معرفی هتل تایتانیک لزینس کارتال استانبول | ۵ ستاره

هتل تایتانیک لزینس کارتال استانبول | Istanbul Titanic Business Kartal Hotel

این هتل که در سال ۲۰۰۸ ساخته شده است، در فاصله ۱۵ دقیقه رانندگی از فرودگاه صبیها واقع شده است، استخر روباز و رستوران شیک با امکان دیدن مراحل آشپزی در دسترس است. سرویس رایگان حمل و نقل به فرودگاه صبیها را ارائه می دهد. هتل تایتانیک لزینس کارتال استانبول Istanbul Titanic Business Kartal Hotel در منطقه تجاری جدید استانبول واقع شده است و مرکز خرید آناتولیوم و ایکا با ۳ دقیقه رانندگی از این هتل در دسترس است. دسترسی به خطوط مترو نیز با ۱۰ دقیقه پیاده روی از هتل امکان پذیر است. بخش اروپایی استانبول به راحتی از طریق بزرگراه قابل دسترسی است و بندر فستیوال بوتانچی و بندر سابوس ۸ کیلومتر با هتل فاصله دارند. رستوران و کافه این هتل با انواع غذاهای مختلف و انواع نوشیدنی ها و با منظره ای از دریا از مهمانان خود پذیرایی می کند. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل ددمان استانبول را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

هتل تایتانیک لزینس کارتال در استانبول

خدمات رفاهی هتل تایتانیک لزینس کارتال استانبول

خدمات رفاهی در این هتل ۵ ستاره و لوکس شامل امکانات برگزاری جلسات و رویدادها با فضای کنفرانس و ۲۳ اتاق جلسه، خدمات و امکانات برگزاری مجالس عروسی، مرکز تجاری ۲۴ ساعته و امکان استفاده از پارکینگ خودرو با هزینه اضافی می باشد. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه ای جداگانه دارد. خدمات حمل و نقل فرودگاه بدون هزینه اضافی، ایستگاه کامپیوتر، دستگاه فکس، صبحانه با هزینه اضافی، دستگاه خودپرداز بانک، مغازه های هدیه یا دکه روزنامه فروشی، خدمات تبدیل ارز  و کپی و روزنامه رایگان در لابی از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. خدمات آرایش و زیبایی، امکان دسترسی به دستگاه خودپرداز بانک، دارای مناطقی مخصوص برای کشیدن سیگار، قهوه و چای در مناطق مشترک، اینترنت وای فای به صورت رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های انگلیسی و ترکی صحبت می کنند. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل تایتانیک لزینس کارتال استانبول

امکانات تفریحی تایتانیک لزینس کارتال استانبول

در این هتل ۵ ستاره امکانات تفریحی از جمله استخر داخل سالن (تمام سال)، استخر در فضای باز (تمام سال)، جکوزی داغ، آبگرم و مرکز سلامتی (هزینه اضافی)، مرکز تناسب اندام، خدمات زیبایی و سونا به چشم می خورد و البته دارای تجهیزات ورزش هایی از قبیل تنیس روی میز و اسنوکر می باشد. در این هتل همچنین یک کافه می باشد که مهمانانش می توانند از محیط دلنشین این کافه استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهند.

 

رستورن هتل

صبحانه بوفه در دسترس می باشد و برای هر روز بین ساعت ۷ تا ۱۰:۳۰ صبح سرو می شود.
رستوران الستا Alesta: این رستوران متخصص در غذاهای بین المللی برای صبحانه، ناهار و شام می باشد. مهمانان می توانند از نوشیدنی در کافه لذت ببرند.
رستوران کامپس Compass: این رستوران با غذای بین المللی که مشرف به اقیانوس است، فقط به ارائه شام می پردازد. مهمانان می توانند از نوشیدنی در کافه لذت ببرند.
کافه انگلیسی English: این کافه تنها خوراک های سبک را ارائه می دهد.
خدمات اتاق به صورت ۲۴ ساعته در دسترس است.

هتل 5 ستاره تایتانیک لزینس کارتال

امکانات اتاق های هتل تایتانیک لزینس کارتال استانبول

در این هتل که دارای ۱۹۲ اتاق در ۱۴ طبقه می باشد، امکاناتی از قبیل دسترسی به اینترنت وای فای بدون هزینه اضافی و رایگان موجود است. همچنین امکاناتی از جمله ملافه های ضد آلرژی، گاوصندوق دیجیتالی مناسب برای لپ تاپ، سرویس خواب با کیفیت، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، اتو و میز اتو در صورت درخواست، میز مطالعه در اتاق ها در دسترس است و خدمات اتاق در ساعات محدود ارائه می گردد. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل استانبول موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل 5 ستاره تایتانیک لزینس کارتال استانبول

انواع اتاق های هتل تایتانیک لزینس کارتال استانبول

 • اتاق دبل استاندارد: این اتاق ها ۳۲ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق دبل سوپریور: این اتاق ها ۳۲ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق دبل دولوکس: این اتاق ها ۴۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق تویین استاندارد: این اتاق ها ۳۲ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره و یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق تویین سوپریور: این اتاق ها ۳۲ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق تویین دولوکس: این اتاق ها ۴۰ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • سوییت پریمایر دارای آشپزخانه: این اتاق ها ۷۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • سوییت کلاب دارای آشپزخانه: این اتاق ها ۶۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
هتل تایتانیک لزینس کارتال

فاصله هتل تا جاذبه های استانبول

 • مسجد سلیمانیه :این مسجد حدودا ۲۳ کیلومتر از شما دورتر است که با ۴۰ دقیقه تاکسی سواری می توانید به آنجا برسید. با استفاده از مترو ۱۰۰ دقیقه ای می رسید.
 • بازار ادویه و بازار بزرگ تکسیم استانبول: ۲۳ کیلومتر تا هتل لاش استانبول فاصله دارد. با تاکسی تا آنجا ۳۶ دقیقه طول می کشد، با مترو ۹۰ دقیقه ای خواهید رسید.
 • مسجد آبیاین مسجد حدودا ۲۳ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۳۵ دقیقه ای و با استفاده از اتوبوس ۷۴ دقیقه ای می رسید.
 • ایاصوفیه :حدودا ۲۳ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید با تاکسی ۴۱ دقیقه ای به آنجا بروید. با تراموا مسیر شما ۷۲ دقیقه حدودا طول خواهد کشید.
 • خیابان استقلال :تنها ۲۴ کیلومتر با شما فاصله دارد و با تاکسی ۴۰ دقیقه بعد شما در این خیابان خواهید بود.
 • کاخ دلما باغچه :۲۲ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید توسط تاکسی این مسافت را ۳۲ دقیقه ای طی کنید. با اتوبوس نیز تنها ۸۳ دقیقه راه در پیش دارید.
 • میدان تکسیم :تنها ۲۳ کیلومتر با شما فاصله دارد و بوسیله تاکسی ۳۸ دقیقه طول می کشد تا به این میدان برسید و با اتوبوس نیز ۸۴ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه آتاتورک تکسیم استانبول۹ کیلومتر تا شما فاصله دارد. اگر ترافیک نباشد و تاکسی بگیرید، حدودا ۴۷ دقیقه ای می رسید. وسایل نقلیه عمومی ۱۰۰ دقیقه زمان نیاز دارند.
 • فرودگاه سابیها:۶ کیلومتر فاصله تا این فرودگاه دارید که اگر تاکسی بگیرید، ۲۳ دقیقه در راه خواهید بود.
هتل 5 ستاره تایتانیک لزینس کارتال در استانبول

موقعیت هتل تایتانیک لزینس کارتال استانبول

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

ترکیه، استانبول/ کارتال ۳۴۸۸۰، شماره ۳۷، کاپتانیدریا، اورتا مهاللسی

Orta Mahallesi, Kaptanıderya Cd. No:37, 34880 Kartal/İstanbul, Turkey

منبع: booking.com

معرفی هتل ۳ ستاره کایا مادرید در استانبول
قصر باشکوه دولما باغچه در استانبول
چطور از فرودگاه جدید استانبول به مرکز شهر برویم؟
معرفی هتل حیات سنتریک لونت استانبول | ۵ ستاره

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code