معرفی هتل ۵ ستاره د رومز بوتیکیو در مسکو

هتل د رومز بوتیکیو مسکو   The Rooms Boutique Hotel

این هتل ۵ ستاره مسکو در نزدیکی مرکز شهر و در حدود ۲٫۵ کیلومتری آن واقع شده است. هتل د رومز بوتیکیو مسکو  امکانات رفاهی عالی و بی نظیری را در اختیار شما قرار می دهد و فقط چند دقیقه تا بهترین مراکز خرید مسکو پیاده روی دارد. با ما در الی گشت همراه باشید تا خصوصیات منحصر به فرد هتل د رومز بوتیکیو مسکو The Rooms Boutique Hotel را با هم مروری کنیم.

هتل د روم بوتیک مسکو The Rooms Boutique Hotel
  • امکانات رفاهی هتل د رومز بوتیکیو مسکو

مطالب مرتبط:
۱۰ نکته مهم برای سفر به مسکو
سیستم حمل و نقل در مسکو چگونه است؟

پارکینگ خصوصی در نزدیکی هتل قرار گرفته است که نیاز به رزرو دارد و ساعتی حدود ۱۰۰ روبل برایتان هزینه خواهد داشت. با این حال پارکینگ خیابانی هم به همراه پارکینگ محافظت شده در دسترستان است. ترانسفر فرودگاهی و خدمات تاکسی با پرداخت هزینه اضافه، برای شما مسافران مهیا می شود. برای خرید تور های مسکو یا بلیط ورودی جاذبه های آن ، به میز پذیرش مراجعه کنید. ورود به هتل د رومز بوتیکیو مسکو  از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید. حیوانات حق ورود به این هتل را ندارند.

The-Rooms-Boutique-Hotel--eligasht-(4)

تمام امکانات رفاهی هتل د رومز بوتیکیو مسکو ، برای راحتی و آسایش شما فراهم شده است از جمله خدمات نگهبانی، وجود دستگاه ای تی ام و تبدیل ارز، خدمات خشکشویی، اتوکشی و نظافت که نیاز به پرداخت هزینه جداگانه دارد، انبار چمدان و صندوق امانات می باشد. اینترنت رایگان وای فای در تمام اتاق ها و در فضاهای عمومی هتل در دسترس همه قرار دارد و فضایی مختص افراد غیر سیگاری چه به صورت خصوصی و چه عمومی در نظر گرفته شده است که در کنار تهویه مطبوع هوای تازه را برای شما فراهم می کند. خدمات اتاق، نگهبانی و حتی ورود و خروج ، به صورت شبانه روزی ارائه می شود. این هتل، دارای امکانات فکس و فتوکپی بوده که با پرداخت هزینه آن در دسترس شما قرار می گیرد در ضمن مرکز تجاری و امکانات اتاق های ملاقات و جلسات اداری از دیگر مزیت های این هتل می باشد. بنابراین این هتل برای کسانی که به دلیل مشغله های کاری به شهر مسکو سفر می کنند، مکان مناسبی است.

The-Rooms-Boutique-Hotel--eligasht-(7)

کارکنان هتل د رومز بوتیکیو مسکو، به زبان های روسی و انگلیسی صحبت می کنند. متاسفانه هیچ امکانات تفریحی در این هتل وجود ندارد. اما اتاق هایی با امکانات وی آی پی، سوئیت هانی مون برای زوج های جوان، و اتاق های خانوادگی برای خانواده هایی که به مسکو سفر می کنند بهترین امکانات و شرایط اقامت را فراهم کرده است و رستوران هتل به همراه خدمات اتاقی که ارائه می دهد مکان مناسبی برای صرف وعده های غذایی روزانه خواهد بود. با این حال در نزدیکی هتل رستوران ها و کافی شاپ های بسیاری را می توان پیدا کرد.

The-Rooms-Boutique-Hotel--eligasht-(12)
  • امکانات اتاق های هتل د رومز بوتیکیو مسکو 

همه ۵۸ اتاق هتل، امکانات رفاهی از قبیل تهویه مطبوع، تلویزیون، سیستم گرمایشی، تلفن، میز مطالعه، دمپایی، کمد، صندوق امانات و پرده های ضخیم دارند. اینترنت وای فای رایگان در اتاق در دسترستان است و تمام دیوارهای اتاق ها همه ضد صدا هستند. در حمام ها وان حمام، دوش، سشوار، حوله لباسی، حوله دست و صورت به همراه وسایل آرایشی- بهداشتی رایگان گذاشته شده است. کف فضاها فرش شده است و فضایی برای افراد غیر سیگاری در نظر گرفته شده است در ضمن بعضی از اتاق فضای نشیمن مجزایی هم دارند.

The-Rooms-Boutique-Hotel--eligasht-(15)

برای رزرو اتاق در  هتل د رومز بوتیکیو مسکو ، می توانید سری به قسمت رزرو هتل، در سایت الی گشت بزنید.

سوئیت پریمیر: با مساحت ۵۰ مترمربع است که یک تراس به همراه یک تخت بسیار بزرگ دارد.

دولوکس سوپریر: با مساحت ۴۰ مترمربع است که نمایی رو به شهر و یک تخت بزرگ دو نفره دارد.

اتاق استادیو با سونا: نمایی رو به شهر و یک تخت بزرگ دو نفره یا دو تخت یک نفره دارد. این سوئیت مختص افراد غیر سیگاری است.

اکسکلوسیو دولوکس:  با مساحت ۶۰ متر مربع است که نمایی رو به شهر و یک تخت بزرگ دو نفره دارد.

استادیو با نمای پانورامیک: با مساحت ۴۰ متر مربع است که یک تخت دو نفره دارد.

اتاق دولوکس: :  با مساحت ۴۰ متر مربع است که نمایی رو به شهر و یک تخت دو نفره دارد.

اتاق اکسلنسی: با مساحت ۶۰ متر مربع است که نمایی رو به شهر و یک تخت دو نفره دارد.

استادیو: با مساحت ۴۰ متر مربع است که نمایی رو به شهر و یک تخت کوئین یا دو تخت یک نفره دارد.

اتاق بیزینس دابل: با مساحت ۳۰ متر مربع است که نمایی رو به شهر و یک تخت دو نفره دارد.

اتاق سوپریر دابل: با مساحت ۲۲ متر مربع است که نمایی رو به شهر و یک تخت دو نفره دارد.

The-Rooms-Boutique-Hotel--eligasht-(2)
  • فاصله تا جاذبه های معروف شهر مسکو

فاصله تا ایستگاه مترو مارکسیستسکایا:  ۷۰۰ متر است که با ۱۰ دقیقه پیاده روی به آن می رسید.

فاصله تا ایستگاه متروی تگانسکایا:  ۷۳۰ متر است که با ۱۰ دقیقه پیاده روی به آن می رسید.

فاصله تا مرکز هنری وینزاوود:  ۱٫۱ کیلومتر است که با ۲۰ دقیقه پیاده روی به آن می رسید. با ماشین طی این مسیر ۱۰ دقیقه طول می کشد.

فاصله تا کلیسای ماترونای مسکو:  ۱٫۲ کیلومتر است که با ۲۵ دقیقه پیاده روی به آن می رسید. با ماشین طی این مسیر ۱۰ دقیقه طول می کشد.

فاصله تا مرکز خرید آتریوم:  ۱٫۳ کیلومتر است که با ۲۵ دقیقه پیاده روی به آن می رسید. با ماشین طی این مسیر ۱۰ دقیقه طول می کشد.

فاصله تا مرکز خرید جی یو ام:  ۲٫۵ کیلومتر است که با ۳۵ دقیقه پیاده روی به آن می رسید. با ماشین طی این مسیر ۱۲ دقیقه طول می کشد.

فاصله تا پارک زاریادی:  ۱٫۹ کیلومتر است که با ۳۰ دقیقه پیاده روی به آن می رسید. با ماشین طی این مسیر ۱۵ دقیقه طول می کشد.

فاصله تا میدان سرخ:  ۲٫۶ کیلومتر است که با تاکسی ۲۵ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. اگر بخواهید پیاده بروید، حدود ۴۵ دقیقه در راه خواهید بود.

فاصله تا کاخ کرملین:  ۲٫۶ کیلومتر است که با تاکسی ۲۰ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. اگر بخواهید پیاده بروید، حدود ۵۰ دقیقه در راه خواهید بود. با وسایل حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس هم طی این مسیر، ۲۵ دقیقه طول خواهد کشید.

فاصله تا خیابان اربات:  ۴٫۱ کیلومتر است که با تاکسی ۲۵ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. با وسایل حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس هم طی این مسیر، ۴۵ دقیقه طول خواهد کشید.

The-Rooms-Boutique-Hotel--eligasht-(16)

فاصله تا استادیوم المپیک:  ۴٫۳ کیلومتر است که با تاکسی ۲۰ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. با وسایل حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس هم طی این مسیر، ۴۵ دقیقه طول خواهد کشید. پیاده حدود ۱ ساعت تا این مکان راه خواهید داشت.

فاصله تا استادیوم لوزنیکی:  ۷٫۴ کیلومتر است که با تاکسی ۲۵ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. با وسایل حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس هم طی این مسیر، ۴۵ دقیقه طول خواهد کشید.

فاصله تا استادیوم ایزمایلوفسکی:  ۷٫۹ کیلومتر است که با تاکسی ۳۰ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. با وسایل حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس هم طی این مسیر، یک ساعت طول خواهد کشید.

فاصله تا استادیوم وی تی بی آرنا- دینامو:  ۷٫۸ کیلومتر است که با تاکسی ۳۰ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. با وسایل حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس هم طی این مسیر، ۵۰ دقیقه طول خواهد کشید.

فاصله تا ایزمایلوفسکی کرملین:  ۷٫۸ کیلومتر است که با تاکسی ۳۰ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. با وسایل حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس هم طی این مسیر، ۵۰ دقیقه طول خواهد کشید.

فاصله تا تیاتر بولشوی:  ۲٫۹ کیلومتر است که با ۴۵ دقیقه پیاده روی به آن می رسید. با اتوبوس ۲۵ دقیقه ای به این مکان می رسید. با تاکسی هم ۱۰ دقیقه در راه خواهید بود.

فاصله تا تیاتر بولشوی:  ۲٫۹ کیلومتر است که با ۴۵ دقیقه پیاده روی به آن می رسید. با اتوبوس ۲۵ دقیقه ای به این مکان می رسید. با تاکسی هم ۱۰ دقیقه در راه خواهید بود.

فاصله تا فرودگاه شرمتیوو مسکو: ۲۸٫۸ کیلومتر است که با تاکسی تا هتل تنها یک ساعت و ۱۵ دقیقه در راه خواهید بود. با مترو طی این مسیر یک ساعت و ۲۵ دقیقه طول خواهد کشید.

فاصله تا فرودگاه ونوکوو مسکو: ۲۸٫۲ کیلومتر است که با تاکسی تا هتل تنها یک ساعت در راه خواهید بود. اگر با حمل و نقل عمومی مانند مترو بروید یک ساعت و ۱۰ دقیقه طی این مسیر طول می کشد.

The-Rooms-Boutique-Hotel--eligasht-(9)
  • موقعیت هتل د رومز بوتیکیو مسکو 

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

روسیه، مسکو ۱۰۹۰۰۴، تاگانسکی، مولیتا نیکولاییمسکایا ۳۸

Mulitas Nikoloyamskaya 38, Tagansky, 109004 Moscow, Russia

منبع: www.booking.com

زندگی در سردترین شهرهای روسیه چگونه است؟
اپلیکیشن‌های کاربردی برای سفر به روسیه
معرفی بهترین دانشگاه های مسکو
معرفی هتل کورت یارد بای ماریوت مسکو | ۴ ستاره

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code