معرفی هتل رامادا آتاکوی استانبول | ۵ ستاره

هتل رامادا آتاکوی استانبول | Istanbul Ramada Atakoy Hotel

این هتل که در سال ۲۰۱۲ ساخته شده است، در منطقه اتاکوی و تنها ۸ کیلومتر از فرودگاه آتاتورک و مرکز نمایشگاه CNR فاصله دارد. دارای چشم انداز دریا و شهر نیز می باشد، صبحانه روزانه در سبک بوفه عرضه می شود. رستوران هتل نیز انواع غذاهای بین المللی را ارائه می دهد و در کافه هتل نیز می توانید از انواع نوشیدنی ها لذت ببرید. مهمانان همچنین می توانند از تجهیزات تفریحی و ورزشی از جمله مرکز تناسب اندام استفاده کنند. بسیاری از مراکز خرید نیز تنها با ۵ دقیقه پیاده روی از هتل در دسترس است. ایستگاه قطار باکیرکوی ۶۰۰ متر با هتل رامادا آتاکوی استانبول Istanbul Ramada Atakoy Hotel فاصله دارد و فرودگاه استانبول در فاصله ۵۷ کیلومتری واقع شده است. این هتل یک انتخاب عالی برای مسافران علاقه مند به مواد غذایی، تاریخ و فرهنگ است. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل رامادا آتاکوی استانبول را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

هتل رامادا آتاکوی استانبول

خدمات رفاهی هتل رامادا آتاکوی استانبول

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به استانبول
راهنمای تردد بین دو بخش اروپایی و آسیایی استانبول
راهنمای دقیق سیستم حمل و نقل در استانبول

خدمات رفاهی در این هتل لوکس ۵ ستاره شامل امکانات برگزاری جلسات و رویدادها با فضای کنفرانس و دو اتاق جلسه، مرکز تجاری، مغازه های هدیه یا دکه روزنامه فروشی و امکان استفاده از پارکینگ مجهز خودرو با هزینه اضافه نیز میسر می باشد. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل، امکانات ورزشی و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خدمات لیموزین یا تاکسی شهری، خشکشویی و اتوکشی هزینه ای جداگانه دارد. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های انگلیسی، روسی، عربی و ترکی صحبت می کنند. امکان دسترسی به مناطق مخصوص برای کشیدن سیگار، اینترنت وای فای کاملا رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است و همچنین به تلویزیون و قهوه و چای در مناطق عمومی هتل نیز دسترسی خواهید داشت. خدمات حمل و نقل به فرودگاه با هزینه اضافه، ایستگاه کامپیوتر، خدمات نگهبانی هتل، دستگاه فکس، صبحانه با هزینه اضافه از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل رامادا آتاکوی در استانبول

امکانات تفریحی هتل رامادا آتاکوی استانبول

امکانات تفریحی این هتل شامل سونا، مرکز تناسب اندام، حمام ترکی، آبگرم و مرکز سلامتی واستخر داخل سالن (تمام سال) نیز می باشد. همچنین دارای یک باغ زیبا و یک کافه می باشد که به مهمانان خود خدمات ارائه می دهد، به گونه ای که مهمانانش می توانند از محیط دلنشین آن استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهند و در این مکان بنوشند.

 

رستورن هتل

صبحانه بوفه در اختیارتان قرار می گیرد و هر روز صبح از ساعت ۷ تا ۱۰:۰۰ صبح سرو می گردد.
رستوران ساهر Sahre: این رستوران متخصص در غذاهای منطقه ای برای صبحانه، ناهار و شام می باشد.

هتل 5 ستاره رامادا آتاکوی در استانبول

امکانات اتاق های هتل رامادا آتاکوی استانبول

هتل دارای ۱۰۰ اتاق در ۱۴ طبقه می باشد و در همه اتاق هایش امکاناتی از قبیل دیوارهای ضد صدا، تهویه مطبوع با امکان کنترل از راه دور، روزنامه های رایگان و دسترسی به اینترنت سیمی و وای فای بدون هزینه اضافی و رایگان موجود است. همچنین امکاناتی از جمله ملافه های ضد آلرژی، منوی بالش، گاوصندوق، سرویس خواب با کیفیت، قهوه و چای ساز، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، اتو و میز اتو در صورت درخواست و میز مطالعه در اتاق ها در دسترس است و خدمات اتاق در ۲۴ ساعت شبانه روز ارائه می گردد. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل استانبول موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل 5 ستاره رامادا آتاکوی استانبول

انواع اتاق های هتل رامادا آتاکوی استانبول

 • اتاق دبل – اسموکینگ: این اتاق ها ۳۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز دریا، باغ و شهر نیز می باشند. کشیدن سیگار در این اتاق ها مجاز است.
 • اتاق دبل – نان اسموکینگ: این اتاق ها ۳۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو بزرگ نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز دریا، باغ و شهر نیز می باشند. کشیدن سیگار در این اتاق ها مجاز نمی باشد.
 • اتاق دبل دولوکس – اسموکینگ: این اتاق ها ۳۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو بزرگ نفره به همراه یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز دریا، باغ و شهر نیز می باشند. کشیدن سیگار در این اتاق ها مجاز است.
 • اتاق دبل دولوکس – نان اسموکینگ: این اتاق ها ۳۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو بزرگ نفره به همراه یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز دریا، باغ و شهر نیز می باشند. کشیدن سیگار در این اتاق ها مجاز نمی باشد.
 • اتاق کینگ – اسموکینگ: این اتاق ها ۳۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای قسمت پذیرایی، حمام خصوصی و چشم انداز دریا، باغ و شهر نیز می باشند. کشیدن سیگار در این اتاق ها مجاز است.
 • اتاق کینگ – نان اسموکینگ: این اتاق ها ۳۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای قسمت پذیرایی، حمام خصوصی و چشم انداز دریا، باغ و شهر نیز می باشند. کشیدن سیگار در این اتاق ها مجاز نمی باشد.
 • دو اتاق دبل متصل به هم: این اتاق ها ۶۰ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای قسمت پذیرایی، حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • سوییت کینگ – اسموکینگ: این سوییت ها ۷۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای قسمت پذیرایی، حمام خصوصی و چشم انداز دریا، باغ و شهر نیز می باشند. کشیدن سیگار در این سوییت ها مجاز است.
 • سوییت کینگ – نان اسموکینگ: این سوییت ها ۷۰ متر مساحت دارند، سه تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای قسمت پذیرایی، حمام خصوصی و چشم انداز دریا، باغ و شهر نیز می باشند. کشیدن سیگار در این سوییت ها مجاز نمی باشد.
هتل 5 ستاره رامادا آتاکوی

فاصله هتل تا جاذبه های استانبول

 • مسجد سلیمانیهاین مسجد حدودا ۲ کیلومتر از شما دورتر است که با ۱۷ دقیقه تاکسی سواری می توانید به آنجا برسید. با استفاده از مترو ۴۷ دقیقه ای می رسید.
 • ایستگاه مترو تکسیم استانبول: ۱۱ کیلومتر تا هتل فاصله دارد. با تاکسی تا آنجا ۲۱ دقیقه طول می کشد، با مترو ۴۶ دقیقه ای خواهید رسید.
 • مسجد آبیاین مسجد حدودا ۹ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۹ دقیقه ای و با استفاده از اتوبوس ۱۳ دقیقه ای می رسید.
 • ایاصوفیهحدودا ۱۰ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید با تاکسی ۱۹ دقیقه ای به آنجا بروید. با مترو مسیر شما ۴۳ دقیقه حدودا طول خواهد کشید.
 • خیابان استقلالتنها ۱۲ کیلومتر با شما فاصله دارد و با تاکسی ۱۸ دقیقه بعد شما در این خیابان خواهید بود.
 • کاخ دلما باغچه: ۵ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید توسط تاکسی این مسافت را ۲۰ دقیقه ای طی کنید. با اتوبوس نیز تنها ۶۳ دقیقه راه در پیش دارید.
 • میدان تکسیمتنها ۱۰ کیلومتر با شما فاصله دارد و بوسیله تاکسی ۱۷ دقیقه طول می کشد تا به این میدان برسید و با اتوبوس نیز ۴۵ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه آتاتورک استانبول۴ کیلومتر تا شما فاصله دارد. اگر تاکسی بگیرید، حدودا ۱۴ دقیقه ای می رسید. وسایل نقلیه عمومی ۳۲ دقیقه زمان نیاز دارند.
 • فرودگاه سابیها: ۳۸٫۴ کیلومتر فاصله تا این فرودگاه دارید که اگر تاکسی بگیرید، ۴۳ دقیقه در راه خواهید بود.
هتل رامادا آتاکوی

موقعیت هتل رامادا آتاکوی استانبول

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

ترکیه، استانبول ۳۴۱۵۸، باکیرکوی، زبید حنیم. شماره ۱۰٫ آتاکوی کیسیم.۱

Zubeyde Hanim Cad. No:10 Atakoy 1.Kisim, Bakirkoy, 34158 Istanbul, Turkey

منبعbooking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code