معرفی هتل دابلتری هیلتون مسکو | ۴ ستاره

هتل دابلتری هیلتون مسکو | DoubleTree Hilton Moscow Hotel

این هتل که در سال ۲۰۱۴ ساخته شده است و دارای ۲۷۰ اتاق در ۵ طبقه می باشد، در مرکز تجاری مسکو واقع شده است، در فاصله ۱۵ دقیقه پیاده روی تا ایستگاه متروVodny   که از این طریق با مرکز شهر حدود ۲۰ دقیقه فاصله دارد و انتقال به ایستگاه متروی Belorusskaya در دسترس هستند. غذاهای غذاهای روسی و بین المللی در رستوران هتل ارائه می شود و همچنین از سالن غذاخوری با صرف دسر، سوشی، قهوه و انواع نوشیدنی ها می توانید لذت ببرید. نوشیدنی های غیر الکلی و تنقلات در طول روز در اتاق اجرایی ارائه می شود. این هتل خدمات اتاق ۲۴ ساعته را ارائه می دهد.  فرودگاه بین المللی Sheremetyevo حدود ۱۶ کیلومتر از هتل دابلتری هیلتون مسکو DoubleTree Hilton Moscow Hotel فاصله دارد. خدمات  نقل و انتقال به نمایشگاه Crocus، که در فاصله ۲۰ دقیقه ای قرار دارد، در حین نمایشگاه ارائه می شود. همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی این هتل دابلتری هیلتون مسکو را به همراه فاصله‌ی آن با جاذبه های شهر مسکو، به شما معرفی کنیم.

هتل دابلتری هیلتون مسکو

خدمات رفاهی هتل دابلتری هیلتون مسکو

مطالب مرتبط :
چطور از فرودگاه شرمتیوو مسکو به مرکز شهر برویم؟
برج اوستانکینو در مسکو، برجی با سکوی شیشه ای

این هتل ۴ ستاره دارای مرکز تجاری کاملا مجهز، پارکینگ با پرداخت هزینه اضافی است. همچنین دارای امکانات برگزاری رویدادها  در فضایی به مساحت ۱۳۵۰ متر مربع شامل مرکز کنفرانس و ۶ اتاق جلسه است، دارای خدمات خشک شویی کاملا مجهز نیز می باشد و از امکانات بسیار پیشرفته سمینارها و اتاقهای مربوط به سمینارها و جلسات برخوردار می باشد ، همچنین به مرکز کسب و کار و دسترسی دارد، خدمات تور و بلیط را ارائه می دهد و امکانات این هتل نیز شامل قهوه خانه، دستگاه خودپرداز بانک و تلویزیون در مناطق مشترک می باشد. سرویس ترانسفر فرودگاه (در صورت درخواست و با هزینه اضافی)، ترانسفر مرکز خرید و جاذبه های شهر نیز با پرداخت مبلغی در دسترس است، مجهز به امکانات فکس و فتوکپی (هزینه اضافی) است، کارکنان چند زبانه که به زبان های فرانسوی، آلمانی، انگلیسی و روسی صحبت می کنند، خدمات نگهبانی ارائه می دهد و علاوه بر این هتل دارای مناطقی برای سیگار کشیدن، روزنامه رایگان در لابی و تلویزیون در مناطق عمومی است. خدمات میز پذیرش بصورت ۲۴ ساعته می باشد. ساعت ورود به هتل ۱۵:۰۰ و آخرین ساعت خروج ۱۳:۰۰ است. آسانسور و بالابر، انبار چمدان، سالن آرایش و زیبایی، صندوق امانات و صبحانه ( هزینه اضافی) به همراه خدمات لیموزین یا تاکسی شهری و مغازه های هدیه یا دکه روزنامه فروشی از دیگر خدمات و امکانات هتل محسوب می گردد.

دابلتری هیلتون در مسکو

امکانات تفریحی هتل دابلتری هیلتون مسکو

برای کاهش خستگی می توانید لحظاتی را در کافی شاپ هتل با صرف یک نوشیدنی بنشینید و لذت ببرید و همچنین از صبحانه روزانه نیزاستفاده کنند، علاوه بر این چشم انداز زیبایی از شهر را ارائه می دهد وهمچنین دارای امکانات و مرکز تناسب اندام، استخر داخل سالن (تمام فصل)، امکانات آب گرم و مرکز سلامتی (هزینه اضافی)، سولاریوم(هزینه اضافی)، اجاره دوچرخه (هزینه اضافی)، خدمات زیبایی و وان حمام و جکوزی می باشد.

 رستوران های هتل

صبحانه بوفه با پرداخت هزینه آن  در اختیارتان قرار می گیرد و هر روز صبح سرو می شود.
رستوران  Onsite venue : این رستوران متخصص در غذاهای مدرن اروپایی است و روزانه باز است.
خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

هتل 4 ستاره دابلتری هیلتون

امکانات اتاق های هتل 

همه اتاق های این هتل دارای تهویه مطبوع، دیوارهای ضد صدا می باشد و تخت اضافه در صورت درخواست با هزینه اضافی می باشد و همچنین شامل تلویزیون های صفحه تخت متصل به شبکه های جهانی، یخچال، اتو و میز اتو، کتری برقی، قهوه و چای ساز، ملافه های ضد آلرژی و کمد لباس برای شما تعبیه گردیده است. اتاق ها به اینترنت وای فای رایگان دسترسی دارند. سرویس حمام دارای دوش است و به صورت رایگان همه لوازم آرایشی-بهداشتی مورد نیازتان تهیه شده است و روزانه، اتاق توسط خدمه تمیز می گردند. در صورتی که نیاز به تخت اضافه داشتید می توانید با پرداخت هزینه، آن را درخواست دهید.

دابلتری هیلتون مسکو

انواع اتاق های هتل

 • اتاق کینگ مهمان: دارای مساحت ۲۶ متری است و یک تخت دو نفره کینگ در آن ها موجود است، دارای چشم انداز شهر و همچنین حمام اختصاصی نیز می باشد.
 • اتاق کینگ مهمان با تراس: دارای مساحت ۳۰ متری است و یک تخت دو نفره کینگ در آن ها موجود است، دارای چشم انداز شهر و همچنین حمام اختصاصی نیز می باشد.
 • اتاق کینگ با پنجره فرانسوی: دارای مساحت ۳۰ متری است و یک تخت دو نفره کینگ در آن ها موجود است، دارای چشم انداز شهر و همچنین حمام اختصاصی نیز می باشد.
 • اتاق کینگ مهمان نزدیک: دارای مساحت ۳۲ متری است و یک تخت دو نفره کینگ در آن ها موجود است، دارای چشم انداز شهر و همچنین حمام اختصاصی نیز می باشد.
 • اتاق تویین مهمان: دارای مساحت ۲۶ متری است و دو تخت یک نفره در آن ها موجود است، دارای چشم انداز شهر و همچنین حمام اختصاصی نیز می باشد.
 • اتاق اکسکیوتیو کینگ: دارای مساحت ۴۰ متری است و دو تخت یک نفره در آن ها موجود است، دارای چشم انداز شهر و همچنین حمام اختصاصی نیز می باشد.
 • اتاق کینگ دولوکس: دارای مساحت ۳۵ متری است و یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است، دارای چشم انداز شهر و همچنین حمام اختصاصی نیز می باشد.
 • اتاق کینگ اکسکیوتیو دولوکس: دارای مساحت ۴۰ متری است و یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است، دارای چشم انداز شهر و همچنین حمام اختصاصی نیز می باشد.
 • سوییت با یک خواب: دارای مساحت ۵۰ متری است و یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است، دارای حمام اختصاصی نیز می باشد.
هتل دابلتری هیلتون

فاصله هتل تا جاذبه های مسکو

 • سالن نمایش بولشوی:حدودا ۱۱٫۶ کیلومتر تا این سالن نمایش فاصله دارید و ۳۱ دقیقه نیاز به رانندگی دارد.
 • مرکز خرید جی یو ام:این فروشگاه تا شما ۲ کیلومتر فاصله دارد. با تاکسی، شما ۳۵ دقیقه ای به این جاذبه می رسید.
 • میدان سرخ ۱ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۳۶ دقیقه ای به آنجا می رسید.
 • کاخ کرملین: ۲ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۲۳ دقیقه ای به آنجا می رسید.
 • پارک زاریادیه:برای رسیدن به این پارک که حدودا ۱۲٫۸ کیلومتر تا شما فاصله دارد، اگر با تاکسی بروید ۳۴ دقیقه طول می کشد.
 • خیابان آربات:این خیابان تا شما حدودا ۴ کیلومتر فاصله دارد. با تاکسی ۳۲ دقیقه در راه خواهد بود.
 • استادیوم المپیک:این استادیوم از شما ۵کیلومتر دورتر است که با تاکسی ۲۵ دقیقه ای می رسید.
 • استادیوم لوژنیکی :مسافت هتل تا این استادیوم، ۱۳٫۷ کیلومتر می باشد. تاکسی شما را بعد از ۴۷ دقیقه خواهد رساند.
 • فرودگاه شرمتیوو مسکو: ۳ کیلومتر با هتل متروپل مسکو فاصله دارد. اگر با تاکسی بخواهید به این فرودگاه بروید، حدودا ۳۱ دقیقه در راه خواهید بود. خطوط مختلفی از شبکه حمل و نقل عمومی به این فرودگاه می روند. می توانید اتوبوس و مترو را انتخاب کنید که حدودا ۵۰ دقیقه طول می کشد.
هتل دابلتری هیلتون در مسکو

موقعیت هتل دابلتری هیلتون مسکو

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

۱۲۵۲۱۲، روسیه، مسکو ، ۳۹، بزرگراه لنینگرادسکوی
Leningradskoye Hwy, 39, Moskva, Russia, 125212

منبعbooking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد