معرفی هتل متروپارک تکسیم استانبول | ۴ ستاره

این هتل در ۱۰۰ متری میدان تکسیم استانبول واقع شده است. دارای یک رستوران است که از غذاهای بین المللی برخوردار است. تنگه بسفر نیز در ۶۰۰ متری این اقامتگاه واقع شده است. منطقه خرید Nisantasi که متشکل از مغازه های زیادی از جمله مارک های لوکس است کمتر از ۲ کیلومتر از هتل فاصله دارد و همچنین از مرکز خرید معروف Cevahir نیز ۳٫۵ کیلومتر دور است. دسترسی به سرویس های حمل و نقل عمومی از جمله ایستگاه های مترو و اتوبوس دارد که از هتل ۱۰۰ متر فاصله دارد. مکان های معروف گردشگری از جمله سلطان احمد، بازار بزرگ و ایاصوفیه به هتل نزدیک است و در کمترین زمان ممکن قابل دسترسی هستند. فرودگاه آتاتورک نیز در ۱۵ کیلومتری هتل واقع شده است. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل متروپارک تکسیم استانبول را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم. برای اقامت در متروپارک به صفحه رزرو هتل استانبول بروید.

هتل متروپارک تکسیم استانبول

خدمات رفاهی هتل متروپارک تکسیم استانبول

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به استانبول
معرفی و راهنمای محله های استانبول
راهنمای متروی استانبول

خدمات رفاهی در این هتل ۴ ستاره شامل امکانات تجاری است که امکان دسترسی به آنها به راحتی برای مهمانان هتل فراهم می باشد و شامل خدمات برگزاری رویدادها و جلسات با فضای کنفرانس و اتاق جلسه و همچنین دسترسی به دستگاه فکس و فتوکپی است، علاوه براین، استفاده از پارکینگ هتل با هزینه اضافی امکانپذیر است. پذیرش هتل به صورت ۲۴ ساعته خدمات ارائه می دهد و عملیات چک این و چک اوت را بسیار سریع و بدون اتلاف وقت انجام می دهد، خدمات حمل و نقل فرودگاه با هزینه اضافه و خدمات حمل و نقل منطقه با هزینه اضافه، راهنمای خدمات تور و بلیط هم از دیگر خدماتی است که به مهمانان ارائه می گردد و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل و در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه ای جداگانه دارد. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های انگلیسی و ترکی صحبت می کنند. امکان دسترسی به اینترنت وای فای بدون هزینه اضافه در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است و همچنین به تلویزیون در مناطق عمومی هتل و مکان هایی مخصوص برای کشیدن سیگار نیز دسترسی خواهید داشت. ایستگاه کامپیوتر، خدمات نگهبانی هتل، آسانسور و بالابر، کتابخانه و صبحانه بدون هزینه اضافه از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل 4 ستاره متروپارک تکسیم

امکانات تفریحی هتل متروپارک تکسیم استانبول

این هتل دارای امکانات رفاهی از جمله برگزاری تورهای پیاده روی می باشد. علاوه بر این، یک کتابخانه برای مطالعه موجود است و برای تفریح و سرگرمی کودکان، دسترسی به شبکه های تلویزیونی کودکان در دسترس است. یک کافه هم در هتل وجود دارد که به مهمانان خود خدمات ارائه می دهد و در آن مهمانان می توانند از محیط دلنشین آن استفاده کنند، نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهند و در این کافه بنوشند.

 

رستوران هتل

در هر روز به مهمانان صبحانه بوفه ای ارائه می گردد.
کافه و رستوران و تکسیم Taksim: این رستوران متخصص در غذاهای بین المللی برای صبحانه، ناهار و شام می باشد. مهمانان می توانند از نوشیدنی در کاقه لذت ببرند.
خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

هتل متروپارک تکسیم

امکانات اتاق های هتل متروپارک تکسیم استانبول

این هتل دارای ۷۰ اتاق در ۶ طبقه می باشد که در همه اتاق هایش امکاناتی از قبیل تهویه مطبوع با امکان کنترل از راه دور، دیوارهای ضد صدا و دسترسی به اینترنت وای فای بدون هزینه اضافی موجود است. همچنین امکاناتی از جمله ملافه های ضد آلرژی، گاوصندوق دیجیتالی مناسب برای لپ تاپ، سرویس خواب با کیفیت، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، اتو ومیز اتو در صورت درخواست، میز مطالعه در اتاق ها در دسترس است و خدمات اتاق به صورت ۲۴ ساعته ارائه می گردد. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل استانبول موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اضافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل 4 ستاره متروپارک تکسیم استانبول

انواع اتاق های هتل متروپارک تکسیم استانبول

 • اتاق دبل اکونومی: این اتاق ها ۱۵ متر مربع مساحت دارند، در این اتاق ها یک تخت دو نفره بزرگ موجود است و دارای حمام خصوصی و تمامی امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
 • اتاق دبل استاندارد: این اتاق ها ۱۸ متر مربع مساحت دارند، در این اتاق ها یک تخت دو نفره بزرگ موجود است و دارای حمام خصوصی، چشم انداز شهر و تمامی امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
 • اتاق تریپل دولوکس: این اتاق ها ۴۰ متر مربع مساحت دارند، در این اتاق ها یک تخت یک نفره و یک تخت دو نفره بزرگ موجود است و دارای حمام خصوصی، چشم انداز دریا و تمامی امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
 • اتاق خانواده: این اتاق ها ۲۷ متر مربع مساحت دارند، در این اتاق ها یک تخت یک نفره و یک تخت دو نفره بزرگ موجود است و دارای حمام خصوصی، چشم انداز شهر و تمامی امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
 • اتاق تویین اکونومی: این اتاق ها ۱۵ متر مربع مساحت دارند، در این اتاق ها دو تخت یک نفره موجود است و دارای حمام خصوصی و تمامی امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
 • اتاق تویین استاندارد: این اتاق ها ۱۸ متر مربع مساحت دارند، در این اتاق ها دو تخت یک نفره موجود است و دارای حمام خصوصی، چشم انداز شهر و تمامی امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
هتل 4 ستاره متروپارک تکسیم در استانبول

فاصله هتل تا جاذبه های استانبول

 • مسجد سلیمانیهاین مسجد حدودا ۳ کیلومتر از شما دورتر است که با ۱۱ دقیقه تاکسی سواری می توانید به آنجا برسید. با استفاده از مترو ۲۳ دقیقه ای می رسید.
 • ایستگاه مترو تکسیم استانبول: ۴۰۰ متر تا هتل فاصله دارد. با تاکسی تا آنجا ۲ دقیقه طول می کشد، با پای پیاده ۲ دقیقه ای خواهید رسید.
 • مسجد آبیاین مسجد حدودا ۴ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۱۵ دقیقه ای و با استفاده از اتوبوس ۲۸ دقیقه ای می رسید.
 • ایاصوفیهحدودا ۴ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید با تاکسی ۱۷ دقیقه ای به آنجا بروید. با مترو مسیر شما ۳۰ دقیقه حدودا طول خواهد کشید.
 • خیابان استقلالتنها ۸ کیلومتر با شما فاصله دارد و با تاکسی ۲۰ دقیقه بعد شما در این خیابان خواهید بود.
 • کاخ دلما باغچه: ۱ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید توسط تاکسی این مسافت را ۵ دقیقه ای طی کنید. با اتوبوس نیز تنها ۱۴ دقیقه راه در پیش دارید.
 • میدان تکسیمتنها ۱۰۰ متر با شما فاصله دارد و بوسیله تاکسی ۱ دقیقه طول می کشد تا به این میدان برسید و با پای پیاده نیز یک دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه آتاتورک استانبول: ۱۵ کیلومتر تا شما فاصله دارد. اگر تاکسی بگیرید، حدودا ۳۰ دقیقه ای می رسید. وسایل نقلیه عمومی ۵۷ دقیقه زمان نیاز دارند.
 • فرودگاه سابیها: ۳۱ کیلومتر فاصله تا این فرودگاه دارید که اگر تاکسی بگیرید، ۴۰ دقیقه در راه خواهید بود.
هتل متروپارک تکسیم در استانبول

موقعیت هتل متروپارک تکسیم استانبول

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

ترکیه، استانبول ۳۴۴۳۷، بی اوغلو، عثمانلی شماره ۱۴ تکسیم

Osmanli Cad. No:14 Taksim, Beyoglu, 34437 Istanbul, Turkey

منبعbooking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code