معرفی هتل رافلس استانبول | ۵ ستاره

هتل رافلس استانبول | Istanbul Raffles Hotel

این هتل که در سال ۲۰۱۴ ساخته شده است، در مرکز Zorlu واقع شده است و دارای یک استخر بی نظیراست. هر واحد از این هتل نیز دارای بالکن و چشم انداز فوق العاده ای از شهر می باشد. رستوران Rocca در خدمت غذاهای مدیترانه ای و ترکی به همراه بوفه ظروفی از سراسر جهان است و کافه آن نیز انواع نوشیدنی ها را نیز ارائه می دهد. هتل رافلس استانبول Istanbul Raffles Hotel حدود ۲٫۵ کیلومتر از کاخ Ciragan و ۳٫۷ کیلومتر از پل باسفرس فاصله دارد. فرودگاه آتاتورک ۱۹کیلومتر و فرودگاه استانبول ۳۰ کیلومتر از  این هتل دور است. همچنین خدمات حمل و نقل فرودگاهی را می توان با هزینه اضافی دریافت کرد. این هتل با امکانات فراوانی که دارد همواره و از نظر مسافران یکی از بهترین هتل های این شهر محسوب می شود. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل رافلس استانبول را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

هتل رافلس استانبول

خدمات رفاهی هتل رافلس استانبول

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به استانبول
راهنمای متروی استانبول
با اپلیکیشن های کاربردی در سفر به استانبول آشنا شوید

خدمات رفاهی در این هتل لوکس ۵ ستاره شامل امکانات برگزاری جلسات و رویدادها با ۲۱۴۳ متر فضای کنفرانس و ۱۲ اتاق جلسه، مرکز تجاری ۲۴ ساعته، مغازه های هدیه یا دکه روزنامه فروشی می باشد و امکان استفاده از پارکینگ خودرو بدون هزینه اضافی میسر است. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل، امکانات ورزشی ۲۴ ساعته و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه ای جداگانه دارد. ایستگاه کامپیوتر، خدمات نگهبانی هتل، خدمات حمل و نقل به فرودگاه با هزینه اضافه، نگهداری یا مراقبت از کودکان (هزینه اضافی)، خدمات لیموزین یا تاکسی شهری، دستگاه فکس، صبحانه با هزینه اضافه از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های انگلیسی و ترکی صحبت می کنند. امکان دسترسی به مناطق مخصوص برای کشیدن سیگار، خدمات عروسی، امکان استفاده از دستگاه خودپرداز بانک، سالن آرایش و زیبایی، اینترنت به صورت سیمی و وای فای کاملا رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است و همچنین به روزنامه های رایگان در لابی نیز دسترسی خواهید داشت. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل رافلس در استانبول

امکانات تفریحی رافلس استانبول

امکانات تفریحی این هتل شامل استخر داخل سالن (تمام سال)، استخر در فضای باز که در محوطه هتل واقع شده است و همچنین همراه با امکانات ورزشی و تفریحی دیگری از جمله باشگاه کودکان و نوجوانان، مرکز تناسب اندام، خدمات زیبایی، آبگرم و مرکز سلامتی (هزینه اضافی) و سونا نیز می باشد. کافه هتل نیز به مهمانان خود خدمات ارائه می دهد، به گونه ای که مهمانانش می توانند از محیط دلنشین آن استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهند و در این مکان بنوشند.

 

رستورن هتل

صبحانه بوفه در اختیارتان قرار می گیرد و هر روز از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۱:۰۰ صبح سرو می گردد.
رستوران روکاRocca : این رستوران متخصص در غذاهای ترکی می باشد و در اختیار صبحانه، ناهار و شام است.
کافه لانگ Long : این کافه تنها خوراک های سبک را ارائه می دهد.
کافه و رستوران گریل Grill :  در حاشیه استخر واقع شده، این رستوران متخصص در غذاهای ترکی می باشد. میهمانان می توانند از نوشیدنی ها در کافه و از غذا در فضای باز (شرایط آب و هوایی) لذت ببرند.
خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

هتل 5 ستاره رافلس استانبول

امکانات اتاق های هتل رافلس استانبول

هتل دارای ۱۸۵ اتاق در ۲۱ طبقه می باشد و در همه اتاق هایش امکاناتی از قبیل تهویه مطبوع با امکان کنترل از راه دور و دسترسی به اینترنت وای فای بدون هزینه اضافی و رایگان موجود است. همچنین امکاناتی از جمله ملافه های ضد آلرژی، اتو ومیز اتو، بالکن مبله، گاوصندوق، قهوه و چای ساز، سرویس خواب با کیفیت، روزنامه های رایگان، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، میز مطالعه در اتاق ها در دسترس است و خدمات اتاق در ساعات محدود ارائه می گردد. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل استانبول موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل رافلس

انواع اتاق های هتل رافلس استانبول

 • اتاق دولوکس: این اتاق ها ۶۲ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق سیگنیچر: این اتاق ها ۶۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق پریمایر: این اتاق ها ۷۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • سوییت سیل هوت: این سوییت ها ۱۳۸ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • سوییت آربن: این سوییت ها ۱۵۸ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و دریا نیز می باشند.
 • سوییت باسفرس: این سوییت ها ۱۷۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و دریا نیز می باشند.
 • سوییت کانتیننتس: این سوییت ها ۲۲۴ متر مساحت دارند، دو اتاق خواب که در هر کدام یک تخت دو نفره بزرگ موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و دریا نیز می باشند.
 • آپارتمان با یک اتاق خواب: این آپارتمان ها ۱۰۳ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ به همراه یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • آپارتمان با یک اتاق خواب با چشم انداز باسفرس: این آپارتمان ها ۱۱۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ به همراه یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • آپارتمان با دو اتاق خواب با چشم انداز باسفرس: این آپارتمان ها ۱۱۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ به همراه یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • استودیو اکسکیوتیو با یک اتاق خواب: این آپارتمان ها ۲۱۵ متر مساحت دارند، دو تخت دو نفره بزرگ به همراه یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
هتل 5 ستاره رافلس

فاصله هتل تا جاذبه های استانبول

 • مسجد سلیمانیه: این مسجد حدودا ۷ کیلومتر از شما دورتر است که با ۱۷ دقیقه تاکسی سواری می توانید به آنجا برسید. با استفاده از مترو ۴۱ دقیقه ای می رسید.
 • بازار ادویه و بازار بزرگ تکسیم استانبول: ۵ کیلومتر تا هتل فاصله دارد. با تاکسی تا آنجا ۱۸ دقیقه طول می کشد، با مترو ۵۱ دقیقه ای خواهید رسید.
 • مسجد آبیاین مسجد حدودا ۸ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۲۴ دقیقه ای و با استفاده از اتوبوس ۵۴ دقیقه ای می رسید.
 • ایاصوفیحدودا ۸ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید با تاکسی ۲۳ دقیقه ای به آنجا بروید. با مترو مسیر شما ۵۵ دقیقه حدودا طول خواهد کشید.
 • خیابان استقلالتنها ۵ کیلومتر با شما فاصله دارد و با تاکسی ۱۵ دقیقه بعد شما در این خیابان خواهید بود.
 • کاخ دلما باغچه۴ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید توسط تاکسی این مسافت را ۸ دقیقه ای طی کنید. با اتوبوس نیز تنها ۳۶ دقیقه راه در پیش دارید.
 • میدان تکسیمتنها ۳ کیلومتر با شما فاصله دارد و بوسیله تاکسی ۱۳ دقیقه طول می کشد تا به این میدان برسید و با اتوبوس نیز ۲۶ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه آتاتورک تکسیم استانبول: ۱۹ کیلومتر تا شما فاصله دارد. اگر ترافیک نباشد و تاکسی بگیرید، حدودا ۳۲ دقیقه ای می رسید. وسایل نقلیه عمومی ۷۴ دقیقه زمان نیاز دارند.
 • فرودگاه سابیها: ۳۰٫۶ کیلومتر فاصله تا این فرودگاه دارید که اگر تاکسی بگیرید، ۴۶ دقیقه در راه خواهید بود.
هتل 5 ستاره رافلس در استانبول

موقعیت هتل رافلس استانبول

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

ترکیه، استانبول ۳۴۳۴۰، بشیکتاش، مرکز زورلو بشیکتاش

Zorlu Center Besiktas, Besiktas, 34340 Istanbul, Turkey

منبعbooking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code