بلیط هواپیما

معرفی هتل ۴ ستاره اچ سی سی ریجنت در بارسلونا

هتل اچ سی سی ریجنت بارسلونا | Hotel HCC Regente

یک ساختمان مدرن سنتی که اخیرا بازسازی شده است و در این مرمت سعی بر آن بوده که ویژگی های اصلی آن حفظ  شود این ساختمان اکنون هتل ۴ ستاره ای در ناحیه ایکزمپل بارسلونا است. هتل اچ سی سی ریجنت بارسلونا در رامبلا دی کاتالونیا، در بالای خیابان لا رامبلا واقع شده است. خیابانی که پر از گالری ها، مغازه ها، موزه ها گالری های هنری و سالن های تئاتر می باشد. این ساختمان دارای معماری به سبک آرت نوو است که در سال ۱۹۱۳ تحت عنوان کاسا اواریست جونکوسا  Casa Evarist Juncosa ساخته شده است. در متن زیر به تفصیل خصوصیاتی همچون خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله آن تا دیدنی های بارسلونا را بیان می کنیم. پس با ما در مجله الی گشت همراه باشید تا خصوصیات هتل اچ سی سی ریجنت بارسلونا Hotel HCC Regente را مرور کنیم.

هتل اچ سی سی ریجنت بارسلونا Hotel HCC Regente

خدمات رفاهی هتل اچ سی سی ریجنت بارسلونا

مطالب مرتبط:
راهنمای متروی بارسلونا
مشهورترین خیابان‌های بارسلونا

در این هتل اگر چه خبری از پارکینگ یا ترانسفر فرودگاهی نیست اما به دلیل موقعیت مرکزی که دارد، به راحتی می توانید این موارد را نادیده بگیرید. با این حال امکان کرایه ماشین برای گشت های شهری فراهم شده است.

خدمات پذیرشی هتل مانند خدمات نگهبانی، انبار چمدان، ورود و خروج سریع، تبدیل ارز و میز راهنمای گردشگری در میز پیشخوان پذیرش برایتان مهیا خواهد بود. اگر چه خدمات نظافتی اتاق رایگان ارائه می شود اما اگر به دنبال شستشوی لباس و اتوکشی هستید باید هزینه ای جداگانه پرداخت کنید.

خدمات رفاهی هتل اچ سی سی ریجنت بارسلونا

اگر سفری کاری به بارسلونا دارید، اتاق های جلسات و همایش با امکانات فکس و فتوکپی می تواند مکان مناسبی برای برگزاری ملاقات های کاری تان باشد. دریافت روزنامه رایگان بوده و باربر، آسانسور، امکاناتی چون ویلچر و بالابر برای مهمانان کم توان یا ناتوان در نظر گرفته شده است.

ورود به هتل اچ سی سی ریجنت بارسلونا، از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید. کارکنان هتل به زبان های اسپانیایی، فرانسوی و انگلیسی صحبت می کنند و ورود حیوانات به این هتل ممنوع است.

فضای مجزا و اتاق هایی برای افراد غیر سیگاری در نظر گرفته شده و اینترنت وای فای رایگان در تمام اتاق ها و فضای عمومی، در دسترس است.

خدمات رفاهی هتل اچ سی سی ریجنت بارسلونا- اتاق جلسات

امکانات تفریحی هتل اچ سی سی ریجنت بارسلونا

این هتل دارای استخر رو بازی بر روی پشت بام با نمایی از شهر و ناحیه تاریخی بارسلونا است. کافه و رستوران هتل در کنار استخر است و تنها با چند پله از آن جدا شده است. تراس آفتابگیر آن و صندلی های راحتی مکان مناسبی برای آفتاب گرفتن و استراحت است.  کارمندان هتل بسیار مهربان بوده و از شما پذیرایی می کنند.

امکانات تفریحی هتل اچ سی سی ریجنت بارسلونا - استخر

رستوران هتل:

رستوران و کافی شاپ پشت بام: در این رستوران غذاهای محلی و بین المللی سرو می شود و می توانید صبحانه متنوعی را هر صبح در رستوران میل کنید. این رستوران به دو بخش تقسیم شده است. رستوران و بوفه صبحانه در داخل هتل و کافی شاپ آن بر روی پشت بام قرار گرفته است. با این حال در خیابان هتل پر از رستوران ها و کافه های متنوع است که سر زدن به آنها خالی از لطف نیست.

امکانات تفریحی هتل اچ سی سی ریجنت بارسلونا - رستوران

امکانات اتاق های هتل

۷۹ اتاق هتل، دارای تراس هایی است که نمایان گر معماری آرت نوو است، شیشه های رنگی و نرده های فرفورژه از عناصر شاخص این  سبک معماری است. تجهیزات درون اتاق ها، یک تلویزیون صفحه تخت، فرش، کمد لباس، میز مطالعه، صندوق امانات و تلفن می باشد. فضایی مختص افراد سیگاری و غیر سیگاری در اتاق ها در نظر گرفته شده است. تمام دیوارها ضد صدا بوده و خدمات بیدار کردن مهمان به همراه یخچالی پر شده از نوشیدنی های خنک که هزینه جداگانه دارند، برای اتاق ها فراهم شده است.

امکانات اتاق های هتل اچ سی سی ریجنت بارسلونا

در حمام وسایل آرایشی بهداشتی رایگان، حوله دست و صورت، دمپایی، سشوار، وان و دوش قرار داده شده است. برای رزرو اتاق در هتل اچ سی سی ریجنت بارسلونا، یا دیدن عکس های بیشتر، به قسمت رزرو هتل بارسلونا در سایت الی گشت مراجعه کنید.

HCC Regente- eligasht.com اتاق خواب

انواع اتاق های هتل اچ سی سی ریجنت بارسلونا

 • دوقلو با تخت اضافه: ۲۰ مترمربع مساحت و سه تخت یک نفره دارد. این اتاق برای افراد غیر سیگاری در نظر گرفته شده است.
 • سینگل: ۱۲ مترمربع مساحت و یک تخت یک نفره دارد. این اتاق برای افراد غیر سیگاری در نظر گرفته شده است.
 • اتاق دوقلو: ۲۰ مترمربع مساحت و دو تخت یک نفره دارد. این اتاق برای افراد غیر سیگاری در نظر گرفته شده است.
 • باقی اتاق های هتل مانند اتاق های استاندارد سینگل، تریپل و دابل و اتاق کلاسیک برای افراد غیر سیگاری هستند و هر کدام تخت های مختص به خود را دارند.
انواع اتاق های هتل اچ سی سی ریجنت بارسلونا

فاصله تا جاذبه های معروف شهر بارسلونا

 • ایستگاه قطار پروونسا: ۳۴۰ متر است که پیاده حدود ۶ دقیقه طول می کشد تا به این ایستگاه برسید.
 • ایستگاه متروی یونیورسیتات: ۷۱۰ متر است که پیاده حدود ۱۳ دقیقه طول می کشد تا به این ایستگاه برسید.
 • موزه فانداسیو آنتونی تاپیز: ۲۰۰ متر است که پیاده حدود ۳ دقیقه طول می کشد تا به این موزه مرکز فرهنگی بارسلونا برسید.
 • خانه باتلو اثر گائودی: ۲۰۰ متر است که پیاده حدود ۴ دقیقه طول می کشد تا به این ساختمان استخوان مانند برسید.
 • ساختمان مدرن خانه آماتلر: ۳۰۰ متر است که پیاده طی کردن این مسیر ۵ دقیقه طول می کشد.
 • خانه لئو موررا: ۳۰۰ متر است که پیاده حدود ۵ دقیقه طول می کشد تا به این ساختمان برسید.
 • خانه میلا یا لا پدررا: ۴۰۰ متر است که پیاده حدود ۵ دقیقه طول می کشد تا به این ساختمان و شاهکار آنتونی گائودی برسید.
 • حمامهای آبگرم سیلوم: ۴۰۰ متر است که پیاده حدود ۵ دقیقه طول می کشد تا به این محل تاریخی برسید.
خانه باتلو-HCC Regente- eligasht.com
 • تئاتر تیوولی: ۸۰۰ متر است که پیاده حدود ۱۳ دقیقه طول می کشد تا به این سالن تئاتر برسید. اگر با اتوبوس خط ۲۲ بروید، حدود ۱۰ دقیقه، طی کردن این مسیر طول می کشد.
 • کاخ کاتالونیا: ۹۰۰ متر است که پیاده حدود ۱۳ دقیقه طول می کشد تا به این سالن تئاتر برسید. اگر با اتوبوس خط ۲۴ بروید، حدود ۹ دقیقه، طی کردن این مسیر طول می کشد.
 • ساگرادا فامیلیا: ۱٫۶ کیلومتر است که پیاده حدود ۲۱ دقیقه طول می کشد تا به این کلیسای جامع عجیب برسید. اگر با اتوبوس خط H10 بروید، حدود ۱۰ دقیقه، طی کردن این مسیر طول می کشد.
 • پلازا رئال: ۱٫۶ کیلومتر است که پیاده حدود ۲۵ دقیقه طول می کشد تا به این محل برسید. اگر با مترو خط L3 بروید، حدود ۱۷ دقیقه، طی کردن این مسیر طول می کشد.
توره اگبر-HCC Regente- eligasht.com
 • موزه پیکاسو: ۱٫۸ کیلومتر است که پیاده حدود ۳۰ دقیقه طول می کشد تا به این محل برسید. اگر با مترو خط L4 یا اتوبوس شماره ۴۵ بروید، حدود ۲۱ دقیقه، طی کردن این مسیر طول می کشد.
 • تپه مونت خوییک: ۲٫۷ کیلومتر است که پیاده حدود یک ساعت طول می کشد تا به این محل برسید. اگر با مترو خط L3 یا اتوبوس شماره ۱۵۰ بروید، حدود ۴۴ دقیقه، طی کردن این مسیر طول می کشد. تاکسی ۲۰ دقیقه ای شما را در این محل پیاده می کند.
 • قلعه و شهر بازی تیبیدابو: ۴٫۹ کیلومتر است اگر با اتوبوس شماره ۱۱۱ و سپس با تراموای FV بروید، حدود ۵۲ دقیقه، طی کردن این مسیر طول می کشد. تاکسی ۳۰ دقیقه ای شما را به این پارک می رساند.
 • فرودگاه سابادل: ۱۵٫۳ کیلومتر است که با ماشین ۸ دقیقه راه خواهد بود. اگر می خواهید با مترو خط MRed بروید، این زمان ۱۳ دقیقه طول خواهد کشید.
 • فرودگاه بارسلونا: ۱۲ کیلومتر است که با تاکسی ۲۰ دقیقه و با اتوبوس ۲۵ دقیقه تا هتل در راه خواهید بود.
HCC Regente- eligasht.com

موقعیت هتل اچ سی سی ریجنت بارسلونا

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

اسپانیا، ۰۸۰۰۸ بارسلونا، ۷۶، رامبلا دو کاتالونیا

Rambla de Catalunya, 76, 08008 Barcelona, Spain

منبع: booking.com

آندورا کجاست؟+ ویدیو
آندورا کجاست؟+ ویدیو
معرفی هتل وینچی پالاس والنسیا | ۴ ستاره
معرفی هتل وینچی پالاس والنسیا | ۴ ستاره
۱۰ حقیقت جالب در مورد مادرید، پایتخت افسانه ای اسپانیا!
۱۰ حقیقت جالب در مورد مادرید، پایتخت افسانه ای اسپانیا!
معرفی میدان گاو بازی در والنسیا + تصویر
معرفی میدان گاو بازی در والنسیا + تصویر