معرفی هتل پارک این بای رادیسون آمستردام اسپیخول | ۳ ستاره

 هتل پارک این بای رادیسون آمستردام اسپیخول | Park Inn by Radisson Amsterdam Airport Schiphol

امروز می خواهیم تا یکی از هتل های ۳ ستاره ی البته با کیفیت در آمستردام و در کشور هلند را به شما معرفی نماییم، هتل پارک این بای رادیسون آمستردام اسپیخول (Park Inn by Radisson Amsterdam Airport Schiphol). این هتل تنها ۲۰ دقیقه با فرودگاه بین المللی اسپیخول فاصله دارد و در زمره ی هتل های این فرودگاه به حساب می آید. اگر به سایت های معتبر که درباره ی هتل ها نقد می نویسند سری بزنید، خواهید دید که کسانی که از این هتل استفاده کرده اند، در مجموع به این هتل امتیاز خوبی را داده اند. پیشنهاد می کنیم که در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر، خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله ی هتل پارک این بای رادیسون آمستردام اسپیخول را تا دیدنی های آمستردام معرفی و بررسی نماییم.

هتل پارک این بای رادیسون آمستردام اسپیخول

خدمات رفاهی هتل پارک این بای رادیسون آمستردام اسپیخول

مطالب مرتبط:
خوشمزه ترین غذاهای خیابانی هلند
تاریخچه «پنیر گودا»، پنیر لذیذ و خوشرنگ هلندی!
موزه فضای باز هلند، موزه ای که شبیه پارک است

هتل پارک این بای رادیسون آمستردام اسپیخول یک هتل ۳ ستاره است که دارای طراحی با فضایی تقریبا مدرن اما صمیمی و راحت است. بیشتر کسانی که در این هتل اقامت داشته اند، آن را هتلی مناسب و در کل با امکاناتی مناسب و معمولی رو به خوب دانسته اند و بیشتر برای کسانی که قصد مدیریت بودجه ی سفر خود و همچنین کسانی که به قصد تجارت و یا سیاحت به شهر آمستردام آمده اند، پیشنهاد کرده اند.

هتل پارک این بای رادیسون آمستردام اسپیخول دارای میز پذیرش ۲۴ ساعته است و در هر زمان که مسافر به این هتل مراجعه نمایند، می تواند به آسانی با مسئول زرویشن این هتل ارتباط برقرار کرده و بدون معطلی اتاقی که رزرو کرده بوده است را دریافت نماید. همچنین این هتل امکانات خارجی را برای مراجعان خود و مخصوصا گروه های کسب و کار به وجود آورده است که از آن ها می توانی به این اشاره نماییم که در صورت نیاز از صرافی و شعبه ی بانکی این هتل نیز استفاده نمایند. پرسنل این هتل همگی به زبان های هلندی، آلمانی و انگلیسی صحبت می نمایند و مسافران هتل می توانند به این زبان ها با آنان ارتباط برقرار کنند.

معرفی هتل پارک این بای رادیسون آمستردام اسپیخول

در این هتل مسافرانی که حیوان خانگی دارند می توانند آن را به همراه خود داشته باشند اما حتما باید زمانی که هتل را رزرو می کنید، این مسئله را حتما به مسئول هتل اطلاع دهید. از دیگر خدمات این هتل می توان به سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، سالن تلویزیون، روزنامه ی صبح، خدمات خشکشویی و حمل بار اشاره نمود.

در این هتل می توانید از سرویس خودپرداز استفاده نمایید و اگر کارت بانکی بانک های اروپایی را داشته باشید، به راحتی از خدمات مالی آنها استفاده نمایید. حتما از شاتل خصوصی هتل استفاده نمایید.

در این هتل استعمال دخانیات ممنوع است و برای آن فضای مخصوصی تعبیه نشده است. کلیه ی اتاق های این هتل ۳ ستاره دارای دستگاه تصفیه و تنظیم هوا هستند. در تمامی فضاهای عمومی و اتاق ها، مسافران و مراجعان امکان دسترسی به اینترنت پر سرعت رایگان را دارند. برای پذیرش در این هتل ساعت ۱۵ بعد از ظهر و برای خروج باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق را تحویل دهید.

معرفی هتل پارک این بای رادیسون آمستردام اسپیخول | 3 ستاره

امکانات تفریحی هتل پارک این بای رادیسون آمستردام اسپیخول

در این هتل ۳ ستاره می توانید از گزینه های تفریحی مختلفی که هتل در اختیار مراجعین و مسافرین خود می گذارد، استفاده نمایید. از نوشیدنی ها و صبحانه های مفصل این هتل حتما نوش جان نمایید و در ضمن می توانید صبحانه ی خود را در اتاقتان میل نمایید. مرکز تناسب اندام و استخر نیز در دسترس شماست.

خدمات رفاهی هتل پارک این بای رادیسون آمستردام اسپیخول

امکانات اتاق های هتل

اتاق ها و سوئیت های هتل پارک این بای رادیسون آمستردام اسپیخول دارای طراحی زیبا و راحت و تهویه ی مطبوع هوا هستند و به راحتی تمام طراحی شده اند. هر کدام از اتاق های این هتل تلویزیون های مدرن و مجهز هستند. دستگاه تصفیه و تنظیم هوا که به صورت اتوماتیک کنترل می شوند، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز و در کل امکاناتی مناسب دیگر، از جمله امکانات اتاق های این هتل می باشد.

اتاق های هتل

 • اتاق های استاندارد دابل (Standard Double Room): مساحت این اتاق ها ۲۰ متر است و دارای ۲ تخت ۱ نفره است.
 • اتاق های استاندارد توئین (Standard Twin Room): مساحت این اتاق ها ۲۰ متر است و دارای ۱ تخت ۲ نفره و یک مبل تختخواب شو است.
 • اتاق های استاندارد تریپل (Standard Triple Room): مساحت این اتاق ها ۲۰ متر است و دارای ۱ تخت ۲ نفره و ۱ تخت ۱ نفره است. در این اتاق ها هم اینترنت بی سیم و هم سیمی و لوکال در صورتی که بخواهید برای شما ارائه می شود.
 • اتاق های دلاکس دابل (Deluxe Double Room): مساحت این اتاق ها ۱۸ متر است و دارای ۱ تخت ۱ نفره است.
هتل پارک این بای رادیسون آمستردام اسپیخول | Park Inn by Radisson Amsterdam Airport Schiphol

فاصله ی هتل پارک این بای رادیسون آمستردام اسپیخول تا جاذبه های آمستردام

 • موزه ملی ریجکس: این موزه ۱۳٫۷ کیلومتر دورتر بوده که ۳۵ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • موزه آنه فرانک: این موزه ۱۳٫۹ کیلومتر دورتر بوده که ۳۶ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • موزه ونگوگ: این موزه ۱۱٫۵ کیلومتر دورتر بوده که ۲۷ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • کلیسای غربی: این کلیسای معروف ۱۱٫۶ کیلومتر دورتر بوده که ۳۳ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • خانه موزه رامبراند: این خانه ۱۵٫۳ کیلومتر دورتر بوده که ۲۵ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • کاخ سلطنتی: این کاخ ۱۱٫۴ کیلومتر دورتر بوده که ۲۵ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 •  بِخاین هوف: این منطقه ۱۴٫۲ کیلومتر دورتر بوده که ۲۳ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
امکانات تفریحی هتل پارک این بای رادیسون آمستردام اسپیخول

 موقعیت هتل پارک این بای رادیسون آمستردام اسپیخول

می توانید موقعیت مکانی هتل پارک این بای رادیسون آمستردام اسپیخول را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

Beechavenue 142-160, 1119 PR Schiphol-Rijk, Netherlands

منبع:booking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد