بلیط هواپیما

معرفی هتل رامادا مرتر استانبول | ۵ ستاره

هتل رامادا مرتر استانبول | Istanbul Ramada Merter Hotel

این هتل که در سال ۲۰۱۵ ساخته شده است، در ۸ کیلومتری فرودگاه آتاتورک واقع شده است، رستوران الگرو غذاهای ترکی و بین المللی را ارائه می دهد و در طول روز، شما می توانید از نوشیدنی و یا تنقلات سبک در کافه هتل لذت ببرید. هتل رامادا مرتر استانبول Istanbul Ramada Merter Hotel در منطقه مرتر، قلب صنعت نساجی واقع شده است و با منطقه تاریخی سلطان احمد و مرکز نمایشگاه CNR  نیز۸ کیلومتر فاصله دارند. مرکز خرید Kale تنها ۸۰ متر از هتل فاصله دارد است. مرکز خرید Marmara Forum فقط در فاصله دو دقیقه رانندگی با هتل فاصله دارد. این هتل یک انتخاب عالی برای مسافران علاقه مند به فرهنگ، کاوش و تاریخ است. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل رامادا مرتر استانبول را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

هتل 5 ستاره رامادا مرتر در استانبول

خدمات رفاهی هتل رامادا مرتر استانبول

خدمات رفاهی در این هتل ۵ ستاره شامل امکانات برگزاری جلسات و رویدادها با ۱۴۶۸ متر فضای کنفرانس و یک اتاق جلسه، مرکز تجاری ۲۴ ساعته، مغازه های هدیه یا دکه روزنامه فروشی و امکان استفاده از پارکینگ خودرو بدون هزینه اضافی می باشد. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه ای جداگانه دارد. ایستگاه کامپیوتر، خدمات نگهبانی هتل، خدمات عروسی، دستگاه فکس، صبحانه با هزینه اضافی از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. امکان دسترسی به مناطقی مخصوص برای کشیدن سیگار، قهوه و چای در مناطق مشترک، دسترسی داشتن به تلویزیون در بخش های عمومی هتل، اینترنت وای فای به صورت رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های عربی، انگلیسی و ترکی صحبت می کنند. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل 5 ستاره رامادا مرتر استانبول

امکانات تفریحی رامادا مرتر استانبول

در این هتل ۵ ستاره امکانات تفریحی از جمله استخر کودکان و نوجوانان، استخر داخل سالن (تمام سال)، مرکز تناسب اندام، آبگرم و مرکز سلامتی و سونا به چشم می خورد، البته دارای کتابخانه و یک کافه می باشد که مهمانانش می توانند از محیط دلنشین آن استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را در این مکان بنوشند.

 

رستورن هتل
صبحانه بوفه در دسترس می باشد و برای هر روز بین ساعت ۶:۳۰ تا ۱۰:۳۰ صبح سرو می شود.

رستوران پارک Park: این رستوران متخصص در غذاهای بین المللی و صبحانه، ناهار و شام می باشد.
خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

هتل رامادا مرتر

امکانات اتاق های هتل رامادا مرتر استانبول

در این هتل که دارای ۲۰۰ اتاق در ۶ طبقه می باشد، امکاناتی از قبیل تهویه مطبوع و دسترسی به اینترنت وای فای بدون هزینه اضافی و رایگان موجود است. همچنین امکاناتی از جمله ملافه های تمیز، اتو ومیز اتو، گاوصندوق، قهوه و چای ساز، سرویس خواب با کیفیت، پنکه سقفی، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، میز مطالعه در اتاق ها در دسترس است و خدمات اتاق در ساعات محدود ارائه می گردد. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل استانبول موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل رامادا مرتر استانبول

انواع اتاق های هتل رامادا مرتر استانبول

 • اتاق تویین دولوکس – نان اسموکینگ: این اتاق ها ۳۲ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق تویین دولوکس – اسموکینگ: این اتاق ها ۳۲ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • سوییت جونیور – نان اسموکینگ: این سوییت ها ۴۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • سوییت جونیور – اسموکینگ: این سوییت ها ۴۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق کینگ – نان اسموکینگ: این اتاق ها ۲۸ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق کویین – نان اسموکینگ: این اتاق ها ۳۲ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق کویین –اسموکینگ: این اتاق ها ۳۲ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق تویین – نان اسموکینگ: این اتاق ها ۲۸ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره یا یک تخت دونفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق تویین –اسموکینگ: این اتاق ها ۲۸ متر مساحت دارند، یک تخت یک نفره یا یک تخت دونفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
هتل 5 ستاره رامادا مرتر

فاصله هتل تا جاذبه های استانبول

 • مسجد سلیمانیه :این مسجد حدودا ۲ کیلومتر از شما دورتر است که با ۲۲ دقیقه تاکسی سواری می توانید به آنجا برسید. با استفاده از مترو ۴۷ دقیقه ای می رسید.
 • بازار ادویه و بازار بزرگ تکسیم استانبول: ۵ کیلومتر تا هتل لاش استانبول فاصله دارد. با تاکسی تا آنجا ۲۲ دقیقه طول می کشد، با مترو ۶۰ دقیقه ای خواهید رسید.
 • مسجد آبیاین مسجد حدودا ۷ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۲۰ دقیقه ای و با استفاده از اتوبوس ۴۲ دقیقه ای می رسید.
 • ایاصوفیه :حدودا ۸ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید با تاکسی ۲۶ دقیقه ای به آنجا بروید. با مترو مسیر شما ۴۲ دقیقه حدودا طول خواهد کشید.
 • خیابان استقلال :تنها ۹ کیلومتر با شما فاصله دارد و با تاکسی ۲۴ دقیقه بعد شما در این خیابان خواهید بود.
 • کاخ دلما باغچه : ۱۰ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید توسط تاکسی این مسافت را ۲۳ دقیقه ای طی کنید. با اتوبوس نیز تنها ۵۹ دقیقه راه در پیش دارید.
 • میدان تکسیم :تنها ۱۰ کیلومتر با شما فاصله دارد و بوسیله تاکسی ۲۸ دقیقه طول می کشد تا به این میدان برسید و با اتوبوس نیز ۵۹ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه آتاتورک تکسیم استانبول۶ کیلومتر تا شما فاصله دارد. اگر ترافیک نباشد و تاکسی بگیرید، حدودا ۱۶ دقیقه ای می رسید. وسایل نقلیه عمومی ۳۱ دقیقه زمان نیاز دارند.
 • فرودگاه سابیها:۵ کیلومتر فاصله تا این فرودگاه دارید که اگر تاکسی بگیرید، ۵۱ دقیقه در راه خواهید بود.
هتل رامادا مرتر در استانبول

موقعیت هتل رامادا مرتر استانبول

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

ترکیه، استانبول ۳۴۱۶۰، باسلیولر، مرتر گانگورن، شماره: ۸۳ B/18  ، اسکی لوندرا اسفالت

Eski Londra Asfaltı Cad. No:83 B/18 Merter Güngören, Bahcelievler, 34160 Istanbul, Turkey

منبعbooking.com

هتل آوانتگارد استانبول
هتل آوانتگارد استانبول
چرا نوروز امسال با الی گشت به استانبول سفر کنیم؟
چرا نوروز امسال با الی گشت به استانبول سفر کنیم؟
ترکیه در گذر ثانیه‌ها + ویدیو
ترکیه در گذر ثانیه‌ها + ویدیو
ماجراجویی باورنکردنی در استانبول!
ماجراجویی باورنکردنی در استانبول!