بلیط هواپیما

هتل ایلونین آکوا ۳ والنسیا | ۳ ستاره

معرفی هتل ایلونین آکوا ۳ والنسیا | Hotel ILUNION Aqua 3

هتلی که امروز آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد، هتل ایلونین آکوا ۳ (Hotel ILUNION Aqua 3)، در شهر والنسیا، یکی از شهرهای معروف در کشور اسپانیا است. این هتل ۳ ستاره در یکی از مناطق خوب و مرکزی شهر والنسیا ساخته شده است. این هتل در بالای مرکز خرید آکوا مولتی اسپاسیو می باشد و همین مزیت نزدیکی شما را حداقل به یکی از مرکز خردهای بسیار معروف والنسیا تضین می نماید. اگر قصد دارید تا در آینده ای نزدیک به کشور اسپانیا و شهر والنسیا سفر کنید و بلیط پرواز به سمت این شهر را دارید، در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر؛ خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله ی هتل ایلونین آکوا ۳ والنسیا را تا دیدنی های والنسیا را معرفی و بررسی نماییم.

فاصله ی هتل ایلونین آکوا 3 والنسیا

خدمات رفاهی هتل ایلونین آکوا ۳ والنسیا

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به والنسیا در اسپانیا
سرگرمی های عجیب و غیر معمول شهر والنسیا در اسپانیا
چطور از فرودگاه والنسیا به مرکز شهر برویم؟

هتل ایلونین آکوا ۳ والنسیا دارای خدمات پذیرش ۲۴ ساعته است و در هر زمانی که مسافری به این هتل مراجعه نماید، می توانند به آسانی اتاقی که رزرو کرده بودند را دریافت نماید. پرسنل هتل همگی به زبان های پرتغالی، ایتالیایی، فرانسوی، اسپانیایی و انگلیسی صحبت می نمایند و مسافران هتل، می توانند به این زبان ها مختلف با آنان ارتباط برقرار کنند. در هتل ایلونین آکوا ۳ والنسیا، مسافرانی که حیوان خانگی دارند نمی توانند آن را به همراه خود داشته باشند. از جمله ی خدمات هتل که می توانید از آن استفاده نمایید این است که در این هتل در صورت نیز می توانید در هنگام رزرو اتاق درخواست اتاقی با گاوصندوق کنید. اگر در مدت زمان اقامتتان از خودروی شخصی استفاده می کنید باید این نکته را بدانید که هتل دارای پارکینگ است و برای هر روز استفاده از آن، تنها باید روزانه ۱۴ یورو بپردازید. در این هتل، در تمامی فضاهای عمومی و اتاق ها مسافران امکان دسترسی به اینترنت پر سرعت رایگان را دارند.

برای پذیرش در این هتل ساعت ۱۴ بعد از ظهر و برای خروج باید تا ساعت ۱۲ شب اتاق را تحویل دهید. اگر به همراه خود فرزندتان را می برید باید بدانید که با این که اتاق های این هتل ظرفیت معلومی دارد ولی تمامی فرزندان شما در این هتل به همراه شما پذیرفته می شوند. از دیگر خدمات این هتل می توان به سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، اتاق کنفراس، سالن تلویزیون، روزنامه ی صبح، خدمات خشکشویی با هزینه ی اضافی، امکانات ویژه برای گروه های کسب و کار، فکس و فتوکپی و جعبه ی کمک های اولیه اشاره کرد.

در این هتل استعمال دخانیات ممنوع است و برای آن فضای مخصوصی تعبیه نشده است. لابی این هتل در تمامی روز باز است و هر وقت بخواهید می توانید از آن استفاده نمایید. این هتل آمادگی کامل برای پذیرایی از مهمانانی دارد که دارای مشکلات پزشکی و حرکتی هستند.

3443

امکانات تفریحی هتل ایلونین آکوا ۳ والنسیا

در این هتل با انتخاب های زیادی برای تفریح روبرو نیستید با این حال می توانید از هتل دوچرخه اجاره کنید، از اتاق تلویزیون استفاده کنید و از رستوران آن استفاده نمایید. می توانید به مرکز سلامتی این هتل مراجعه نمایید و از امکانات آن استفاده نمایید. در این هتل تنها یک رستوران وجود دارد که برای وعده های صبحانه، ناهار و شام باز است. با این حال اگر بخواهید می توانید در این رستوران نوشیدنی های گرمی همچون؛ چای، قهوه، شکلات داغ و آب میوه ها سفارش دهید. کلیه ی غذاهای این رستوران با مواد غذایی ارگانیک پخته می شوند. منوی این رستوران ترکیبی از غذاهای مدیترانه و اسپانیایی است. البته منوی این رستوران بری افرادی که گیاهخوار، خامخوار و یا دارای رژیم غذایی خاصی هستند نیز مناسب است.

معرفی هتل ایلونین آکوا 3 والنسیا

امکانات اتاق های هتل

اتاق های این هتل بسیار مدرن هستند و امکانات رفاهی مختلف و متفاوتی در خود دارد. تمامی اتاق های این هتل دارای دستگاه تصفیه و تنظیم هوا هستند که به صورت اتوماتیک کنترل می شوند. تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه تخت ماهوره ای، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام و تخت کودک (در صوت نیاز) را دارا می باشند.

اتاق های هتل

 • اتاق های دابل (Double): مساحت این اتاق ها ۱۸ متر است و دارای یک تخت دونفره است.
 • اتاق های تریپل (Triple): این اتاق ها ۳ نفر گنجایش دارند و در نوع برای مسافران وجود دارد. این اتاق ها هم ۱۸ متری هستند و دارای ۳ تختخواب هستند. می توان تخت کودک هم به این اتاق اضافه کرد.
امکانات اتاق های هتل

فاصله ی هتل ایلونین آکوا ۳ والنسیا تا جاذبه های والنسیا

 • باغ‌ وحش بیو پارک: این باغ ‌وحش ۸٫۵ کیلومتر دورتر بوده که ۱۸ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • موزه‌ ی ملی آثار سرامیکی: این موزه ۴٫۵ کیلومتر دورتر بوده که ۱۵ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • ساحل مالواروزا: این ساحل ۳٫۶ کیلومتر دورتر بوده که ۱۲ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • باغ‌ های توریا: این باغ ۶ کیلومتر دورتر بوده که ۱۵ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • میدان Ayuntamiento: این میدان ۶ کیلومتر دورتر بوده که ۱۷ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • کلیسای جامع والنسیا: این کلیسا ۴٫۶ کیلومتر دورتر بوده که ۱۷ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • آکواریوم اقیانوس ‌شناسی: این آکواریوم ۱٫۱ کیلومتر دورتر بوده که ۴ دقیقه با ماشین و ۱۰ دقیقه پیاده برای رسیدن به آن راه است.
 • بنای تاریخی La Lonja de la Seda: این بنای تاریخی ۴٫۳ کیلومتر دورتر بوده که ۲۰ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
خدمات رفاهی هتل ایلونین آکوا 3 والنسیا
 • بازار مرکزی والنسیا: این بازار ۵٫۱ کیلومتر دورتر بوده که ۱۸ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • شهر علوم و هنر والنسیا: این مرکز ۱٫۱ کیلومتر دورتر بوده که ۳ دقیقه با ماشین و ۱۳ دقیقه پیاده برای رسیدن به آن راه است.
 • موزه هنرهای زیبا: این مرکز ۳٫۸ کیلومتر دورتر بوده که ۱۳ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • دروازه شهر قدیمی: این دروازه ۶ کیلومتر دورتر بوده که ۱۷ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • فرودگاه بین المللی والنسیا: این فرودگاه ۱۵٫۶ کیلومتر دورتر بوده که ۱۷ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
فاصله ی هتل ایلونین آکوا 3 والنسیا

موقعیت هتل ایلونین آکوا ۳ والنسیا

می توانید موقعیت مکانی هتل ایلونین آکوا ۳ والنسیا را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

اسپانیا، والنسیا، خیابان کارر دِ لوئیس گارسیا- برلانگا مارتی، شماره ی ۱۹- ۲۱

Carrer de Luis García-Berlanga Martí, ۱۹-۲۱, ۴۶۰۲۳ València, Spain

منبع: booking.com

معرفی هتل ۳ ستاره اکتا میمیک در بارسلونا
معرفی هتل ۳ ستاره اکتا میمیک در بارسلونا
هزینه های سفر به سویل در اسپانیا
هزینه های سفر به سویل در اسپانیا
اینجا شهر درختان نخل است!
اینجا شهر درختان نخل است!
۵ جاذبه دیدنی بیلبائو در اسپانیا
۵ جاذبه دیدنی بیلبائو در اسپانیا