معرفی هتل کرون پلازا اوریا پارک استانبول | ۵ ستاره

هتل کرون پلازا اوریا پارک استانبول | Istanbul Crowne Plaza Oryapark Hotel

این هتل که در سال ۲۰۱۴ ساخته شده است، در منطقه عمرانیه و در بخش آسیایی استانبول واقع شده و در فاصله ۵ کیلومتری از مرکز مالی Atasehir قرار دارد. ایستگاه متروی یامانولر با ۵ دقیقه رانندگی در دسترس است. شما می توانید از مرکز آبگرم هتل و مرکز سلامتی آن بهره مند شوید. رستوران این هتل همچنین برای صبحانه، ناهار و شام با چشم اندازی فوق العاده از باغ خدمات ارائه می دهد. مرکز خرید اکیاکا و کانپارک تنها ۵ دقیقه پیاده روی از هتل فاصله دارد. مرکز خرید میدان امار با مارک های لوکس ۶٫۴ کیلومتر از هتل کرون پلازا اوریا پارک استانبول Istanbul Crowne Plaza Oryapark Hotel دور است. مرکز خرید اپتیموم، مرکز سرگرمی باغ آب و فروشگاه خرید اکسایا در فاصله ۱۵ دقیقه از این اقامتگاه قرار دارد. این هتل دارای دسترسی مستقیم به فرودگاه سبیها و مرکز خرید ویاپورت می باشد که در فاصله ۲۲ کیلومتری قرار دارد. فرودگاه استانبول نیز ۲۴ کیلومتر از هتل دور است. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل کرون پلازا اوریا پارک استانبول را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

هتل کرون پلازا اوریا پارک

خدمات رفاهی هتل کرون پلازا اوریا پارک استانبول

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به استانبول
راهنمای تردد بین دو بخش اروپایی و آسیایی استانبول
آشنایی با فرودگاه جدید استانبول، بزرگ ترین فرودگاه جهان!

خدمات رفاهی در این هتل لوکس ۵ ستاره شامل امکانات برگزاری جلسات و رویدادها با فضای کنفرانس و ۱۱ اتاق جلسه، مرکز تجاری ۲۴ ساعته است و امکان استفاده از پارکینگ خودرو بدون هزینه اضافی میسر می باشد. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل، امکانات ورزشی ۲۴ ساعته و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه ای جداگانه دارد. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های انگلیسی و ترکی صحبت می کنند. امکان دسترسی به مناطق مخصوص برای کشیدن سیگار، خدمات عروسی، اینترنت وای فای کاملا رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است و همچنین به روزنامه های رایگان در لابی، قهوه و چای و همچنین تلویزیون در مناطق عمومی، یک باغ زیبا و یک کتابخانه نیز دسترسی خواهید داشت. ایستگاه کامپیوتر، خدمات نگهبانی هتل، خدمات حمل و نقل به فرودگاه با هزینه اضافه، خدمات حمل و نقل به منطقه با هزینه اضافه، نگهداری یا مراقبت از کودکان (هزینه اضافی)، دستگاه فکس، صبحانه با هزینه اضافه از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل 5 ستاره کرون پلازا اوریا پارک

امکانات تفریحی کرون پلازا اوریا پارک استانبول

امکانات تفریحی این هتل شامل استخر داخل سالن (تمام سال)، سونا، مرکز تناسب اندام، خدمات زیبایی، آبگرم و مرکز سلامتی (هزینه اضافی) خدمات زیبایی، کلاس های تناسب اندام، کلاس های یوگا یک باغ و مبلمان فضای باز، کتابخانه، تجهیزات ورزش بدمینتون و اسنوکر نیز می باشد. کافه هتل نیز به مهمانان خود خدمات ارائه می دهد، به گونه ای که مهمانانش می توانند از محیط دلنشین آن استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهند و در این مکان بنوشند.

 

رستورن هتل

صبحانه بوفه با هزینه اضافه در دسترس می باشد.
رستوران آنسایت ونو Onsite venue: این رستوران متخصص در غذاهای ترکی است و در اختیار صبحانه، ناهار و شام می باشد. روزانه باز است.
کافه بارون Baron: سالن لابی هتل.
خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

هتل 5 ستاره کرون پلازا اوریا پارک استانبول

امکانات اتاق های هتل کرون پلازا اوریا پارک استانبول

هتل دارای ۱۹۶ اتاق در ۱۸ طبقه می باشد و در همه اتاق هایش امکاناتی از قبیل دیوارهای ضد صدا، تهویه مطبوع با امکان کنترل از راه دور و دسترسی به اینترنت سیمی و وای فای بدون هزینه اضافی و رایگان موجود است. همچنین امکاناتی از جمله ملافه های ضد آلرژی، اتو ومیز اتو، گاوصندوق، قهوه و چای ساز، سرویس خواب با کیفیت، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، میز مطالعه در اتاق ها در دسترس است و خدمات اتاق در ساعات محدود ارائه می گردد. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل استانبول موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل کرون پلازا اوریا پارک استانبول

انواع اتاق های هتل کرون پلازا اوریا پارک استانبول

 • اتاق دبل استاندارد: این اتاق ها ۳۳ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق کینگ: این اتاق ها ۳۳ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق کینگ کلاب: این اتاق ها ۳۳ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق تویین استاندارد: این اتاق ها ۳۳ متر مساحت دارند، سه تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق تویین: این اتاق ها ۳۳ متر مساحت دارند، سه تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق تویین کلاب: این اتاق ها ۳۳ متر مساحت دارند، سه تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • سوییت جونیور: این سوییت ها ۴۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • سوییت جونیور – اسموکینگ: این سوییت ها ۴۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند. در این سوییت ها کشیدن سیگار مجاز است.
 • سوییت اکسکیوتیو: این سوییت ها ۶۶ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • سوییت اکسکیوتیو – اسموکینگ: این سوییت ها ۶۶ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند. در این سوییت ها کشیدن سیگار مجاز است.
هتل کرون پلازا اوریا پارک در استانبول

فاصله هتل تا جاذبه های استانبول

 • مسجد سلیمانیه :این مسجد حدودا ۱۱ کیلومتر از شما دورتر است که با ۲۸ دقیقه تاکسی سواری می توانید به آنجا برسید. با استفاده از مترو ۶۱ دقیقه ای می رسید.
 • بازار ادویه و بازار بزرگ تکسیم استانبول: ۷ کیلومتر تا هتل فاصله دارد. با تاکسی تا آنجا ۱۷ دقیقه طول می کشد، با مترو ۵۰ دقیقه ای خواهید رسید.
 • مسجد آبیاین مسجد حدودا ۱۱ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۲۶ دقیقه ای و با استفاده از اتوبوس ۵۸ دقیقه ای می رسید.
 • ایاصوفیه :حدودا ۱۱ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید با تاکسی ۳۲ دقیقه ای به آنجا بروید. با مترو مسیر شما ۵۳ دقیقه حدودا طول خواهد کشید.
 • خیابان استقلال :تنها ۱۰ کیلومتر با شما فاصله دارد و با تاکسی ۲۰ دقیقه بعد شما در این خیابان خواهید بود.
 • کاخ دلما باغچه : ۱ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید توسط تاکسی این مسافت را ۱۶ دقیقه ای طی کنید. با اتوبوس نیز تنها ۶۹ دقیقه راه در پیش دارید.
 • میدان تکسیم :تنها ۴ کیلومتر با شما فاصله دارد و بوسیله تاکسی ۳۱ دقیقه طول می کشد تا به این میدان برسید و با اتوبوس نیز ۵۵ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه آتاتورک تکسیم استانبول :۷ کیلومتر تا شما فاصله دارد. اگر ترافیک نباشد و تاکسی بگیرید، حدودا ۳۹ دقیقه ای می رسید. وسایل نقلیه عمومی ۹۱ دقیقه زمان نیاز دارند.
 • فرودگاه سابیها:۱ کیلومتر فاصله تا این فرودگاه دارید که اگر تاکسی بگیرید، ۲۵ دقیقه در راه خواهید بود.
هتل 5 ستاره کرون پلازا اوریا پارک در استانبول

موقعیت هتل کرون پلازا اوریا پارک استانبول

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

ترکیه، استانبول ۳۴۷۶۸، عمرانیه ۵۸

۵۸ Umraniye, Umraniye, 34768 Istanbul, Turkey

منبعbooking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد