بلیط هواپیما

معرفی هتل ۵ ستاره پن پاسیفیک سامرست در سنگاپور

هتل پن پاسیفیک سامرست سنگاپور Pan Pacific Singapore Service Suites

یک هتل لوکس ۵ ستاره در نزدیکی ایستگاه MRT  مترو سامرست واقع شده است. هتل پن پاسیفیک سامرست سنگاپور Pan Pacific Singapore Service Suites، در قلب بزرگترین منطقه خرید در سنگاپور قرار دارد، به این معنی است که شما مهمانان از تفریحات فراوان، غذاخوری های مطرح سنگاپور و دیگر جاذبه های این منطقه دور نیستید و به راحتی می توانید اوقات تفریح خود را در این مکان ها بگذرانید.

اگر یک جهانگرد هستید یا برای سفرهای کاری به سنگاپور سفر می کنید، این هتل می تواند اقامتگاهی همانند خانه خودتان باشد. در متن زیر، خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله این هتل تا نقاط دیدنی سنگاپور را توضیح می دهیم پس با ما در الی گشت همراه باشید تا خصوصیات هتل پن پاسیفیک سامرست سنگاپور را با هم مروری کنیم.

هتل پن پاسیفیک سامرست سنگاپور Pan Pacific Singapore Service Suites
 • خدمات رفاهی هتل پن پاسیفیک سامرست سنگاپور

اینترنت وای فای رایگان به راحتی در تمام اتاق ها و در فضای عمومی هتل، در دسترستان است. پارکینگی با نگهبان در هتل وجود دارد که رایگان است و نیازی به شارژ ندارد. خدمات ترانسفر فرودگاهی با هزینه ای اضافه، در اختیار شما مهمانان قرار خواهد گرفت. ورود به هتل پن پاسیفیک سامرست سنگاپور، از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید.

خدمات رفاهی هتل پن پاسیفیک سامرست سنگاپور

خدمات نظافتی مانند اتوشویی، اتوکشی و پرس شلوار با پرداخت هزینه جداگانه ای در اختیارتان قرار خواهد گرفت. دستگاه براق کننده کفش هم موجود است. آسانسور، خدمات نگهداری از کودکان، نظافت روزانه اتاق ها، درهای محافظ کودکان، خدمات نگهبانی، انبار چمدان و فضایی برای افراد سیگاری از دیگر امکانات رفاهی هتل است.

کارکنان هتل به زبان های انگلیسی، چینی ماندریانی، مالایی، فیلیپینی، فرانسوی و تامیلی صحبت می کنند. خدماتی مخصوص افراد کم توان و ناتوان مانند ویلچر در هتل مهیا شده است.

Pan Pacific Singapore Service Suites- eligasht (14)
 • امکانات تفریحی هتل پن پاسیفیک سامرست سنگاپور

در طول روز، می توانید از فضای آرام کنار استخر، حمام آبگرم، اتاق بخار، مرکز تناسب اندام، و استخر رو باز لذت ببرید.  مرکز تناسب اندام کاملا مجهز فضای مناسبی برای ورزش کردن است بر خلاف آن، کتابخانه هتل یک محیط آرام برای مطالعه در اختیارتان می گذارد. یک حمام آبگرم با وسایل درمانی مانند دوچرخه و تردمیل در استخر برای درمان، فراهم شده است.
سالن غذاخوری پاسیفیک، یک بوفه کوچک برای صبحانه هر روز تهیه می کند که در آن صبحانه گرم از صبحانه سرد جدا چیده شده است و امکان سفارش غذای مورد علاقه تان برای صبحانه نیز هست. به غیر از این مورد، در نزدیکی هتل رستوران های محلی همچون دیم سام Dim Sum و سی فود فراید رایس Seafood Fried Rice نیز یافت می شوند.

امکانات تفریحی هتل پن پاسیفیک سامرست سنگاپور
 • امکانات اتاق های هتل 

سوئیت های مجلل هتل همه با امکانات مدرن و به روز تجهیز شده اند. هر مجموعه دارای یک آشپزخانه مجزای کاملا مجهز با امکاناتی چون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، گاز، فر، میز نهارخوری، و کابینت ها و ظروف مورد نیاز است. در فضای نشیمن فرش شده سوئیت ها، میز کار با تجهیزات لازم، تلویزیون ال ای دی، مبلمان راحتی، تلفنی با خط های محلی قرار داده شده است. تمام اتاق ها و حمام ها دارای امکانات راحتی مختلفی از قبیل دوش، وان حمام، صندوق نگهدارنده لپ تاپ، سشوار، تهویه مطبوع و اینترنت می باشند.

برای نوزادان زیر دو سال در هتل پن پاسیفیک سامرست سنگاپور، بسته به اتاقی که انتخاب می کنید ممکن است تخت نوزاد شامل مبلغ اضافی شود و برای کودک ۳ تا ۱۲ سال، باید تخت اضافی درخواست شود. برای رزرو اتاق، یا دیدن عکس های بیشتر از این هتل، سری به قسمت رزرو هتل سنگاپور در سایت الی گشت بزنید.

امکانات اتاق های هتل پن پاسیفیک سامرست سنگاپور
 • انواع اتاق های هتل پن پاسیفیک سامرست سنگاپور

 • پنت هواس دو اتاق خوابه: با مساحت ۱۵۷ مترمربع است که دو تخت دو نفره کینگ به همراه نمایی رو به شهر دارد.
 • پنت هواس یک اتاق خوابه: با مساحت ۱۲۱ مترمربع است که یک تخت دو نفره کینگ و دسترسی به سالن اصلی هتل دارد.
 • اکسکیوتیو با ۲ اتاق خواب: با مساحت ۸۲ مترمربع است که دو تخت یک نفره و یک تخت دو نفره کینگ و دسترسی به سالن اصلی هتل دارد.
 • دولوکس با ۱ اتاق خواب: با مساحت ۴۹ مترمربع است که یک تخت دو نفره کینگ و نمایی رو به شهر دارد.
انواع اتاق های هتل پن پاسیفیک سامرست سنگاپور
 • اکسکیوتیو با ۱ اتاق خواب: با مساحت ۶۴ مترمربع است یک تخت دو نفره کینگ و نمایی رو به شهر دارد.
 • پریمیر با ۱ اتاق خواب: با مساحت ۶۴ مترمربع است که یک تخت دو نفره کینگ و دسترسی به سالن اصلی هتل دارد.
 • پریمیوم سوئیت کینگ: با مساحت ۴۹ مترمربع است که نمایی رو به شهر و یک تخت دو نفره کینگ دارد.
 • اتاق مهمان: با مساحت ۴۹ مترمربع است که یک دوش و وان حمام دارد.
 • سوئیت پریمیوم: با مساحت ۴۹ مترمربع است که یک دوش و وان حمام دارد.
 • اتاق مهمان بزرگ: با مساحت ۸۲ مترمربع است که یک دوش و وان حمام دارد.
Pan Pacific Singapore Service Suites- eligasht (13)
 • فاصله تا جاذبه های معروف شهر سنگاپور

مراکز خرید فراوانی در اطراف این هتل قرار دارد. به عنوان نمونه می توان به مراکز خریدی چون اورچارد رود، ۳۱۳@ سامرست، کاتای سینلیشور اورچارد، اورچارد سنترال، ماندارین گالری، سنترپوینت، انگی ان سیتی و د پراگون اشاره کرد که با کمتر از ۱۰ دقیقه پیاده روی به این مراکز می رسید.

 • فاصله تا ایستگاه قطار سامرست: ۱۴۰ متر است که با ۱ دقیقه پیاده روی به این ایستگاه خواهید رسید.
 • فاصله تا ایستگاه قطار اورچارد: ۷۶۰ متر است که با ۱۳ دقیقه پیاده روی به این ایستگاه خواهید رسید.
 • فاصله تا ایستانا سنگاپور: ۷۰۰ متر است که با ۱۳ دقیقه پیاده روی به این محل خواهید رسید.
 • فاصله تا کنار رودخانه سنگاپور: ۱٫۵ متر است که با ۲۵ دقیقه پیاده روی به این محل خواهید رسید. با تاکسی هم ۵ دقیقه ای به کناره رودخانه می رسید. با اتوبوس خط ۱۲۳ و ۳ دقیقه پیاده روی در عرض ۱۱ دقیقه به کناره رودخانه می رسید.
Pan Pacific Singapore Service Suites- eligasht (11)
 • فاصله تا کنار رودخانه سنگاپور: ۱٫۵ متر است که با ۲۵ دقیقه پیاده روی به این محل خواهید رسید. با تاکسی هم ۵ دقیقه ای به کناره رودخانه می رسید. با اتوبوس خط ۱۲۳ و ۳ دقیقه پیاده روی در عرض ۱۱ دقیقه به کناره رودخانه می رسید.
 • فاصله تا مرکز خرید مصطفی: ۲٫۲ کیلومتر است که با اتوبوس و خط ۶۵، حدود ۲۰ دقیقه در راه خواهید بود. با ماشین طی این مسیر ۱۰ دقیقه طول می کشد و پیاده در عرض ۴۰ دقیقه به این مرکز خرید خواهید رسید.
 • فاصله تا یونیورسال استودیوز سنگاپور: ۵٫۴ کیلومتر است که با ماشین حدود ۱۷ دقیقه تا این موزه در راه خواهید بود. با اتوبوس و خط ۱۴۳، حدود ۳۳ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فاصله تا مرکز خرید رافلس سیتی: ۱٫۹ کیلومتر است که با اتوبوس و خط های ۱۴، ۳۶، ۷۷، ۱۰۶، ۱۱۱، ۱۶۲M، ۱۶۷، ۱۷۱،۱۷۵ و ۷۰۰A ، حدود ۹ دقیقه در راه خواهید بود. با ماشین طی این مسیر ۴ دقیقه طول می کشد و پیاده در عرض ۲۷ دقیقه به این مرکز خرید خواهید رسید.
 • فاصله تا درختان غول پیکر بی: ۶ کیلومتر است که با اتوبوس و خط ۷۷ یا  ۱۷۱، حدود ۲۰ دقیقه در راه خواهید بود. با ماشین طی این مسیر ۱۷ دقیقه طول می کشد و پیاده در عرض ۲۵ دقیقه به این محل خواهید رسید.
 • فاصله تا فرودگاه بین المللی چانگی: ۱۸٫۱ کیلومتر است که با تاکسی تا هتل پن پاسیفیک سامرست سنگاپور، ۲۵ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فاصله تا فرودگاه سلتار: ۱۳٫۳ کیلومتر است که با تاکسی تا هتل ۱۹ دقیقه در راه خواهید بود.
Pan Pacific Singapore Service Suites- eligasht (2)
 • موقعیت هتل پن پاسیفیک سامرست سنگاپور

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

۲۳۸۱۶۳ سنگاپور، خیابان ۹۶ سامرست
۹۶ Somerset Rd, Singapore 238163 ‎

منبع: www.booking.com

در سنگاپور شب ها روز هستند!
در سنگاپور شب ها روز هستند!
تفریحات ارزان در سنگاپور
تفریحات ارزان در سنگاپور
سنگاپور ایرلاینز، بهترین هواپیمایی جهان از نگاه «ورلد ایرلاین اِواردز»
سنگاپور ایرلاینز، بهترین هواپیمایی جهان از نگاه «ورلد ایرلاین اِواردز»
۶ غذایی که در سنگاپور باید امتحان کنید
۶ غذایی که در سنگاپور باید امتحان کنید