معرفی هتل لیلا امبینس دهلی | ۵ ستاره

هتل لیلا امبینس دهلی | Delhi Leela Ambience Hotel

این هتل که در سال ۲۰۰۸ ساخته شده است، دقیقا در کنار مرکز خرید Ambience و در (National Capital Region) در هاریانا واقع شده است. هتل لیلا امبینس دهلی Delhi Leela Ambience Hotel دارای یک استخر در فضای باز و ۳ رستوران است. اتاق های لوکس و با تهویه مطبوع و مجهز به امکانات کامل است، مهمانان می توانند در مرکز تناسب اندام تمرین کنند و از خدمات زیبایی در سالن آرایش استفاده کنند. این هتل همچنین خدمات اجاره اتومبیل و خدمات نگهداری از کودکان را فراهم می کند. غذاهای بین المللی در رستوران اسپکترا، یک رستوران که در تمام روز فعال است، سرو می شود. دیگر گزینه های غذا خوری شامل رستوران دیا شمالی هندی است و آن یکی دیگر به نام رستوران رانوتا غذاهای ایتالیایی سرو می کند. فرودگاه بین المللی دهلی نیز در فاصله ۶ کیلومتری این هتل واقع شده است. در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر، انواع خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله ی هتل لیلا امبینس دهلی را با مرکز شهر به تفصیل مورد بررسی قرار دهیم.

هتل لیلا امبینس دهلی

خدمات رفاهی هتل لیلا امبینس دهلی  

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به دهلی
راهنمای خرید سیم کارت در هند
معرفی ۹ مورد از بهترین رستوران های دهلی

امکانات رفاهی از جمله دسترسی به امکانات برگزاری رویدادها و جلسات با ۲۸۰۴ متر فضای کنفرانس و اتاق جلسات و اینترنت وای فای با هزینه اضافه در تمام بخش ها و مناطق عمومی هتل است که برای مهمانان فراهم شده است و امکانات خشکشویی نیز در این هتل ۵ ستاره در دسترس می باشد. از دیگر خدماتی می توان به خدمات نگهبانی، مرکز تجاری، مغازه های هدیه یا دکه روزنامه فروشی، خدمات تور و بلیط، خدمات عروسی، دسترسی به سالن آرایش و زیبایی، خدمات حمل و نقل فرودگاه با هزینه اضافه در منطقه و خدمات میز پذیرش که به صورت ۲۴ ساعته فعالیت دارد، اشاره کرد. می توانید زمانی که در این هتل اقامت دارید از امکاناتی نظیر دستگاه فکس و فتوکپی استفاده کنید. پذیرش هتل نیز در تمام ۲۴ ساعت روز خدمات ارائه می دهد و صندوق امانات و انبار چمدان نیز جهت استفاده در زمان های ضروری می توانید چمدان خود را در آن به امانت بگذارید.

در این هتل که از بهترین هتل های ۵ ستاره دهلی می باشد، صبحانه بدون هزینه اضافی ارائه می گردد و پارکینگ نیز با هزینه اضافی در دسترس است. یک مکانی نیز برای نگهداری از کودکان یا مراقبت از کودکان (هزینه اضافی) در نظر گرفته شده است. شما می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ وارد هتل شوید و در نظر داشته باشید تا قبل از ساعت ۱۱:۰۰ نیز می بایست اتاق خود را تحویل دهید. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های هندی و انگلیسی صحبت می کنند.

هتل 5 ستاره لیلا امبینس

خدمات تفریحی هتل لیلا امبینس دهلی  

این هتل دارای امکانات تفریحی از جمله استخر در فضای باز(تمام سال)، آبگرم و مرکز سلامتی (هزینه اضافی)، مرکز تناسب اندام، باغ، خدمات زیبایی، مبلمان فضای باز وسونا می باشد همچنین مجهز به زمین گلف، کتابخانه و یک باغ ریبا نیز می باشد. یک کافه در بخشی از هتل موجود است که با ارائه انواع نوشیدنی ها از مهمانان خود پذیرایی می کند.

 

رستوران های هتل

صبحانه بوفه در اختیارتان قرار می گیرد و هر روز از ساعت ۷ تا ۱۱:۳۰ صبح سرو می شود.
رستوران اسپکتا Spectra: این رستوران در خدمت صبحانه، ناهار و شام است.
رستوران دیا Diya: این رستوران متخصص در غذاهای هندی است و تنها به شام می پردازد.
رستوران زانوتا Zanotta: این رستوران ناهارخوری منحصر به فرد در غذاهای ایتالیایی است و فقط برای شام می باشد و انواع نوشیدنی ها در کافه ارائه می گردد.
خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

هتل 5 ستاره لیلا امبینس در دهلی

امکانات اتاق های هتل لیلا امبینس دهلی  

همه اتاق های این هتل مجهز به دیوارهای ضد صدا و تهویه مطبوع با امکان کنترل از راه دور است. همچنین امکاناتی از جمله ملافه های ضد آلرژی، سرویس خواب با کیفیت، گاوصندوق دیجیتالی مناسب برای لپ تاپ، اتو و میز اتو، قهوه و چای ساز، تراس، سشوار، میز مطالعه، اتو و میز اتو (در صورت درخواست)، یخچال، ارائه خدمات اتاق، تلفن، دسترسی به اینترنت سیمی و وای فای با هزینه اضافه و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد. خدمات اتاق نیز در ساعات محدود ارائه می گردد. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. علاوه بر مواردی که اعلام شد، قسمت پذیرایی هم در تمام اتاق های این هتل موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اضافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل لیلا امبینس

انواع اتاق های هتل لیلا امبینس دهلی

 • اتاق تویین دولوکس: این اتاق ها ۴۵ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، چشم انداز شهر و باغ و سایر امکانات معرفی شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
 • اتاق تویین پریمایر: این اتاق ها ۵۲ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، چشم انداز باغ و سایر امکانات معرفی شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
 • اتاق دبل دولوکس: این اتاق ها ۴۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، چشم انداز شهر و باغ و سایر امکانات معرفی شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
 • اتاق دبل پریمایر: این اتاق ها ۵۲ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، چشم انداز شهر و سایر امکانات معرفی شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
 • اتاق دبل رویال کلاب: این اتاق ها ۴۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، چشم انداز باغ و سایر امکانات معرفی شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
 • سوییت اکسکیوتیو: این سوییت ها ۷۶ متر مساحت دارند، یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، تراس با چشم انداز باغ و سایر امکانات معرفی شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
 • سوییت اکسکیوتیو: این سوییت ها ۷۶ متر مساحت دارند، یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، تراس با چشم انداز باغ و سایر امکانات معرفی شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
 • آپارتمان با یک اتاق خواب: این سوییت ها ۸۰ متر مساحت دارند، یک تخت یک نفره به همراه یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، چشم انداز شهر و باغ و سایر امکانات معرفی شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
هتل لیلا امبینس در دهلی

فاصله هتل تا جاذبه های دهلی

 • بازار سادارتا این جاذبه ۱۳ کیلومتر فاصله دارید که توسط تاکسی ۲۲ دقیقه ای و با استفاده از وسایل نقلیه عمومی ۵۷ دقیقه ای می رسید.
 • پارک گاندیاز هتل ۱۴ کیلومتر دورتر است که اگر با تاکسی بروید ۳۱ دقیقه و با مترو ۱ ساعت و ۲۸ دقیقه ای می رسید.
 • قلعه سرخ دهلیتا این دژ ۲۲ کیلومتر فاصله دارید که تاکسی در شرایط عادی شما را ۵۲ دقیقه ای و وسایل نقلیه عمومی بعد از حدود ۹۹ دقیقه شما را خواهند رساند.
 • استادیوم کریکت فیروز شاه کوتلا:تا این استادیوم ۲۲ کیلومتر فاصله دارید. تاکسی شما را طی ۴۵ دقیقه و اتوبوس نیز در ۷۳ دقیقه شما را به مقصد می رساند.
 • بنای یادبود راج گاتاین جاذبه حدودا ۲۳ کیومتر از شما دورتر است. با تاکسی ۴۹ دقیقه و با اتوبوس ۱ ساعت و ۲۸ دقیقه بعد می رسید.
 • دروازه هند: ۲۰ کیلومتر تا این اینجا فاصله دارید که اگر با اتوبوس بروید ۷۵ دقیقه طول می کشد و با تاکسی ۳۶ دقیقه ای به آنجا می رسید.
 • آرامگاه همایون۲۰ کیلومتر تا شما فاصله دارید که با اتوبوس ۹۹ دقیقه ای می رسید. اگر تاکسی بگیرید ۴۴ دقیقه بعد خواهید رسید.
 • قلعه تغلق آبادحدودا ۱۷ کیلومتر از هتل دورتر است. طی این مسیر با تاکسی ۴۹ دقیقه و با اتوبوس ۱ ساعت و ۲۸ طول می کشد که باید در مسیر خط عوض کنید.
 • فرودگاه بین المللی دهلیفرودگاه اصلی دهلی تا شما ۶ کیلومتر فاصله دارد که تاکسی بعد از ۱۳ دقیقه شما را می رساند. ترکیب اتوبوس و مترو حدودا ۴۹ دقیقه طول می کشد.
هتل 5 ستاره لیلا امبینس دهلی

موقعیت هتل لیلا امبینس دهلی  

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل

هند، هاریانا ۱۲۲۰۰۲، گروگرام، سکتور ۲۴، DLF فاز ۳، امبینس ایلند، نشنال های وی ۸

National Highway 8, Ambience Island, DLF Phase 3, Sector 24, Gurugram, Haryana 122002, India

منبعbooking.com

قلعه قدیمی یا پورانا کویلا، قدیمی ترین بنای دهلی
قلعه قدیمی یا پورانا کویلا، قدیمی ترین بنای دهلی
یک شبانه روز در دهلی + ویدیو
یک شبانه روز در دهلی + ویدیو
مسجد جامع دهلی، تماشای شکوه و عظمت در قلب هندوستان
مسجد جامع دهلی، تماشای شکوه و عظمت در قلب هندوستان
۱۱ مرکز خرید وسوسه کننده در دهلی
۱۱ مرکز خرید وسوسه کننده در دهلی

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code