بلیط هواپیما

معرفی هتل دابل تری اوسیلار استانبول | ۵ ستاره

هتل دابل تری اوسیلار استانبول | Istanbul DoubleTree Avcilar Hotel

این هتل ۵ ستاره که در سال ۲۰۱۲ ساخته شده است، با فضای لوکس و دارای چشم انداز دریای مارمارا است و در منطقه تجارت و کسب و کار در بخش اروپائی قرار گرفته است. به ایستگاه مترو نزدیک است و با یک سفر کوتاه، دسترسی شما را به  مراکز خرید، شهر قدیمی و تاکسیم را فراهم می کند. هتل دابل تری اوسیلار استانبول ۱۰ کیلومتر از فرودگاه آتاتورک، مرکز نمایشگاهCNR ، مرکز تجارت جهانی و ۸ کیلومتر از مرکز کنوانسیون و کنگره نمایشگاه Tuyap فاصله دارد. رستوران گانوس، که غذاهای بین المللی با کیفیت عالی را تهیه می کند، برای صبحانه های بوفه، ناهار و شام خدمات ارائه می دهد. مهمانان همچنین می توانند از انواع نوشیدنی ها در کافه لذت ببرند. انواع امکانات تفریحی مانند سونا، استخرهای سرپوشیده و حمام ترکی نیز در این رستوران در دسترس است. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل دابل تری اوسیلار استانبول را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

هتل دابل تری اوسیلار استانبول

خدمات رفاهی هتل دابل تری اوسیلار استانبول

خدمات رفاهی در این هتل ۵ ستاره شامل امکانات برگزاری جلسات و رویدادها با ۲۶۴۱ متر فضای کنفرانس و ۶ اتاق جلسه، مرکز تجاری ۲۴ ساعته، مغازه های هدیه یا دکه روزنامه فروشی و امکان استفاده از پارکینگ خودرو بدون هزینه اضافی می باشد. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه ای جداگانه دارد. امکان دسترسی به سالن آرایش و زیبایی، مناطق مخصوص برای کشیدن سیگار، قهوه و چای در مناطق مشترک، دسترسی داشتن به تلویزیون در بخش های عمومی هتل، اینترنت وای فای به صورت رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است. ایستگاه کامپیوتر، خدمات نگهبانی هتل، دستگاه خودپرداز بانک، دستگاه فکس، صبحانه با هزینه اضافی از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های فرانسوی، المانی، یونانی، انگلیسی و ترکی صحبت می کنند. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل دابل تری اوسیلار در استانبول

امکانات تفریحی دابل تری اوسیلار استانبول

در این هتل ۵ ستاره امکانات تفریحی از جمله استخر داخل سالن (تمام سال)، مرکز تناسب اندام، آبگرم و مرکز سلامتی و سونا به چشم می خورد، البته دارای یک کافه می باشد که مهمانانش می توانند از محیط دلنشین آن استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را در این مکان بنوشند.

 

رستورن هتل

صبحانه بوفه در دسترس می باشد و برای هر روز بین ساعت ۶:۳۰ تا ۱۰:۳۰ صبح سرو می شود.
رستوران مین Main Restaurant: این رستوران در خدمت صبحانه، ناهار و شام است. منوی کودکان در دسترس است.
خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

هتل 5 ستاره دابل تری اوسیلار

امکانات اتاق های هتل دابل تری اوسیلار استانبول

در این هتل که دارای ۲۰۰ اتاق در ۶ طبقه می باشد، امکاناتی از قبیل تهویه مطبوع و دسترسی به اینترنت سیمی و وای فای بدون هزینه اضافی و رایگان موجود است. همچنین امکاناتی از جمله ملافه های ضد آلرژی، اتو ومیز اتو، گاوصندوق دیجیتالی مناسب برای لپ تاپ، قهوه و چای ساز، روزنامه های رایگان، سرویس خواب با کیفیت، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، میز مطالعه در اتاق ها در دسترس است و خدمات اتاق در ساعات محدود ارائه می گردد. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل استانبول موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل 5 ستاره دابل تری اوسیلار استانبول

انواع اتاق های هتل دابل تری اوسیلار استانبول

 • اتاق تویین استاندارد: این اتاق ها ۲۸ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و دریا نیز می باشند.
 • اتاق تویین دولوکس با چشم انداز پانورامیک: این اتاق ها ۳۳ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و دریا نیز می باشند.
 • اتاق کینگ استاندارد: این اتاق ها ۲۸ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و دریا نیز می باشند.
 • اتاق کینگ دولوکس: این اتاق ها ۳۳ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و دریا نیز می باشند.
 • اتاق کینگ پرمیوم: این اتاق ها ۲۷ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و دریا نیز می باشند.
 • اتاق کینگ: این اتاق ها ۲۷ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و دریا نیز می باشند.
 • سوییت کینگ با یک اتاق خواب: این سوییت ها ۷۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و دریا نیز می باشند.
 • سوییت کینگ دولوکس: این سوییت ها ۷۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و دریا نیز می باشند.
هتل 5 ستاره دابل تری اوسیلار در استانبول

فاصله هتل تا جاذبه های استانبول

 • مسجد سلیمانیه :این مسجد حدودا ۲۵ کیلومتر از شما دورتر است که با ۴۶ دقیقه تاکسی سواری می توانید به آنجا برسید. با استفاده از مترو ۸۱ دقیقه ای می رسید.
 • بازار ادویه و بازار بزرگ تکسیم استانبول: ۲۸ کیلومتر تا هتل فاصله دارد. با تاکسی تا آنجا ۵۳ دقیقه طول می کشد، با مترو ۸۹ دقیقه ای خواهید رسید.
 • مسجد آبیاین مسجد حدودا ۲۵ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۴۴ دقیقه ای و با استفاده از اتوبوس ۷۶ دقیقه ای می رسید.
 • ایاصوفیه :حدودا ۲۵ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید با تاکسی ۵۶ دقیقه ای به آنجا بروید. با مترو مسیر شما ۷۹ دقیقه حدودا طول خواهد کشید.
 • خیابان استقلال :تنها ۲۶ کیلومتر با شما فاصله دارد و با تاکسی ۵۲ دقیقه بعد شما در این خیابان خواهید بود.
 • کاخ دلما باغچه : ۲۷ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید توسط تاکسی این مسافت را ۵۰ دقیقه ای طی کنید. با اتوبوس نیز تنها ۸۷ دقیقه راه در پیش دارید.
 • میدان تکسیم :تنها ۲۷ کیلومتر با شما فاصله دارد و بوسیله تاکسی ۶۰ دقیقه طول می کشد تا به این میدان برسید و با اتوبوس نیز ۸۱ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه آتاتورک تکسیم استانبول۱۰ کیلومتر تا شما فاصله دارد. اگر ترافیک نباشد و تاکسی بگیرید، حدودا ۲۹ دقیقه ای می رسید. وسایل نقلیه عمومی ۵۹ دقیقه زمان نیاز دارند.
 • فرودگاه سابیها:۴ کیلومتر فاصله تا این فرودگاه دارید که اگر تاکسی بگیرید، ۷۷ دقیقه در راه خواهید بود.
هتل دابل تری اوسیلار

موقعیت هتل دابل تری اوسیلار استانبول

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

ترکیه، استانبول ، اوسیلار ۳۴۳۱۰، لندرا آسفالتی ین E5، سیهانگیر ماه

Cihangir Mah. Londra Asfalti E5 Yan, 34310 Avcılar, Turkey

منبعbooking.com

تفریحات غیر معمول استانبول
تفریحات غیر معمول استانبول
معرفی تورهای نوروز ۹۸ الی گشت
معرفی تورهای نوروز ۹۸ الی گشت
گذری مختصر بر جاذبه های شهر زیبای استانبول
گذری مختصر بر جاذبه های شهر زیبای استانبول
نکات مهم تاکسی گرفتن در استانبول
نکات مهم تاکسی گرفتن در استانبول