معرفی هتل میراکل آسیا استانبول | ۵ ستاره

هتل میراکل آسیا استانبول | Miracle Istanbul Asia Hotel

این هتل مدرن در بخش آسیایی استانبول واقع شده است. این هتل دارای یک استخر در فضای باز، استخر سرپوشیده، امکانات آبگرم و پارکینگ رایگان است. اتاق های هتل به صورت های مختلف تزیین شده است. صبحانه بوفه ای روزانه در هر روز سرو می گردد و رستوران این هتل غذاهای متنوع ترکی و بین المللی را ارائه می دهد. در هر روز نیز کافه برای انواع نوشیدنی ها و تنقلات وجود دارد. مرکز خرید ویاپورت فقط ۲۰۰ متر از هتل فاصله دارد و فرودگاه  سابیها همچنین در ۳ کیلومتری هتل میراکل آسیا استانبول Miracle Istanbul Asia Hotel است. امکانات اسپا شامل سونا و حمام ترکی در هتل موجود است. شما همچنین می توانید از مرکز تناسب اندام که به خوبی تجهیز شده بهره مند شوید و همرا با استخر نیز از چشم اندازی که به شما ارائه می دهد لذت ببرید. این هتل نیز از نظر کاربران سایت های رزرواسیون آنلاین دارای رتبه بالایی است. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل میراکل آسیا استانبول را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

هتل میراکل آسیا استانبول

خدمات رفاهی هتل میراکل آسیا استانبول

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به استانبول
راهنمای دقیق سیستم حمل و نقل در استانبول
با اپلیکیشن های کاربردی در سفر به استانبول آشنا شوید

خدمات رفاهی در این هتل ۵ ستاره شامل امکانات برگزاری جلسات و رویدادها با ۹۴۵ متر فضای کنفرانس و ۱۰ اتاق جلسه، مرکز تجاری ۲۴ ساعته، مغازه های هدیه یا دکه روزنامه فروشی می باشد و امکان استفاده از پارکینگ خودرو بدون هزینه اضافی میسر است. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه ای جداگانه دارد. ایستگاه کامپیوتر، خدمات نگهبانی هتل، خدمات حمل و نقل به فرودگاه با هزینه اضافه، خدمات حمل و نقل منطقه با هزینه اضافه، دستگاه فکس، صبحانه با هزینه اضافه از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های انگلیسی، آلمانی و ترکی صحبت می کنند. امکان دسترسی به مناطق مخصوص برای کشیدن سیگار، قهوه و چای در مناطق مشترک، اینترنت به صورت سیمی و وای فای کاملا رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است و همچنین به روزنامه های رایگان در لابی نیز دسترسی خواهید داشت. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل 5 ستاره میراکل آسیا در استانبول

امکانات تفریحی میراکل آسیا استانبول

در این هتل ۵ ستاره امکانات تفریحی از جمله استخر داخل سالن (تمام سال)، استخر در فضای باز (تمام سال) وجود دارد که در محوطه هتل واقع شده است و همراه با ورزش و تفریح می توانید از فضای موجود در هتل لذت ببرید، همراه با استخر می توانید از امکانات ورزشی تنیس روی میز، مرکز تناسب اندام، خدمات زیبایی، آبگرم و مرکز سلامتی و سونا نیز استفاده کنید، همچنین دارای یک باغ زیبا است که می توانید در آن قدم بزنید و از لحظات اقامت خود در این هتل لذت ببرید. کافه هتل نیز به مهمانان خود خدمات ارائه می دهد، به گونه ای که مهمانانش می توانند از محیط دلنشین آن استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهند و در این مکان بنوشند.

 

رستورن هتل

صبحانه بوفه در اختیارتان قرار می گیرد و هر روز صبح از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۰:۰۰ سرو می گردد.
آنسایت ونو Onsite venue: این رستوران متخصص در غذاهای بین المللی برای صبحانه، ناهار و شام می باشد.
خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

هتل میراکل آسیا

امکانات اتاق های هتل میراکل آسیا استانبول

در این هتل که دارای ۲۱۹ اتاق می باشد، امکاناتی از قبیل تهویه مطبوع با امکان کنترل از راه دور و دسترسی به اینترنت وای فای بدون هزینه اضافی و رایگان موجود است. همچنین امکاناتی از جمله ملافه های ضد آلرژی، منوی بالش، اتو ومیز اتو در صورت درخواست، گاوصندوق، قهوه و چای ساز، سرویس خواب با کیفیت، روزنامه های رایگان، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، میز مطالعه در اتاق ها در دسترس است و خدمات اتاق در ساعات محدود ارائه می گردد. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل استانبول موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل میراکل آسیا در استانبول

انواع اتاق های هتل میراکل آسیا استانبول

 • اتاق دبل سوپریور: این اتاق ها ۳۱ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و صبحانه رایگان برای دو نفر نیز می باشند.
 • اتاق تویین سوپریور: این اتاق ها ۳۱ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و صبحانه رایگان برای دو نفر نیز می باشند.
 • اتاق دبل اکسکیوتیو: این اتاق ها ۳۸ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ به همراه یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و صبحانه رایگان برای دو نفر نیز می باشند.
 • اتاق تویین اکسکیوتیو: این اتاق ها ۳۸ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره به همراه یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و صبحانه رایگان برای دو نفر نیز می باشند.
 • سوییت: این سوییت ها ۶۷ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ به همراه یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و صبحانه رایگان برای دو نفر نیز می باشند.
 • سوییت خانواده: این سوییت ها ۹۱ متر مساحت دارند، سه تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و صبحانه رایگان برای دو نفر نیز می باشند.
 • سوییت دولوکس: این اتاق ها ۳۶ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و صبحانه رایگان برای دو نفر نیز می باشند.
هتل 5 ستاره میراکل آسیا استانبول

فاصله هتل تا جاذبه های استانبول

 • مسجد سلیمانیه: این مسجد حدودا ۳۲ کیلومتر از شما دورتر است که با ۵۱ دقیقه تاکسی سواری می توانید به آنجا برسید. با استفاده از مترو ۷۶ دقیقه ای می رسید.
 • بازار ادویه و بازار بزرگ تکسیم استانبول: ۲۹ کیلومتر تا هتل فاصله دارد. با تاکسی تا آنجا ۴۰ دقیقه طول می کشد، با مترو ۶۵ دقیقه ای خواهید رسید.
 • مسجد آبیاین مسجد حدودا ۳۲ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۴۵ دقیقه ای و با استفاده از اتوبوس ۷۲ دقیقه ای می رسید.
 • ایاصوفیهحدودا ۳۲ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید با تاکسی ۵۲ دقیقه ای به آنجا بروید. با مترو مسیر شما ۶۸ دقیقه حدودا طول خواهد کشید.
 • خیابان استقلالتنها ۳۲ کیلومتر با شما فاصله دارد و با تاکسی ۴۵ دقیقه بعد شما در این خیابان خواهید بود.
 • کاخ دلما باغچه۳۰ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید توسط تاکسی این مسافت را ۳۷ دقیقه ای طی کنید. با اتوبوس نیز تنها ۷۴ دقیقه راه در پیش دارید.
 • میدان تکسیمتنها ۳۱ کیلومتر با شما فاصله دارد و بوسیله تاکسی ۴۳ دقیقه طول می کشد تا به این میدان برسید و با اتوبوس نیز ۶۳ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه آتاتورک تکسیم استانبولکیلومتر تا شما فاصله دارد. اگر ترافیک نباشد و تاکسی بگیرید، حدودا ۵۹ دقیقه ای می رسید. وسایل نقلیه عمومی ۱۱۵ دقیقه زمان نیاز دارند.
 • فرودگاه سابیهاکیلومتر فاصله تا این فرودگاه دارید که اگر تاکسی بگیرید، ۱۰ دقیقه در راه خواهید بود.
هتل 5 ستاره میراکل آسیا

موقعیت هتل میراکل آسیا استانبول

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

ترکیه، استانبول، پندیک،۸ ، سایت سوک، ددپاسا کاد، هارماندر ماه

HARMANDERE MAH. DEDEPASA CAD. SITE SOK,8 , Pendik, Istanbul, Turkey

منبعbooking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code