معرفی هتل ددمان استانبول | ۵ ستاره

هتل ددمان استانبول | Istanbul Dedeman Hotel

این هتل ۵ ستاره فقط در فاصله ۸ دقیقه پیاده روی از ایستگاه متروی Gayrettepe و مرکز زرلو واقع شده است، در ۱٫۸ کیلومتر از مرکز خرید Cevahir قرار گرفته، مراکز خرید OzdilekPark نیز در فاصله هشت دقیقه رانندگی و مرکز کنگره و نمایشگاه لوتی کیدار نیز در فاصله ۷ کیلومتر از هتل ددمان استانبول Istanbul Dedeman Hotel قرار گرفته اند. مهمانان می توانند با استفاده از حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس  و مترو به منطقه کسب و کار Levent و Maslak دسترسی پیدا کنند .دارای یک کافه با منظره ای بی نظیر از استانبول می باشد. مهمانان می توانند در رستوران Turkuaz از انواع غذاهای بین المللی و ترکی لذت ببرند. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل ددمان استانبول را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

هتل ددمان استانبول

خدمات رفاهی هتل ددمان استانبول

خدمات رفاهی این هتل لوکس و ۵ ستاره شامل امکانات برگزاری جلسات و رویدادها با فضای کنفرانس و ۱۲ اتاق جلسه، خدمات و امکانات برگزاری مجالس عروسی، مرکز تجاری ۲۴ ساعته و امکان استفاده از پارکینگ خودرو با هزینه اضافی می باشد. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه ای جداگانه دارد. خدمات حمل و نقل فرودگاه با هزینه اضافی، صبحانه با هزینه اضافی، دستگاه خودپرداز بانک، مغازه های هدیه یا دکه روزنامه فروشی، خدمات تبدیل ارز، ایستگاه کامپیوتر، دستگاه فکس و کپی و روزنامه رایگان در لابی از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. خدمات آرایش و زیبایی، قهوه و چای در مناطق مشترک، امکان دسترسی به دستگاه خودپرداز بانک، دارای مناطقی مخصوص برای کشیدن سیگار، اینترنت وای فای به صورت رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های انگلیسی و ترکی صحبت می کنند. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید از ساعت ۰۷:۰۰ تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل 5 ستاره ددمان

امکانات تفریحی ددمان استانبول

در این هتل ۵ ستاره امکانات تفریحی از جمله استخر کودکان و نوجوانان، استخر داخل سالن (تمام سال)، جکوزی داغ، آبگرم و مرکز سلامتی (هزینه اضافی)، مرکز تناسب اندام، خدمات زیبایی و سونا به چشم می خورد و البته دارای یک کافه می باشد که مهمانان این هتل می توانند از محیط دلنشین این کافه استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهند.

 

رستورن هتل

صبحانه ای کامل با هزینه اضافی در دسترس است و هر روز صبح سرو می شود.
رستوران تورکواز Turkuaz Restaurant: این رستوران صبحانه، ناهار و شام را ارائه می دهد.
سرویس اتاق در محدوده زمانی مشخص انجام می پذیرد.

هتل 5 ستاره ددمان استانبول

امکانات اتاق های هتل ددمان استانبول

در این هتل که دارای ۳۲۵ اتاق می باشد، امکاناتی از قبیل دسترسی به اینترنت وای فای بدون هزینه اضافی و رایگان موجود است. همچنین امکاناتی از جمله ملافه های ضد آلرژی، سرویس خواب با کیفیت، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، اتو و میز اتو در صورت درخواست، میز مطالعه در اتاق ها در دسترس است و خدمات اتاق در ساعات محدود ارائه می گردد. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل استانبول موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل 5 ستاره ددمان در استانبول

انواع اتاق های هتل ددمان استانبول

 • اتاق دولوکس فرانسوی: این اتاق ها ۲۳ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق تویین دولوکس: این اتاق ها ۲۳ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق تویین سوپریور: این اتاق ها ۱۹ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق تویین سوپریور گرند: این اتاق ها ۲۶ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق تویین دولوکس گرند: این اتاق ها ۴۲ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق سوپریور گرند: این اتاق ها ۲۸ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
هتل ددمان استانبول
 • اتاق سوپریور فرانسوی: این اتاق ها ۱۹ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق دولوکس گرند فرانسوی: این اتاق ها ۴۲ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق سینگل دولوکس: این اتاق ها ۲۳ متر مساحت دارند، یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • سوییت خانواده: این اتاق ها ۵۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و یک سوفا که هر کدام در یک اتاق خواب قرار دارند، در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • سوییت پرزیدنتال با چشم انداز دریا: این اتاق ها ۱۰۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • سوییت جونیور با چشم انداز دریا: این اتاق ها ۵۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
هتل ددمان

فاصله هتل تا جاذبه های استانبول

 • مسجد سلیمانیه :این مسجد حدودا ۶ کیلومتر از شما دورتر است که با ۱۸ دقیقه تاکسی سواری می توانید به آنجا برسید. با استفاده از مترو ۳۷ دقیقه ای می رسید. پیاده روی تا آنجا ۱۰۰ دقیقه طول می کشد.
 • بازار ادویه و بازار بزرگ تکسیم استانبول۴ کیلومتر تا هتل لاش استانبول فاصله دارد. با تاکسی تا آنجا ۲۰ دقیقه طول می کشد، با مترو ۴۱ دقیقه ای خواهید رسید.
 • مسجد آبیاین مسجد حدودا ۶ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۲۳ دقیقه ای و با استفاده از اتوبوس ۳۵ دقیقه ای می رسید.
 • ایاصوفیه :حدودا ۶ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید با تاکسی ۳۱ دقیقه ای به آنجا بروید. با تراموا مسیر شما ۳۵ دقیقه حدودا طول خواهد کشید.
 • خیابان استقلال :تنها ۵ کیلومتر با شما فاصله دارد و با تاکسی ۱۵ دقیقه بعد شما در این خیابان خواهید بود.
 • کاخ دلما باغچه :۹ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید توسط تاکسی این مسافت را ۱۱ دقیقه ای طی کنید. با اتوبوس نیز تنها ۲۸ دقیقه راه در پیش دارید.
 • میدان تکسیم :تنها ۷ کیلومتر با شما فاصله دارد و بوسیله تاکسی ۱۶ دقیقه طول می کشد تا به این میدان برسید و با اتوبوس نیز ۲۵ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه آتاتورک تکسیم استانبول۳ کیلومتر تا شما فاصله دارد. اگر ترافیک نباشد و تاکسی بگیرید، حدودا ۳۱ دقیقه ای می رسید. وسایل نقلیه عمومی ۶۲ دقیقه زمان نیاز دارند.
 • فرودگاه سابیها:۳۱ کیلومتر فاصله تا این فرودگاه دارید که اگر تاکسی بگیرید، ۴۹ دقیقه در راه خواهید بود.
هتل ددمان در استانبول

موقعیت هتل ددمان استانبول

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

ترکیه، استانبول ۳۴۳۴۰، بشیکتاش، گیرتیپ شماره ۵۰

No:50 Gayrettepe, Besiktas, 34340 Istanbul, Turkey

منبع: booking.com

معرفی ۷ مورد از باشکوه ترین کاخ های عثمانی در استانبول
معرفی ۷ مورد از باشکوه ترین کاخ های عثمانی در استانبول
راهنمای حمل و نقل در استانبول
راهنمای حمل و نقل در استانبول
استانبول بهتر است یا تفلیس؟ کدام را برای سفر انتخاب کنیم؟
استانبول بهتر است یا تفلیس؟ کدام را برای سفر انتخاب کنیم؟
لطفا این پیشنهادها را در سفر به استانبول جدی بگیرید
لطفا این پیشنهادها را در سفر به استانبول جدی بگیرید

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code