معرفی هتل سورملی استانبول | ۵ ستاره

هتل سورملی استانبول | Surmeli Istanbul Hotel

این هتل ۵ ستاره در منطقه تجاری و سرگرمی استانبول شیشلی واقع شده است. همچنین ۱٫۶ کیلومتر از بازار Cevahir و ۹۰۰ متر از ایستگاه مترو Gayrettepe فاصله دارد. دارای رستوران ترکی و همچنین رستوران با غذاهای محلی و بین المللی و اتاقهای بزرگ به همراه وای فای رایگان است.  کاخ ایلیدز و خیابان استقلال کمتر از ۳ کیلومتر با هتل سورملی استانبول Surmeli Istanbul Hotel فاصله دارند. برای دسترسی به فرودگاه بین المللی آتاتورک باید فاصله ۱۸ کیلومتری را طی کنید. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل سورملی استانبول را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

هتل سورملی استانبول

خدمات رفاهی هتل سورملی استانبول

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به استانبول
راهنمای متروی استانبول
راهنمای دقیق سیستم حمل و نقل در استانبول

خدمات رفاهی در این هتل ۵ ستاره و لوکس شامل امکانات برگزاری جلسات و رویدادها با فضای کنفرانس و ۱۵ اتاق جلسه، مرکز تجاری و امکان استفاده از پارکینگ خودرو بدون هزینه اضافی می باشد. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه ای جداگانه دارد. خدمات حمل و نقل فرودگاه با هزینه اضافی، ایستگاه کامپیوتر، دستگاه فکس، صبحانه با هزینه اضافی، مغازه های هدیه یا دکه روزنامه فروشی، سالن آرایش و زیبایی، خدمات تبدیل ارز  و کپی و روزنامه رایگان در لابی از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد.

هتل سورملی در استانبول

خدمات آرایش و زیبایی، امکان دسترسی به مناطقی مخصوص برای کشیدن سیگار، قهوه و چای در مناطق مشترک، ارائه خدمات لیموزین یا تاکسی شهری، اینترنت وای فای به صورت رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های انگلیسی و ترکی صحبت می کنند. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل 5 ستاره سورملی در استانبول

امکانات تفریحی سورملی استانبول

در این هتل ۵ ستاره امکانات تفریحی از جمله استخر کودکان، استخر در فضای باز (فصلی)، جکوزی داغ، آبگرم و مرکز سلامتی (هزینه اضافی)، مرکز تناسب اندام، خدمات زیبایی و سونا به چشم می خورد و البته دارای یک کافه می باشد که مهمانانش می توانند از محیط دلنشین آن استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را در این مکان بنوشند.

هتل 5 ستاره سورملی

رستورن هتل

صبحانه بوفه در اختیارتان قرار می گیرد و هر روز صبح از ساعت ۷ تا ۱۰:۰۰ صبحانه سرو می شود.
رستوران روگا Ruga Restaurant: این رستوران متخصص در غذاهای بین المللی برای صبحانه، ناهار و شام می باشد.
خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

هتل 5 ستاره سورملی استانبول

امکانات اتاق های هتل سورملی استانبول

در این هتل که دارای ۲۰۱ اتاق در ۱۲ طبقه می باشد، امکاناتی از قبیل دسترسی به اینترنت وای فای بدون هزینه اضافی و رایگان موجود است. همچنین امکاناتی از جمله ملافه های ضد آلرژی، روزنامه های رایگان، گاوصندوق دیجیتالی مناسب برای لپ تاپ، سرویس خواب با کیفیت، منوی بالش، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، اتو و میز اتو در صورت درخواست، میز مطالعه در اتاق ها در دسترس است و خدمات اتاق در ساعات محدود ارائه می گردد. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل استانبول موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل سورملی

انواع اتاق های هتل سورملی استانبول

 • اتاق دبل سوپریور: این اتاق ها ۲۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق دبل دولوکس: این اتاق ها ۲۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق تویین سوپریور: این اتاق ها ۲۵ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق تریپل سوپریور: این اتاق ها ۲۵ متر مساحت دارند، سه تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق تویین دولوکس: این اتاق ها ۲۵ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • سوییت سنیور: این اتاق ها ۵۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • سوییت جونیور: این اتاق ها ۴۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • سوییت کلاسیک: یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • سوییت خانواده: در این اتاق ها یک تخت دو نفره بزرگ به همراه یک تخت یک نفره و یک سوفا موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
هتل 5 ستاره سورملی در استانبول

فاصله هتل تا جاذبه های استانبول

 • مسجد سلیمانیه: این مسجد حدودا ۵ کیلومتر از شما دورتر است که با ۲۰ دقیقه تاکسی سواری می توانید به آنجا برسید. با استفاده از مترو ۳۶ دقیقه ای می رسید.
 • بازار ادویه و بازار بزرگ تکسیم استانبول: ۵ کیلومتر تا هتل لاش استانبول فاصله دارد. با تاکسی تا آنجا ۲۱ دقیقه طول می کشد، با مترو ۴۰ دقیقه ای خواهید رسید.
 • مسجد آبیاین مسجد حدودا ۷ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۲۶ دقیقه ای و با استفاده از اتوبوس ۴۴ دقیقه ای می رسید.
 • ایاصوفیهحدودا ۷ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید با تاکسی ۲۷ دقیقه ای به آنجا بروید. با تراموا مسیر شما ۴۵ دقیقه حدودا طول خواهد کشید.
 • خیابان استقلالتنها ۴ کیلومتر با شما فاصله دارد و با تاکسی ۱۶ دقیقه بعد شما در این خیابان خواهید بود.
 • کاخ دلما باغچه: ۹ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید توسط تاکسی این مسافت را ۱۱ دقیقه ای طی کنید. با اتوبوس نیز تنها ۳۲ دقیقه راه در پیش دارید.
 • میدان تکسیمتنها ۷ کیلومتر با شما فاصله دارد و بوسیله تاکسی ۲۵ دقیقه طول می کشد تا به این میدان برسید و با اتوبوس نیز ۴۴ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه آتاتورک تکسیم استانبول: ۹ کیلومتر تا شما فاصله دارد. اگر ترافیک نباشد و تاکسی بگیرید، حدودا ۴۷ دقیقه ای می رسید. وسایل نقلیه عمومی ۱۰۰ دقیقه زمان نیاز دارند.
 • فرودگاه سابیها: ۶ کیلومتر فاصله تا این فرودگاه دارید که اگر تاکسی بگیرید، ۴۹ دقیقه در راه خواهید بود.
هتل سورملی استانبول

موقعیت هتل سورملی استانبول

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

ترکیه، استانبول/ گایرتیپ شماره: ۳ بلوئنت تارکان سوکاک

Prof. Dr. Bulent Tarcan Sokak No:3 Gayrettepe Istanbul Istanbul

منبعbooking.com

معرفی گرین پارک هتل تقسیم استانبول | ۴ ستاره
پرداخت هزینه سفر با تحویل زباله در مترو استانبول
۶ پیشنهاد غذایی در استانبول
پارک ملی هفت دریاچه، گشتی در زیباترین طبیعت ترکیه

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code