معرفی هتل ۳ ستاره اورینت مینتور در استانبول

هتل اورینت مینتور استانبول | Orient Mintur Hotel

این هتل ۳ ستاره در نزدیکی بازار بزرگ استانبول واقع شده و دارای اتاق هایی با دکور زیبایی به سبک عثمانی است. مسجد آبی، ایاصوفیه و آب انبار باسیلیکا در فاصله ۲٫۵ کیلومتری از هتل اورینت مینتور استانبول واقع شده اند و ایستگاه تراموای آکسارای نیز تنها ۴۰۰ متر تا شما فاصله دارد. در ادامه مجله الی گشت، برای شما تمام ویژگی های رفاهی، خدمات و تفریحی هتل اورینت مینتور استانبول Orient Mintur Hotel را معرفی کرده و فاصله جاذبه های شهر را نیز تا این اقامتگاه بیان کرده است.

هتل اورینت مینتور استانبول

 خدمات رفاهی هتل اورینت مینتور استانبول

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به استانبول
سفرنامه استانبول از زبان الی گشت

در هتل امکان اجاره ماشین و پارکینگ رایگان موجود است و اینترنت وای فای در سراسر محوطه ها، در دسترس است. پذیرش هتل، خدمات و امکاناتی چون راهنمای گردشگری، انبار چمدان و تبدیل ارز دارد و کارمندان میز پذیرش، ۲۴ ساعته کار می کنند. بخش شست و شوی هتل شامل واکس کفش رایگان است و دیگر خدمات مانند خشکشویی و اتوکشی هزینه مجزایی برایتان خواهند داشت. برای سفرهای کاری مواردی مانند اتاق های برگزاری کنفرانس و جلسه آماده شده است.

حمل و نقل به جاذبه های شهر از این هتل اجرا می شود که مبلغ جداگانه ای برای استفاده از آن ها نیاز است و همچنین ترانسفر فرودگاهی نیز با پرداخت هزینه ای برای شما انجام می شود. ورود حیوانات خانگی به این هتل مجاز نیست و سیگار کشیدن نیز ممنوع می باشد.

کارکنان هتل به زبان های ترکی و انگلیسی صحبت می کنند. ساعت ورود به هتل ۱۴:۰۰ و آخرین ساعت خروج ۱۲:۰۰ می باشد.

هتل اورینت مینتور استانبول | لابی

امکانات تفریحی هتل اورینت مینتور استانبول

در محوطه بیرونی هتل فضای سبزی است که می توانید برای کمی استراحت و حتی قدم زدن از آن استفاده کنید. همچنین یک سونا برای استفاده مهمانان فراهم شده که هزینه مجزایی خواهد داشت.

در هتل برای شما رستورانی تهیه شده که همه وعده های غذایی را سرو می کند. برای صرف صبحانه باید بین ساعات ۷ تا ۱۰:۳۰ صبح به رستوران بروید، صبحانه به صورت بوفه غذاهای سرد و گرم سرو می شود.

هتل اورینت مینتور استانبول | رستوران

امکانات اتاق های هتل

اتاق های هتل اورینت مینتور استانبول تلویزیون صفحه تخت و تلفنی با خط مستقیم دارند که در طول اقامت می توانید از آن ها استفاده کنید. فضای داخلی همه آن ها با تهویه مطبوع دلچسب شده و به طور روزانه تمیز می گردند. سرویس حمام اتاق های هتل دارای وسایل بهداشتی- آرایشی کابردی نظیر صابون، حوله، شامپو و سشوار می باشند.

برای شما یک میز کار قرار داده شده و اینترنت وای فای به صورت رایگان در دسترس است. می توانید از میان تشک های موجود، مورد دلخواه خود را انتخاب نمایید و همچنین از سرویس های پذیرایی در اتاق در ساعات محدودی استفاده کنید. در صورت درخواست برای شما اتو و میز اتو آورده خواهد شد.

هتل اورینت مینتور استانبول | اتاق

انواع اتاق های هتل

 • اتاق سینگل: این اتاق ها ۲۴ متری هستند و یک تخت تک‌نفره دارند.
 • اتاق تریپل: این اتاق ها ۳۰ متر مربع هستند و ۳ تخت تک‌نفره در آن ها قرار گرفته است.
 • اتاق دبل: این اتاق ها ۲۴ متر مربع مساحت دارند و دارای یک تخت دونفره هستند.
هتل اورینت مینتور استانبول | اتاق دبل

فاصله هتل تا جاذبه های استانبول

 • ایستگاه متروی مارمارای ینیکاپی: ۳۰۰ متر از شما دورتر است که می توانید پیاده ۸ دقیقه ای به آنجا برسید.
 • مسجد لاله لی: ۶۰۰ متر تا شما فاصله دارد اگر پیاده به آنجا بروید ۱۱ دقیقه، و با تاکسی ۷ دقیقه ای به آن خواهید رسید.
 • میدان بایزید: ۱ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید توسط تاکسی این مسافت را ۸ دقیقه ای و با تراموا ۱۶ دقیقه ای طی کنید. پیاده هم حدودا ۲۲ دقیقه در راه خواهید بود.
 • مسجد سلیمانیه: این کاخ حدودا ۱٫۴ کیلومتر از شما دورتر است که با ۷ دقیقه تاکسی سواری می توانید به آنجا برسید. می توانید با استفاده از مترو ۱۷ دقیقه ای و با اتوبوس ۲۱ دقیقه ای برسید.
 • ستون کنستانتین: تا شما ۱٫۵ کیلومتر فاصله دارد که با تاکسی ۱۵ دقیقه ای، با تراموا ۱۶ دقیقه ای و پیاده نیم ساعته می رسید.
 • بازار ادویه و بازار بزرگ استانبول۲ کیلومتر تا هتل اورینت مینتور استانبول فاصله دارد. اگر تاکسی بگیرید در شرایط نرمال ترافیکی ۱۰ دقیقه ای به این بازار خواهید رسید. می توانید با اتوبوس بعد از ۲۲ دقیقه و با تراموا بعد از ۳۰ دقیقه بازار را ببینید.
 • مسجد آبی: این مسجد حدودا ۲ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۱۲ دقیقه ای و با استفاده از تراموا ۲۰ دقیقه ای می رسید.
 • ایاصوفیه: حدودا ۲٫۲ کیلومتر با شما فاصله دارد. می توانید با تاکسی ۱۲ دقیقه ای به آنجا بروید. با تراموا مسیر شما ۲۵ دقیقه حدودا طول خواهد کشید.
امکانات هتل اورینت مینتور استانبول
 • برج گالاتا: حدود ۲٫۸ کیلومتر از شما دورتر است. با تاکسی این مسیر ۱۲ دقیقه طول می کشد، با مترو این مسیر ۱۵ دقیقه ای و با اتوبوس ۲۰ دقیقه ای خواهید رسید.
 • کلیسای سنت آنتونی پادوا: این کلیسا ۳٫۵ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۱۳ دقیقه ای و با اتوبوس ۱۰ دقیقه ای می رسید. اگر ترجیحتان از مترو است، زمانی حدودا ۲۰ دقیقه را باید در نظر بگیرید.
 • خیابان استقلال: تنها ۴٫۲ کیلومتر تا شما فاصله دارد که اگر با تاکسی بروید ۱۰ دقیقه ای می رسید. با اتوبوس ۲۰ دقیقه ای و اگر سوار مترو شوید، ۱۹ دقیقه بعد خواهید رسید.
 • میدان تکسیم: این میدان تا هتل شما ۴٫۴ کیلومتر فاصله دارد. اگر با تاکسی بروید حدودا ۱۳ دقیقه بعد و با مترو ۱۵ دقیقه خواهید رسید. اتوبوس گزینه دیگری است که ۱۴ دقیقه طول می کشد.
 • فرودگاه آتاتورک استانبول۵ کیلومتر تا شما فاصله دارد. اگر ترافیک نباشد تاکسی یا ترانسفر فرودگاهی شما را در ۲۰ دقیقه بعد پیاده خواهد کرد. اتوبوس و مترو هم شما را حدود ۲ ساعت و ۴۵ دقیقه بعد به این فرودگاه خواهند رساند.
 • فرودگاه سابیها۲ کیلومتر فاصله تا این فرودگاه دارید. با مترو می توانید حدودا بعد از ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه به فرودگاه برسید و اگر تاکسی بگیرید، ۴۰ دقیقه در راه خواهید بود.
هتل اورینت مینتور در استانبول

موقعیت هتل اورینت مینتور استانبول

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

استانبول ۳۴۰۲۶، فاتح، ینیکاپی، خیابان مرمرسیلر، پلاک ۵

Mermerciler Cad. No:5 Yenikapi, Fatih, 34026 Istanbul, Turkey

منبع: booking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد