معرفی هتل ۴ ستاره سندر در آنتالیا

هتل سندر آنتالیا Cender Hotel

این هتل ۴ ستاره ساحلی، تنها ۱۸ دقیقه تا ساحل زیبای آنتالیا پیاده روی دارد.  هتل سندر آنتالیا Cender Hotel در مرکز شهر آنتالیا واقع شده و اتاق هایی با یک تراس خصوصی رو به منظره ی وسیع دریای مدیترانه ارائه می دهد. بسیاری از کافه ها، مغازه ها و رستوران های معروف، در این منطقه شلوغ آنتالیا پیدا می شود. امکانات رفاهی، تفریحی، موقعیت هتل و فاصله آن تا جاذبه های معروف آنتالیا و اینکه چگونه به این مکان ها بروید را، در متن زیر توضیح می دهیم. پس با ما در الی گشت همراه باشید تا خصوصیات منحصر به فرد هتل سندر آنتالیا را با هم مرور کنیم.

هتل سندر آنتالیا Cender Hotel
 • امکانات رفاهی هتل سندر آنتالیا

مطالب مرتبط:
هزینه های سفر به آنتالیا چقدر است؟
بهترین زمان سفر به آنتالیا

خدمات پذیرش هتل شامل تبدیل ارز، رزرو ۲۴ ساعته، میز پذیرش با پاسخگویی ۲۴ ساعته و انبار چمدان می باشد. . برای افرادی که ناتوانی یا کم توانی جسمی دارند، امکاناتی از قبیل سرویس بهداشتی با دستگیره های کناری و ویلچر فراهم شده است. کارکنان هتل به زبان ترکی، آلمانی و انگلیسی صحبت می کنند.

امکانات رفاهی هتل سندر آنتالیا

می توانید از باربر هتل بخواهید که چمدان شما را حمل کند و انعامی هم به او بدهید. پارکینگ رایگان بدون نیاز به رزرو، در محل هتل موجود است. امکان کرایه ماشین هم در این اقامتگاه فراهم شده است. این هتل، ترانسفر فرودگاهی و خدمات تاکسی ندارد. ورود به هتل سندر آنتالیا، از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید.

ورود حیوانات به آن ممنوع است.  اگر برای تجارت و کار سفر می کنید، امکانات اتاق های جلسات و ملاقات به همراه امکانات فکس و فتوکپی با پرداخت هزینه آن در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

Cender Hotel- eligasht (12)
 • امکانات تفریحی هتل سندر آنتالیا

امکانات سلامتی و تفریحی هتل شامل حمام سنتی ترکی، سونا و مرکز تناسب اندام می باشد که خستگی یک روز گشت در آنتالیا را از تنتان بیرون می کند. سری به باغ یا تراس آفتابگیر هتل بزنید و در آنجا هوای تازه استشمام کنید. در استخر روباز هتل شنا کنید یا اینکه مربی شخصی بگیرید و در مرکز تناسب اندام ورزش کنید.

استخر فصلی هتل در زمان های مشخصی قابل استفاده بوده و اگر قصد رفتن به حمام، سونا یا مرکز تناسب اندام را دارید باید هزینه جداگانه ای برای این امکانات پرداخت کنید.

امکانات تفریحی هتل سندر آنتالیا

سالن تلویزیون هتل مکان خوبی برای دیدن برنامه های زنده و تماشای دسته جمعی با دوستانتان است. میز تنیس و بیلیارد شما مهمانان را ساعت ها سرگرم می کند. اگر مایل بودین سری هم به اتاق بازی بزنید.

رستوران هتل، غذاهای مشهور ترکی را تهیه می کند، البته غذاهای بین المللی هم در این رستوران قابل سفارش است. اگر چه صبحانه را می توانید در اتاق سفارش دهید با این حال بوفه صبحانه در لابی رستوران هر صبح پر از صبحانه های متنوع است.

Cender Hotel- eligasht (13)
 • امکانات اتاق های هتل 

تمام ۱۵۶ اتاق به سبک معماری معاصر دکور شده اند و دارای یک فضای مدرن هستند. همه ی اتاقها با اینترنت وای فای رایگان، تلویزیون ، یخچال و حمام خصوص مجهز هستند. اتاق های خانوادگی و سوئیت عروس و داماد از اتاق های مخصوص هتل به حساب می آیند.

برای رزرو اتاق در هتل سندر آنتالیا، یا دیدن عکس های بیشتری از آن، سری به قسمت رزرو هتل آنتالیا، در سایت الی گشت بزنید.

امکانات اتاق های هتل سندر آنتالیا
 • انواع اتاق های هتل سندرآنتالیا

 • اتاق خانوادگی: که یک تراس، نمایی رو به دریا و دو تخت تک نفره و یک تخت دو دارد.
 • اتاق دابل یا دوقلو: یک تراس، نمایی رو به دریا و یک تخت دو نفره یا یک تخت یک نفره و یک تخت دو نفره دارد.
 • اتاق تریپل: یک تراس و سه تخت یک نفره یا یک تخت یک نفره به همراه یک تخت دو نفره دارد.
انواع اتاق های هتل سندر انتالیا
 • فاصله تا جاذبه های معروف شهر آنتالیا

رستوران ها و کافه های فراوانی در نزدیکی این هتل قرار دارند. به عنون نمونه رستوران لارا بالیک، کافه استاربروکس، رستوران برگر کینگ و مک دونالدز، کافه لمان کولتار در اطراف هتل در دسترس هستند. مرکز خرید شمال، ترا سیتی و مارک آنتالیا هم با کمی پیاده روی در دسترستان خواهد بود.

 • فاصله تا پارک کارالیاوغلو: ۷۰۰ متر است که از هتل سندر آنتالیا با تاکسی تا این محل ۳ دقیقه در راه خواهید بود. بهتر است پیاده تا این پارک بروید چرا که تنها ۱۲ دقیقه طول می کشد.
 • فاصله تا مناره شکسته: ۱ کیلومتر است که بهتر است پیاده تا این پارک بروید چرا که تنها ۱۳ دقیقه طول می کشد. از هتل با تاکسی تا این محل ۴ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فاصله تا دروازه قلعه هادریانز: ۱٫۱ کیلومتر است که بهتر است پیاده تا این پارک بروید چرا که تنها ۱۶ دقیقه طول می کشد. از هتل با تاکسی تا این محل ۳ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فاصله تا بندر یاچ مارینا و شهر قدیمی آن: ۱٫۳ کیلومتر است که بهتر است پیاده تا این پارک بروید چرا که تنها ۳۰ دقیقه طول می کشد. از هتل با تاکسی تا این محل ۱۰ دقیقه در راه خواهید بود.
Cender Hotel- eligasht (14)
 • فاصله تا برج ساعت آنتالیا: ۱٫۴ کیلومتر است که با تاکسی ۶ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. پیاده در حدود ۲۰ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فاصله تا مناره فلوت: ۱٫۴ کیلومتر است که با تاکسی ۶ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. پیاده در حدود ۲۰ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فاصله تا بالابر پانورامیک کالیسی: ۱٫۵ کیلومتر است که با تاکسی ۷ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. پیاده در حدود ۲۵ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فاصله تا مرکز خرید مارک آنتالیا: ۲٫۱ کیلومتر است که با تاکسی ۱۱ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. پیاده در حدود ۳۰ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فاصله تا تیاتر ملی آنتالیا: ۲٫۹ کیلومتر است که با تاکسی ۱۱ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. پیاده در حدود ۴۰ دقیقه در راه خواهید بود.
Cender Hotel- eligasht (4)
 • فاصله تا موزه آنتالیا: ۳ کیلومتر است که با تاکسی تا این محل ۱۲ دقیقه در راه خواهید بود. پیاده در حدود ۵۰ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فاصله تا آکوالند آنتالیا: ۴٫۴ کیلومتر است که با تاکسی تا این محل ۱۴ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فاصله تا مرکز خرید ۵M میگروس: ۴٫۸ کیلومتر است که با تاکسی تا این محل ۱۵ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فاصله تا آکواریوم آنتالیا: ۴٫۸ کیلومتر است که با تاکسی ۱۶ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود.
 • فاصله تا پارک پروانه آنتالیا: ۱۲٫۷ کیلومتر است که با ماشین از هتل تا این محل، حدود ۳۰ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فاصله تا پارک ملی و آبشار کورسانلو: ۱۷٫۱ کیلومتر است که با ماشین از هتل تا این محل، حدود ۲۵ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فاصله تا فرودگاه آنتالیا: ۲ کیلومتر است که با تاکسی تا هتل تنها ۲۰ دقیقه در راه خواهید بود.
Cender Hotel- eligasht (9)
 • موقعیت هتل سندر آنتالیا

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

ترکیه، آنتالیا، ۰۷۱۰۰ مرادپاشا، خیابان اسیکلار شماره ۴۲، جنچلیک محلاسی

Gençlik Mahallesi, Işıklar Cd. No:42, 07100 Muratpaşa/Antalya, Turkey

منبع: www.booking.com

 1. Avatar
  مينا

  سلام ما الان در همین هتل سندر که ترکیه ها بهش میگن جندر هستیم،موقعیت خوبی داره با تمام نشانه هایی که دادین درست بودن،ولی افتضاححححهه،نیاین .مدیریتش خیلی بده،بدترین صبحانه.تو ایران هتل های ٣ستاره صبحانشون بهتره، رزروشن بد اخلاق. بیشتر عربها هستن اینجا،وان خرابه،گاوصندوق خرابه،شامپو اینا فله ای ریختن تو ظرف،مجبور شدیم بخریم وسایل اولیه رو از بیرون..دو ستاره هم نیست

 2. Avatar
  النا

  من نوروز۹۸ با خانواده در این هتل اقامت داشتم.انتخاب این هتل بستگی به این دارد که مسافر از هتل چه انتطاری دارد؟اگر موقعیت مکانی و نزدیکی به امکان دیدنی و بازار و مراکز خرید ایستگاه اتوبوس باشه انتخاب بسیار خوبیه.با توجه به کوچکی استخر انتخاب خوبی برای فصل تابستان نیست.و اینکه ساحل اختصاصی ندارد…غذاهای شام همیشه کباب مرغ بال کباب کوفته لوبیا و باقالی پخته دلمه و انواع سالادها و زیتون و شور بود…بار هم همه شب به مدت ۲ ساعت انواع نوشیدنی الکی و غیر الکلی داشت.عسل در منوی صبحانه و ماست و دوغ در منوی شام و ناهار نبود..آب یک روز در میان شارژ میشد..مینی بار و ماساژ و…پولی بود.فیت نس همه روزه مجانی بود.یکشنبه ها هم تعطیل بود.اتاقها هیچکدوم چایساز و نخ و سوزن و دنپایی و گوش پاک کن و کلاه حموم و نرم کننده نداشت..خلاصه یه هتل اقتصادی با نمره متوسط بود

 3. Avatar
  الناز

  من و خانواده ام در نوروز۹۸ در این هتل بمدت یک هفته اقامت داشتیم.
  نکات مثبت هتل:موقعیت مکانی عالی نزدیک بودن ایستگاه اتوبوس و مونوریل به هتل..بالکن با منظره دریا..نطافت تقریبا خوب بود هر روز اتاقها تمیز میشد و با یه تذکر کوچیک ملحفه ها هر روز عوض میشد
  در مورد نکات منفی هتل باید گفت نباید این هتل را با هتلهای عااالی ۵ ستاره مقایسه کرد .باید با توجه به هزینه ای که پرداخت میکنید توقعات خود را تعدیل کنید
  در مورد غذا باید گفت تقریبا در تمام وعده ها منوی غذایی یکسان بود.همه شبها بال کباب و کباب مرغ سرو میشد که با سلیقه ما جور بود.اتاقها فاقد چایساز بود.مینی بار فقط آب رایگان بود که آنهم یک روز در میان شارژ میشد.دنپایی مسواک خمیردندان صابون نرم کننده موجود نبود شامپو و مایع دست بصورت فله ای بود.
  نوشیدنی در ساعات ناهار و شام بصورت لیوانی عرضه میشد.با هر بار تمام شدن نوشیدنی دوباره باید به ورودی غذاخوری مراجعه میکردی و درخواست نوشیدنی میدادی.
  استخر خیلی کوچک بود و با توجه به حجم بالای مسافر جوابگو نبود
  به هر حال با کمی ارفاق یه هتل ۳ ستاره محسوب میشد

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد