بلیط هواپیما

هتل مارینا گرند بیچ وارنا | ۴ ستاره

معرفی هتل مارینا گرند بیچ وارنا | MARINA GRAND BEACH HOTEL

هتلی که امروز آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد، هتل مارینا گرند بیچ وارنا (MARINA GRAND BEACH HOTEL)، در شهر وارنا، یکی از شهرهای معروف و ساحلی کشور بلغارستان است. این هتل ۴ ستاره در جوار ساحل وارنا بنا شده است و دسترسی خوبی از این نظر برای مسافران و مراجعانش به وجود آورده است. این هتل تنها ۳۰ متر از ساحل گلدن سندز و ۱۸ کیلومتر از مرکز شهر وارنا فاصله دارد و این هتل دارای امکانات بسیار مناسبی برای مسافرینش است و اقامتی خوب و راحت را برای به وجود می آورد. اگر قصد دارید تا در آینده ای نزدیک به کشور بلغارستان و شهر وارنا سفر کنید و بلیط پرواز به سمت این شهر را دارید، در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر؛ خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله ی هتل مارینا گرند بیچ وارنا را تا دیدنی های وارنا را معرفی و بررسی نماییم.

موقعیت هتل آرنا مار وارنا

خدمات رفاهی هتل مارینا گرند بیچ وارنا

مطالب مرتبط:
بهترین سواحل وارنا بلغارستان
سفرنامه ی وارنا از زبان الی گشت
باشکوه ترین بناهای تاریخی وارنا در بلغارستان

هتل مارینا گرند بیچ وارنا دارای خدمات پذیرش ۲۴ ساعته است و در هر زمانی که مسافر این هتل باشید و به آن مراجعه کنید، می توانید به آسانی اتاق خود را رزرو نموده و به راحتی مستقر شوید. پرسنل هتل همگی به زبان های روسی، فرانسوی، آلمانی، انگلیسی و بلغاری صحبت می نمایند. در این هتل می توانید از اینترت رایگان و پر سرعت در تمامی فضاهای خصوصی و عمومی هتل استفاده نمایید. هر روز اتاق های شما نظافت می شود و پر سنل این هتل ۲۴ ساعته آماده ی ارائه ی خدمات به مسافران هستند.

در این هتل یک شعبه ی صرافی نیز فعال است. تصفیه کننده های هوا در تمامی فضاهای عمومی و خصوصی این هتل وجود است. شستشو و اتوکشی در این هتل برای مسافران دردسترس است. اگر وسیله ی نقلیه ای به همراه دارید و یا وسیله ای برای رفت و آمد خود کرایه نموده اید باید این نکته را بدانید که این هتل دارای پارکینگ مخصوص مسافران با ظرفیت محدود است و حتما باید آن را از قبل رزرو نمایید. دراین هتل اتاق مخصوص چمدان نیز موجود است.

از جمله ی دیگر تجهیزات این هتل این است که؛ دکتر اختصاصی همیشه در این هتل حاضر است، می توانید از این هتل ماشین اجاره کنید، هر روز صبح روزنامه های روز را دارید، برنامه هایی برای نگهداری از کودکان شما در هتل می باشد. این نکته را به خاطر داشته باشید که به هیچ عنوان اجازه ی آوردن هیچ حیوانی را در این هتل ندارید. در این هتل می توانید از امکانات اتاق خانواده استفاده نمایید. شما می توانید از خدمات پرداخت آن لاین و همچنین اعتباری برای پرداخت های خود در این هتل استفاده نمایید. در این هتل فضایی برای استعمال دخانیات تعبیه نشده است و لذا در آن مخصوصا سیگار کشیدن ممنوع است.

امکانات اتاق های هتل

امکانات تفریحی هتل مارینا گرند بیچ وارنا

هتل مارینا گرند بیچ وارنا یکی از هتل هایی است که دارای امکانات تفریحی بسیار زیادی برای مسافران خود می باشد. این هتل علاوه بر این که فاصله ای بسیار کم با گلدن سندز دارد ولی، در خود نیز دارای استخر، سونا و جکوزی می باشد. این استخرها هم سر پوشیده و هم روباز هستند و علاوه بر آن نیز، استخری مخصوص کودکان نیز برای گروه های سنی پایین نیز موجود است. علاوه بر این ها در این هتل تراس های آفتاب گیر نیز وجود دارد. مرکز زیبایی و تناسب اندام نیز در این هتل دردسترس تمامی مسافران و مراجعین است.

در این مرکز یک باشگاه بدنسازی بسیار خوب وجود دارد. علاوه بر این ها در این هتل مرکز زیبایی نیز وجود دارد که خدمات مختلف زیبایی را انجام می دهد. علاوه بر این ها فعالیت های ورزشی مختلفی در این فرودگاه انجام می گیرد از جمله: باشگاه کودکان، اسکوآش، اجاره ی دوچرخه، زمین بازی کودکان، تنیس روی میز نیز در اختیار مسافرین و مراجعین این هتل قرار می گیرد. در این هتل یک رستوران بین المللی موجود است که منوهای بلغاری و اروپایی را ارائه می نماید. این رستوران برای وعده های صبحانه، ناهار و شام باز است. البته در هتل بوفه های شکلات و شیرینی، میوه و خوراکی های مورد علاقه ی کودکان نیز موجود است. برای پذیرش در این هتل ساعت ۱۴ بعد از ظهر و برای خروج باید تا ساعت ۱۲ شب اتاق را تحویل دهید. در این هتل سالن های مخصوص برای کنفرانس و جلسات کارگاه های کسب و کار وجود دارد.

فاصله ی هتل مارینا گرند بیچ وارنا تا جاذبه های وارنا

امکانات اتاق های هتل

تمامی اتاق های این هتل در داشتن یک سری خصوصیت ها با یکدیگر مشترک هستند. تصفیه هوا، تلویزیون های صفحه ی تخت ماهواره ای، حمام و سرویس های بهداشتی مجزا، گاو صندوق، سشوآر، میز کار و دید دریا از جمله ی امکانات این اتاق ها است.

اتاق های هتل

  • اتاق های دابل (Double): این اتاق ها دارای ۶ نوع مختلف هستند که در خود از ۲ تا ۴ نفر ظرفیت دارد. این اتاق ها ۲۷ متر هستند و همگی به دریا دید دارند.
  • اتاق های سوئیت (Suite): این اتاق ها ۵۲ متر مساحت دارند و تا ۴ نفر ظرفیت دارند. فضای بین تختواب ها و هال در این اتاق ها، جداگانه است.
  • اتاق های دلوکس (Deluxe): این اتاق ها ۵۲ متر مساحت دارند و برای ۲ نفر امکانات دارد.
اتاق های هتل

فاصله ی هتل مارینا گرند بیچ وارنا تا جاذبه های وارنا

  • ساحل گلدن سندز: تا هتل شما تنها ۱ کیلومتر فاصله دارد که با ۱۳ دقیقه پیاده روی به آنجا خواهید رسید.
  • صومعه آلادزا: ۳٫۸ کیلومتر تا شما فاصله داشته که با پای پیاده در عرض ۵۸ دقیقه و با ماشین ۱۱ دقیقه تا این صومعه راه دارید.
  • پارک آبی وارنا: ۳٫۷ کیلومتر فاصله دارد که با ۸ دقیقه رانندگی به آین مکان می رسید.
  • پارک باغ وحش وارنا: این باغ وحش، ۱۳٫۸ کیلومتر از شما دورتر است که با ۲۲ دقیقه رانندگی به این محل می رسید.
  • کلیسای وارنا: ۱۸٫۶ کیلومتر است که با ۲۹ دقیقه رانندگی از هتل به این میدان می رسید.
  • فرودگاه بین الملی وارنا: این فرودگاه تا هتل ۴ ستاره ۲۷ کیلومتر فاصله داشته که با تاکسی ۴۳ دقیقه در راه خواهید بود.
خدمات رفاهی هتل مارینا گرند بیچ وارنا

موقعیت هتل آرنا مار وارنا

می توانید موقعیت مکانی هتل مارینا گرند بیچ وارنا را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

بلغارستان، ورانا، سواحل گلدن سندز شماره ی ۹۰۰۷

۹۰۰۷ Golden Sands, Varna, Bulgaria

منبع: booking.com

صومعه ریلا، جواهر پنهان بلغارستان
صومعه ریلا، جواهر پنهان بلغارستان
فرهنگ و غذاهای بلغارستان
فرهنگ و غذاهای بلغارستان
وارنا با تاریخی فراموش نشدنی
وارنا با تاریخی فراموش نشدنی
«قارچ های سنگی»، پدیده طبیعی خوشمزه بلغارستان!
«قارچ های سنگی»، پدیده طبیعی خوشمزه بلغارستان!