بلیط هواپیما

معرفی هتل مریدین اتیلر استانبول | ۵ ستاره

هتل مریدین اتیلر استانبول | Istanbul Meridien Etiler Hotel

این هتل که در سال ۲۰۱۱ ساخته شده است، دارای مناظر لوکس است، در منطقه معروف اتیلر واقع شده و به بسیاری از مراکز خرید نیز نزدیک است. دارای یک استخر در فضای باز، اتاق های شیک و یک مرکز اسپا با حمام و سونا است و خدمات رایگان حمل و نقل به دو ایستگاه مترو را ارائه می دهد. بیشترین اتاق ها دارای منظره پانوراما از بسفر و شهر هستند. رستوران مجلل این هتل از مهمانان خود با طیف وسیعی از غذاهای مختلف های پذیرایی می کند و کافه نیز با ارائه نوشیدنی های مختلف در خدمت مهمانان است. فرودگاه آتاتورک در ۲۱ کیلومتری و فرودگاه استانبول ۳۰ کیلومتری هتل مریدین اتیلر استانبول Istanbul Meridien Etiler Hotel واقع شده است. مراکز خرید Istinye Park و Akmerkez در ۴ کیلومتری قرار دارند و با ۵ دقیقه رانندگی از هتل نیزساحل در دسترس است. مرکز کانیون فقط با ۸ دقیقه رانندگی، در حالی که Istinye Park Mall با ۹ دقیقه رانندگی از هتل در دسترس است. ایستگاه مترو اتیلر ۸۵۰ متر از هتل دور است که از طریق آن به راحتی به میدان تکسیم دسترسی خواهید داشت. خدمات حمل و نقل فرودگاه از جمله خدمات این هتل محسوب می شود. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل مریدین اتیلر استانبول را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

هتل مریدین اتیلر استانبول

خدمات رفاهی هتل مریدین اتیلر استانبول

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به استانبول
راهنمای متروی استانبول
راهنمای تردد بین دو بخش اروپایی و آسیایی استانبول

خدمات رفاهی در این هتل ۵ ستاره شامل مرکز تجاری ۲۴ ساعته و مغازه های هدیه یا دکه روزنامه فروشی که امکان دسترسی به آنها به راحتی برای مهمانان هتل فراهم است، خدمات برگزاری رویدادها و جلسات با ۱۸۹ متر فضای کنفرانس و اتاق جلسات در دسترس است و امکان استفاده از پارکینگ هتل بدون هزینه اضافی میسر است. علاوه بر این، پذیرش هتل به صورت ۲۴ ساعته خدمات ارائه می دهد و عملیات چک این و چک اوت را بسیار سریع و بدون اتلاف وقت انجام می دهد، دسترسی به امکانات ورزشی نیز امکانپذیر است، خدمات حمل و نقل منطقه به صورت رایگان و خدمات حمل و نقل فرودگاه با هزینه اضافه، راهنمای خدمات تور و بلیط هم از دیگر خدماتی است که به مهمانان ارائه می گردد و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل و در مواقع ضروری استفاده نمایید.

امکانات ورزشی به صورت ۲۴ ساعته، خدمات عروسی، خدمات آرایش و زیبایی و مکانی جهت نگهداری از کودکان یا مراقبت از کودکان (هزینه اضافی) در دسترس است.  قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه ای جداگانه دارد. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های انگلیسی، فرانسه، هلندی و ترکی صحبت می کنند. امکان دسترسی به اینترنت سیمی و وای فای بدون هزینه اضافه در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است و همچنین به قهوه و چای و تلویزیون در مناطق عمومی هتل نیز دسترسی خواهید داشت. ایستگاه کامپیوتر، خدمات نگهبانی هتل، دستگاه فکس، آسانسور و بالابر، روزنامه رایگان در لابی و صبحانه با هزینه اضافه از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل مریدین اتیلر در استانبول

امکانات تفریحی هتل مریدین اتیلر استانبول

این هتل دارای امکانات رفاهی از جمله استخر داخل سالن (تمام سال)، استخر در فضای باز (فصلی)، جکوزی داغ، آبگرم و مرکز سلامتی (هزینه اضافی)، مرکز تناسب اندام و سونا و همچنین یک کتابخانه می باشد. یک کافه هم در هتل موجود است که به مهمانان خود خدمات ارائه می دهد، به گونه ای که مهمانانش می توانند از محیط دلنشین آن همراه با چشم انداز زیبایش استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهند و در این کافه بنوشند.

 

رستوران هتل

صبحانه بوفه ای با هزینه اضافی در دسترس است و هر روز صبح سرو می شود.
رستوران اصلی The Main Restaurant: این رستوران در روبرو استخر واقع شده است. مهمانان همچنین می توانند از غذا در فضای باز لذت ببرند (شرایط آب و هوایی).
خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

هتل 5 ستاره مریدین اتیلر استانبول

امکانات اتاق های هتل مریدین اتیلر استانبول

این هتل دارای ۲۵۹ اتاق در ۳۴ طبقه می باشد که در همه اتاق هایش امکاناتی از قبیل تهویه مطبوع با امکان کنترل از راه دور، دیوارهای ضد صدا و دسترسی به اینترنت سیمی و وای فای بدون هزینه اضافی موجود است. همچنین امکاناتی از جمله ملافه های ضد آلرژی، منوی بالش، گاوصندوق، قهوه و چای ساز، سرویس خواب با کیفیت، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، میز مطالعه در اتاق ها در دسترس است و خدمات اتاق به صوزت ۲۴ ساعته ارائه می گردد. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل استانبول موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل 5 ستاره مریدین اتیلر

انواع اتاق های هتل مریدین اتیلر استانبول

 • اتاق دولوکس مهمان با چشم انداز شهر: در این اتاق ها یک تخت دو نفره بزرگ موجود است و دارای حمام خصوصی، چشم انداز شهر و تمامی امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
 • اتاق تویین دولوکس مهمان با چشم انداز شهر: در این اتاق ها دو تخت یک نفره موجود است و دارای حمام خصوصی، چشم انداز شهر و تمامی امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
 • اتاق دولوکس مهمان با چشم انداز بسفر: در این اتاق ها یک تخت دو نفره بزرگ موجود است و دارای حمام خصوصی، چشم انداز بسفر و تمامی امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
 • اتاق تویین دولوکس مهمان با چشم انداز بسفر: در این اتاق ها دو تخت یک نفره موجود است و دارای حمام خصوصی، چشم انداز بسفر و تمامی امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
 • اتاق کلاب اکسکیوتیو با چشم انداز بسفر: در این اتاق ها یک تخت دو نفره بزرگ موجود است و دارای حمام خصوصی و تمامی امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
 • سوییت جونیور: در این سوییت ها یک تخت دو نفره بزرگ موجود است و دارای حمام خصوصی و تمامی امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
 • سوییت پرزیدنتال: در این سوییت ها یک تخت دو نفره بزرگ موجود است و دارای حمام خصوصی، چشم انداز شهر و تمامی امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
 • سوییت اکسکیوتیو: در این سوییت ها یک تخت دو نفره بزرگ موجود است و دارای حمام خصوصی و تمامی امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
هتل 5 ستاره مریدین اتیلر در استانبول

فاصله هتل تا جاذبه های استانبول

 • مسجد سلیمانیه: این مسجد حدودا ۱۱ کیلومتر از شما دورتر است که با ۳۶ دقیقه تاکسی سواری می توانید به آنجا برسید. با استفاده از مترو ۴۴ دقیقه ای می رسید.
 • ایستگاه مترو تکسیم استانبول: ۷ کیلومتر تا هتل فاصله دارد. با تاکسی تا آنجا ۳۶ دقیقه طول می کشد، با مترو ۳۶ دقیقه ای خواهید رسید.
 • مسجد آبیاین مسجد حدودا ۱۱ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۴۶ دقیقه ای و با استفاده از اتوبوس ۵۶ دقیقه ای می رسید.
 • ایاصوفیهحدودا ۱۱ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید با تاکسی ۵۱ دقیقه ای به آنجا بروید. با مترو مسیر شما ۵۹ دقیقه حدودا طول خواهد کشید.
 • خیابان استقلالتنها ۸ کیلومتر با شما فاصله دارد و با تاکسی ۳۰ دقیقه بعد شما در این خیابان خواهید بود.
 • کاخ دلما باغچه: ۷ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید توسط تاکسی این مسافت را ۲۵ دقیقه ای طی کنید. با اتوبوس نیز تنها ۴۸ دقیقه راه در پیش دارید.
 • میدان تکسیمتنها ۸ کیلومتر با شما فاصله دارد و بوسیله تاکسی ۳۶ دقیقه طول می کشد تا به این میدان برسید و با اتوبوس نیز ۳۲ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه آتاتورک استانبول: ۲۱ کیلومتر تا شما فاصله دارد. اگر تاکسی بگیرید، حدودا ۶۵ دقیقه ای می رسید. وسایل نقلیه عمومی ۸۵ دقیقه زمان نیاز دارند.
 • فرودگاه سابیها: ۳۱ کیلومتر فاصله تا این فرودگاه دارید که اگر تاکسی بگیرید، ۴۰ دقیقه در راه خواهید بود.
هتل مریدین اتیلر

موقعیت هتل مریدین اتیلر استانبول

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

ترکیه، استانبول ۳۴۳۳۷، بشیکتاش، سنگیز توپل شماره ۳۹ اتیلر

Cengiz Topel Cad. No 39 Etiler, Besiktas, 34337 Istanbul, Turkey

منبعbooking.com

«توگرا»، رستورانی مجلل در کاخی عثمانی
«توگرا»، رستورانی مجلل در کاخی عثمانی
حقایقی درباره بازار بزرگ استانبول
حقایقی درباره بازار بزرگ استانبول
معرفی هتل های محله فاتح استانبول
معرفی هتل های محله فاتح استانبول
معرفی هتل سورملی استانبول | ۵ ستاره
معرفی هتل سورملی استانبول | ۵ ستاره