بلیط هواپیما

معرفی هتل ویاگر تفلیس | ۳ ستاره

هتل ویاگر تفلیس | Tbilisi Voyager Hotel

این هتل که در سال ۲۰۱۵ ساخته شده است، در مرکز تفلیس قرار گرفته است و اتاق هایش دارای چشم انداز کوه، باغ و شهر نیز می باشند. مهمانان می توانند از ارائه غذا در رستوران و کافه هتل با ارائه انواع نوشیدنی ها لذت ببرند. پارکینگ خصوصی رایگان موجود است و ایستگاه متروی اولاباری در ۴۰ متری هتل واقع شده است. میدان آزادی ۸۰۰ متر از هتل ویاگر تفلیس Tbilisi Voyager Hotel فاصله دارد و تئاتر روستاولی در ۶ کیلومتری آن واقع شده است. فرودگاه بین المللی تفلیس از این هتل ۷ کیلومتر دور است. این هتل یک انتخاب عالی برای مسافران علاقه مند به پیاده روی شهرستان، کاوش قدیمی و غذاهای محلی است. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا به شما هتل ویاگر تفلیس را با تمام ویژگی های رفاهی، تفریحی و فاصله آن با جاذبه های مختلفی که دارد را معرفی کنیم.

هتل ویاگر تفلیس

خدمات رفاهی هتل ویاگر تفلیس

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به تفلیس
در محله های تفلیس، چه چیزی شما را متعجب خواهد کرد!؟
معرفی و راهنمای کامل متروی تفلیس

این هتل دارای امکاناتی از قبیل خدمات حمل و نقل فرودگاه با هزینه اضافه و خدمات تبدیل ارز و تور و بلیط را به مهمانان خود ارائه می دهد. ارائه صبحانه با هزینه اضافه، هتل مجهز به پارکینگ می باشد. ارائه خدمات نگهبانی نیز از دیگر خدمات این هتل به شمار می رود. همچنین سایر امکانات و خدمات این هتل شامل امکانات تجاری از قبیل دستگاه فکس و فتوکپی می باشد. خدمات ۲۴ ساعته میز پذیرش که امور چک این و چک اوت شما را سریعا انجام می دهند از دیگر خدمات هتل به شمار می رود. کارکنان مهربان این هتل که به زبان های گرجستانی، ترکی، آلمانی، روسی و انگلیسی صحبت می کنند، آماده خدمت هستند. امکان ورود حیوانات خانگی میسر نمی باشد و در صورتی که نیاز به خدمات خشکشویی داشتید اطلاع داشته باشید که این هتل خدمات خشکشویی با هزینه اضافه را ارائه می دهد. صندوق امانات، دستگاه خود پرداز بانک، سالن آرایش و زیبایی، خدمات عروسی، تلویزیون و دسترسی به قهوه و چای در مناطق مشترک و انبار چمدان هم در این هتل در دسترس است و علاوه بر این، مجهز به اینترنت وای فای رایگان می باشد که در بخش های عمومی از جمله لابی، سالن اصلی و کافی شاپ در دسترس است. ورود به هتل از ساعت ۱۴ بعد از ظهر تا ۱۲ شب می باشد و برای خروج، حتما باید از ساعت ۱۲ تا قبل ساعت ۱۳ ظهر، اتاق خود را تحویل دهید.

هتل 3 ستاره ویاگر تفلیس

امکانات تفریحی هتل ویاگر تفلیس

این هتل دارای یک کافه است که انواع نوشیدنی ها را ارائه می دهد و مهمانانش می توانند از با درخواست نوشیدنی دلخواه خود از کافه و استفاده از فضای دلنشین این کافه لذت ببرند. همچنین دارای یک رستوران است و صبحانه بوفه ای هتل هر روز با هزینه اضافه در دسترس است و هر صبح در ساعاتی محدود سرو می گردد. سرویس اتاق نیز انجام می پذیرد. هنگام رزرو هتل در تفلیس به این ویژگی ها دقت کنید.

هتل 3 ستاره ویاگر

امکانات اتاق های هتل ویاگر تفلیس

همه اتاق های این هتل مجهز به دیوارهای ضد صدا، تهویه مطبوع با امکان کنترل از راه دور و روزنامه های رایگان است. همچنین امکاناتی از جمله ملافه های ضد آلرژی، سرویس خواب با کیفیت، اتو و میز اتو در صورت درخواست، قهوه و چای ساز، میز مطالعه، ارائه خدمات اتاق، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد. مهمانان در این اتاق ها حق کشیدن سیگار ندارند. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. یخچال در صورت درخواست هم در تمام اتاق های هتل تفلیس موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اضافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل ویاگر

انواع اتاق های هتل ویاگر تفلیس

 • اتاق کینگ استاندارد: این اتاق ها ۲۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و سایر امکانات معرفی شده در بخش امکانات اتاق ها و چشم انداز شهر، کوه و جاذبه های تفلیس نیز می باشند.
 • اتاق کینگ با تراس: این اتاق ها ۲۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و سایر امکانات معرفی شده در بخش امکانات اتاق ها و تراس با چشم انداز شهر، کوه و جاذبه های تفلیس نیز می باشند.
 • اتاق دولوکس با تراس: این اتاق ها ۳۱ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ به همراه یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و سایر امکانات معرفی شده در بخش امکانات اتاق ها و تراس با چشم انداز شهر، کوه و جاذبه های تفلیس نیز می باشند.
 • اتاق تریپل با تراس: این اتاق ها ۲۸ متر مساحت دارند، یک تخت یک نفره و یک تخت دو نفره بزرگ به در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و سایر امکانات معرفی شده در بخش امکانات اتاق ها و تراس با چشم انداز شهر، کوه و جاذبه های تفلیس نیز می باشند.
 • اتاق چهار نفره با چشم انداز کوه: این اتاق ها ۳۲ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ به همراه دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و سایر امکانات معرفی شده در بخش امکانات اتاق ها و تراس با چشم انداز شهر، کوه و جاذبه های تفلیس نیز می باشند.
هتل 3 ستاره ویاگر در تفلیس

فاصله هتل با جاذبه های مختلف شهر تفلیس

 • کاخ ورزشی تفلیساین ورزشگاه از شما ۵ کیلومتر دورتر است که تنها کافیست ۱۲ دقیقه تا آنجا رانندگی کنید.
 • ایستگاه متروی مدیکال یونیورسیتیبرای رسیدن به این ایستگاه ۶ کیلومتر باید رانندگی کنید که ۱۶ دقیقه طول می کشد.
 • پل کویین تامارتا این پل ۴ کیلومتر راه دارید که توسط تاکسی ۱۱ دقیقه ای می رسید. اتوبوس این مسیر را ۲۱ دقیقه ای طی می کند.
 • میدان قهرمان هاتا این میدان باید ۹ کیلومتر را طی کنید که پیاده ۵۴ دقیقه طول می کشد، اتوبوس ۲۱ دقیقه و تاکسی ۱۴ دقیقه ای شما را می رساند.
 • باغ وحش تفلیس: ۸ کیلومتر از شما دورتر است که تاکسی ۱۳ دقیقه ای شما را می رساند. اگر پیاده بروید بعد از ۶۱ دقیقه خواهید رسید. اتوبوس هم ۲۵ دقیقه زمان می خواهد.
 • سالن کنسرت تفلیسبرای رسیدن به این تالار، ۹ کیلومتر را باید طی کنید. پیاده روی تا اینجا ۴۳ دقیقه، با تاکسی ۱۱ دقیقه و با اتوبوس ۱۵ دقیقه طول می کشد.
 • آکادمی ملی علوم گرجستان۲ کیلومتر فاصله این ساحل تا شماست. توسط تاکسی ۷ دقیقه ای، با اتوبوس ۱۰ دقیقه ای و پیاده ۳۴ دقیقه ای خواهید رسید.
 • تالار اپرای تفلیستا این جاذبه ۲ کیلومتر فاصله دارید که اتوبوس شما را ۹ دقیقه بعد می رساند. تاکسی تا اینجا ۶ دقیقه زمان می خواهد. پیاده هم ۲۹ دقیقه ای می رسید.
 • تئاتر روستاولیاین سینما از شما ۶ کیلومتر دورتر است. برای رفتن به آنجا با اتوبوس، ۱۳ دقیقه زمان را باید در نظر بگیرید. اگر با تاکسی بروید ۷ دقیقه ای می رسید. پیاده روی تا آنجا حدودا ۲۶ دقیقه زمان خواهد برد.
 • دریاچه ترتل (لاکپشت)هتل شما تقریبا ۵ کیلومتر از این دریاچه دورتر است. توسط تاکسی ۲۱ دقیقه ای می رسید. اتوبوس هم تا اینجا ۵۷ ساعت زمان می خواهد.
 • واکه پارکاین پارک هم با شما ۶ کیلومتر فاصله دارد که اگر با تاکسی بروید ۱۵ دقیقه و اگر اتوبوس را انتخاب کنید، حدودا ۲۳ دقیقه، رسیدن به آنجا زمان خواهد برد.
 • میدان آزادیمسیر ۸۰۰ متری این کوه را توسط تاکسی ۴ دقیقه ای طی خواهید کرد و با پای پیاده نیزبعد از ۲۲ دقیقه می رسید.
 • کاخ ریاست جمهوریتا این کاخ ۴۰۰ متر فاصله دارید که با اتوبوس بعد از ۸ دقیقه و با مترو بعد از ۹ دقیقه خواهید رسید. تاکسی هم گزینه سریع تری است که تقریبا ۳ دقیقه طول می کشد.
 • قلعه ناریکالابرای رسیدن به این قلعه، ۷۰۰ متر را باید طی کنید. با تاکسی ۷ دقیقه و با اتوبوس ۱۶ دقیقه طول می کشد.
 • کلیسای متخیاین کلیسا هم ۴۰۰ متر از شما دورتر است که با تاکسی ۲ دقیقه ای خواهید رسید. توسط اتوبوس بعد از ۸ دقیقه به این کلیسا می رسید.
 • فرودگاه بین المللی تفلیستا این فرودگاه ۷ کیلومتر فاصله دارید. با تاکسی حدودا ۲۴ دقیقه خواهید رسید. با اتوبوس بعد از ۵۴ دقیقه به این فرودگاه می رسید.
هتل ویاگر در تفلیس

موقعیت هتل ویاگر تفلیس

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

گرجستان، تفلیس ۰۱۰۳، خیابان دوشتی ۲۴

۲۴ Dusheti St, T’bilisi 0103, Georgia

منبعbooking.com

معرفی ۲ هتل لوکس در تفلیس گرجستان+ تصاویر
معرفی ۲ هتل لوکس در تفلیس گرجستان+ تصاویر
این حمام های گوگردی مخصوص شهر تفلیس هستند!
این حمام های گوگردی مخصوص شهر تفلیس هستند!
کارهایی که باید در تفلیس انجام دهید
کارهایی که باید در تفلیس انجام دهید
در محله های تفلیس، چه چیزی شما را متعجب خواهد کرد!؟
در محله های تفلیس، چه چیزی شما را متعجب خواهد کرد!؟