بلیط هواپیما

معرفی هتل مارناس استانبول | ۴ ستاره

این هتل که در سال ۲۰۱۵ ساخته شده است، در مرکز منطقه مرمرا استانبول و در ۲٫۲ کیلومتری مسجد ایوب سلطان واقع شده است. هتل مارناس استانبول Istanbul Marnas Hotel دارای تراس و منظره دریا می باشد. هر اتاق دارای امکانات کامل است و در این هتل امکاناتی از قبیل تجهیزات ورزش های دوچرخه سواری را ارائه می دهد، مهمانان همچنین می توانند در صورت درخواست ماشین کرایه کنند. مرکز کنگره هالیک در فاصله ۲٫۸ کیلومتری از هتل است و مسجد سلیمانیه در ۵ کیلومتری هتل قرار گرفته است. نزدیکترین فرودگاه به هتل فرودگاه آتاتورک با ۱۰ کیلومتر فاصله است. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل مارناس استانبول را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم. برای اقامت در اتاق های این جا به صفحه رزرو هتل استانبول بروید.

هتل مارناس استانبول

خدمات رفاهی هتل مارناس استانبول

خدمات رفاهی در این هتل لوکس ۴ ستاره شامل امکانات برگزاری جلسات و رویدادها با فضای کنفرانس و اتاق جلسه با هزینه اضافه به همراه مرکز تجاری که تمکان دسترسی به آن به راحتی برای مهمانان هتل فراهم است و امکان استفاده از پارکینگ که بدون هزینه اضافه و به صورت رایگان در اختیار مهمانان قرار می گیرد می باشد. علاوه بر این، پذیرش هتل به صورت ۲۴ ساعته خدمات ارائه می دهد و عملیات چک این و چک اوت را بسیار سریع و بدون اتلاف وقت انجام می دهد، دسترسی به امکانات ورزشی نیز به صورت ۲۴ ساعته امکانپذیر است، خدمات حمل و نقل به فرودگاه با هزینه اضافه و راهنمای خدمات تور و بلیط هم از دیگر خدماتی است که به مهمانان ارائه می گردد و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه ای جداگانه دارد و دارای مکانی جهت نگهداری از کودکان یا مراقبت از کودکان (هزینه اضافی) است.

کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های انگلیسی، روسی، فرانسوی، آلمانی و ترکی صحبت می کنند. امکان دسترسی به اینترنت وای فای بدون هزینه اضافه در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است و همچنین به قهوه و چای و تلویزیون در مناطق عمومی هتل نیز دسترسی خواهید داشت. ایستگاه کامپیوتر، خدمات نگهبانی هتل، دستگاه فکس، صبحانه بدون هزینه اضافه از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل مارناس در استانبول

امکانات تفریحی هتل مارناس استانبول

امکانات تفریحی این هتل شامل آبگرم و مرکز سلامتی (هزینه اضافی)، سولاریوم (هزینه اضافی)، مرکز تناسب اندام، سونا (هزینه اضافی)و حمام عمومی (هزینه اضافی) می باشد و علاوه بر این، تجهیزات دوچرخه سواری هم از امکانات ورزشی این هتل است که مهمانان می توانند همزمان با اقامت در این هتل نیز به ورزش بپردازند. همچنین دارای یک کافه می باشد که به مهمانان خود خدمات ارائه می دهد، به گونه ای که مهمانانش می توانند از محیط دلنشین آن استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهند و در این کافه بنوشند. صبحانه بوفه ای در هر روز در اختیارتان قرار می گیرد و رستوران هتل نیز به مهمانان هتل خدمات ارائه می دهد و خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

هتل 4 ستاره مارناس

امکانات اتاق های هتل مارناس استانبول

این هتل دارای ۷۰ اتاق می باشد که در آنها مجاز به کشیدن سیگار نمی باشد و در همه اتاق هایش امکاناتی از قبیل تهویه مطبوع با امکان کنترل از راه دور، دیوارهای ضد صدا، روزنامه های رایگان و دسترسی به اینترنت وای فای با هزینه اضافی موجود است. همچنین امکاناتی از جمله ملافه های ضد آلرژی، گاوصندوق، قهوه و چای ساز، سرویس خواب با کیفیت، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، میز مطالعه در اتاق ها در دسترس است و خدمات اتاق در ۲۴ ساعت شبانه روز ارائه می گردد. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل استانبول موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل مارناس

انواع اتاق های هتل مارناس استانبول

 • اتاق دبل دولوکس: این اتاق ها ۲۶ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر می باشند. تمام امکانات اتاق ها که در بخش قبلی تشریح شد را شامل می شود ودر این اتاق ها کشیدن سیگار مجاز نمی باشد.
 • اتاق دبل دولوکس: این اتاق ها ۲۷ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر می باشند. تمام امکانات اتاق ها که در بخش قبلی تشریح شد را شامل می شود ودر این اتاق ها کشیدن سیگار مجاز نمی باشد.
 • اتاق تویین دولوکس: این اتاق ها ۲۶ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر می باشند. تمام امکانات اتاق ها که در بخش قبلی تشریح شد را شامل می شود ودر این اتاق ها کشیدن سیگار مجاز نمی باشد.
 • اتاق تریپل دولوکس: این اتاق ها ۳۰ متر مساحت دارند، سه تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر می باشند. تمام امکانات اتاق ها که در بخش قبلی تشریح شد را شامل می شود ودر این اتاق ها کشیدن سیگار مجاز نمی باشد.
 • اتاق متصل به هم: این اتاق ها ۵۰ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره و یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر می باشند. تمام امکانات اتاق ها که در بخش قبلی تشریح شد را شامل می شود ودر این اتاق ها کشیدن سیگار مجاز نمی باشد.
هتل 4 ستاره مارناس استانبول

فاصله هتل تا جاذبه های استانبول

 • مسجد سلیمانیه: این مسجد حدودا ۴٫۹ کیلومتر از شما دورتر است که با ۱۷ دقیقه تاکسی سواری می توانید به آنجا برسید. با استفاده از مترو ۳۵ دقیقه ای می رسید.
 • ایستگاه مترو تکسیم استانبول: ۶٫۲ کیلومتر تا هتل فاصله دارد. با تاکسی تا آنجا ۲۲ دقیقه طول می کشد، با مترو ۳۶ دقیقه ای خواهید رسید.
 • مسجد آبیاین مسجد حدودا ۶ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۱۷ دقیقه ای و با استفاده از اتوبوس ۴۱ دقیقه ای می رسید.
 • ایاصوفیهحدودا ۶ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید با تاکسی ۲۱ دقیقه ای به آنجا بروید. با مترو مسیر شما ۴۳ دقیقه حدودا طول خواهد کشید.
 • خیابان استقلالتنها ۷ کیلومتر با شما فاصله دارد و با تاکسی ۱۸ دقیقه بعد شما در این خیابان خواهید بود.
 • کاخ دلما باغچه۸ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید توسط تاکسی این مسافت را ۱۸ دقیقه ای طی کنید. با اتوبوس نیز تنها ۴۳ دقیقه راه در پیش دارید.
 • میدان تکسیمتنها ۶٫۱ کیلومتر با شما فاصله دارد و بوسیله تاکسی ۲۲ دقیقه طول می کشد تا به این میدان برسید و با اتوبوس نیز ۳۷ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه آتاتورک استانبول: ۹٫۸ کیلومتر تا شما فاصله دارد. اگر تاکسی بگیرید، حدودا ۳۰ دقیقه ای می رسید. وسایل نقلیه عمومی ۴۵ دقیقه زمان نیاز دارند.
 • فرودگاه سابیها: ۳۶٫۷ کیلومتر فاصله تا این فرودگاه دارید که اگر تاکسی بگیرید، ۴۹ دقیقه در راه خواهید بود.
هتل 4 ستاره مارناس در استانبول

موقعیت هتل مارناس استانبول

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

ترکیه، استانبول ۳۴۰۴۰، بایرامپاسا، ابدی ایپکی شماره ۱۴ – ۱۶

Abdi İpekçi Cad. No:14-16 Bayrampaşa, Bayrampasa, 34040 Istanbul, Turkey

منبعbooking.com

قدیمی‌ترین ماشین‌های دنیا در موزه رحمی کوچ استانبول!
قدیمی‌ترین ماشین‌های دنیا در موزه رحمی کوچ استانبول!
معرفی هتل مریدین اتیلر استانبول | ۵ ستاره
معرفی هتل مریدین اتیلر استانبول | ۵ ستاره
معرفی هتل رامادا آتاکوی استانبول | ۵ ستاره
معرفی هتل رامادا آتاکوی استانبول | ۵ ستاره
چگونه در استانبول تفریح کنیم؟ + ویدیو
چگونه در استانبول تفریح کنیم؟ + ویدیو

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code