دورتر است که تنها کافیست ۱۴ دقیقه تا آنجا رانندگی کنید.
 • ایستگاه متروی مدیکال یونیورسیتیبرای رسیدن به این ایستگاه ۵ کیلومتر باید رانندگی کنید که ۱۹ دقیقه طول می کشد.
 • پل کویین تامارتا این پل ۶ کیلومتر راه دارید که توسط تاکسی ۱۵ دقیقه ای می رسید. اتوبوس این مسیر را ۳۷ دقیقه ای طی می کند.
 • میدان قهرمان هاتا این میدان باید ۵ کیلومتر را طی کنید که پیاده ۸۵ دقیقه طول می کشد، اتوبوس ۴۱ دقیقه و تاکسی ۱۵ دقیقه ای شما را می رساند.
 • باغ وحش تفلیس: ۹ کیلومتر از شما دورتر است که تاکسی ۱۵ دقیقه ای شما را می رساند. اگر پیاده بروید بعد از ۹۴ دقیقه خواهید رسید. اتوبوس هم ۳۷ دقیقه زمان می خواهد.
 • سالن کنسرت تفلیسبرای رسیدن به این تالار، ۱ کیلومتر را باید طی کنید. پیاده روی تا اینجا ۷۵ دقیقه، با تاکسی ۱۳ دقیقه و با اتوبوس ۲۷ دقیقه طول می کشد.
 • آکادمی ملی علوم گرجستان۵ کیلومتر فاصله این ساحل تا شماست. توسط تاکسی ۱۲ دقیقه ای، با اتوبوس ۲۷ دقیقه ای و پیاده ۶۷ دقیقه ای خواهید رسید.
 • تالار اپرای تفلیستا این جاذبه ۱ کیلومتر فاصله دارید که اتوبوس شما را ۲۴ دقیقه بعد می رساند. تاکسی تا اینجا ۱۱ دقیقه زمان می خواهد. پیاده هم ۶۱ دقیقه ای می رسید.
 • تئاتر روستاولیاین سینما از شما ۹ کیلومتر دورتر است. برای رفتن به آنجا با اتوبوس، ۲۷ دقیقه زمان را باید در نظر بگیرید. اگر با تاکسی بروید ۱۲ دقیقه ای می رسید. پیاده روی تا آنجا حدودا ۶۱ دقیقه زمان خواهد برد.
 • دریاچه ترتل (لاکپشت)هتل شما تقریبا ۷ کیلومتر از این دریاچه دورتر است. توسط تاکسی ۲۴ دقیقه ای می رسید. اتوبوس هم تا اینجا ۷۰ ساعت زمان می خواهد.
 • واکه پارکاین پارک هم با شما ۷ کیلومتر فاصله دارد که با ۱۰۰ دقیقه پیاده روی آن را خواهید دید. اگر با تاکسی بروید ۱۸ دقیقه و اگر اتوبوس را انتخاب کنید، حدودا ۴۵ دقیقه، رسیدن به آنجا زمان خواهد برد.
 • میدان آزادیمسیر ۶ کیلومتری این کوه را توسط تاکسی ۱۰ دقیقه ای طی خواهید کرد. اگر اتوبوس و قطار شهری را انتخاب کنید بعد از ۱۸ دقیقه می رسید.
 • کاخ ریاست جمهوریتا این کاخ ۷ کیلومتر فاصله دارید که با اتوبوس بعد از ۳۳ دقیقه و با مترو بعد از ۲۳ دقیقه خواهید رسید. تاکسی هم گزینه سریع تری است که بین ۱۰ دقیقه طول می کشد.
 • کلیسای جامع سامبا۷ متر از شما دورتر است که تاکسی ۱۸ دقیقه ای شما را می رساند. اگر با اتوبوس بروید بعد از ۳۸ دقیقه خواهید رسید.
 • قلعه ناریکالابرای رسیدن به این قلعه، ۳ کیلومتر را باید طی کنید. با تاکسی ۱۳ دقیقه و با اتوبوس ۳۲ دقیقه طول می کشد.
 • کلیسای متخیاین کلیسا هم ۸ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۸ دقیقه ای خواهید رسید. توسط اتوبوس بعد از ۲۲ دقیقه به این کلیسا می رسید.
 • فرودگاه بین المللی تفلیستا این فرودگاه ۴ کیلومتر فاصله دارید. با تاکسی حدودا ۱۳ دقیقه خواهید رسید. با اتوبوس بعد از ۳۶ دقیقه به این فرودگاه می رسید.
نوو هتل 5 ستاره در تفلیس

موقعیت نوو هتل تفلیس

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

گرجستان، تفلیس، خیابان ولادمیر میکلادزه ۴۲

۴۲ Vladimer Mikeladze St, T’bilisi, Georgia

منبعbooking.com

هتل بیلت مور این‌بار در قلب پایتخت گرجستان
هتل بیلت مور این‌بار در قلب پایتخت گرجستان
تئاتر روستاولی تفلیس، مشهورترین سالن نمایش گرجستان!
تئاتر روستاولی تفلیس، مشهورترین سالن نمایش گرجستان!
معرفی هتل ۳ ستاره گاردن ویو بوتیک در تفلیس
معرفی هتل ۳ ستاره گاردن ویو بوتیک در تفلیس
۱۵ تفریح محبوب در تفلیس که نباید آن ها را از دست بدهید!
۱۵ تفریح محبوب در تفلیس که نباید آن ها را از دست بدهید!

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code