معرفی هتل کلاریون محموتبی استانبول | ۵ ستاره

هتل کلاریون محموتبی استانبول | Istanbul Clarion Mahmutbey Hotel

این هتل که در سال ۲۰۱۶ ساخته شده، در منطقه باغسیلار استانبول واقع شده است. این اقامتگاه دارای استخر سرپوشیده، آبگرم و مرکز سلامتی و مرکز تناسب اندام است. مهمانان می توانند از رستوران و کافه هتل نیز لذت ببرند. اتاق های مدرن طراحی شده در این هتل دارای منظره ای از شهر است. مسجد سلیمانیه در ۱۷ کیلومتری و برج گالاتا در ۱۸ کیلومتری هتل کلاریون محموتبی استانبول Istanbul Clarion Mahmutbey Hotel واقع شده است. فاصله هتل تا فرودگاه آتاتورک ۱۰ کیلومتر و با فرودگاه استانبول ۴۳ کیلومتر است. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل کلاریون محموتبی استانبول را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

هتل کلاریون محموتبی استانبول

خدمات رفاهی هتل کلاریون محموتبی استانبول

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به استانبول
راهنمای متروی استانبول
راهنمای دقیق سیستم حمل و نقل در استانبول

خدمات رفاهی در این هتل لوکس ۵ ستاره شامل امکانات برگزاری جلسات و رویدادها با ۱۳۸ متر فضای کنفرانس و ۸ اتاق جلسه، مرکز تجاری، مغازه های هدیه یا دکه روزنامه فروشی و امکان استفاده از پارکینگ بدون هزینه اضافه نیز میسر می باشد. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل، امکانات ورزشی، خدمات حمل و نقل به مرکز خرید و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه ای جداگانه دارد و دارای مکانی جهت نگهداری از کودکان یا مراقبت از کودکان (هزینه اضافی) است. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های انگلیسی، ایتالیایی، آلمانی و ترکی صحبت می کنند. امکان دسترسی به مناطق مخصوص برای کشیدن سیگار، اینترنت وای فای با هزینه اضافه در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است و همچنین به قهوه و چای و تلویزیون در مناطق عمومی هتل نیز دسترسی خواهید داشت. خدمات عروسی ، سالن آرایش و زیبایی، ایستگاه کامپیوتر، دستگاه خودپرداز بانک، خدمات نگهبانی هتل، دستگاه فکس، کتابخانه، صبحانه با هزینه اضافه از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل کلاریون محموتبی در استانبول

امکانات تفریحی هتل کلاریون محموتبی استانبول

امکانات تفریحی این هتل شامل استخر داخل سالن (تمام سال)، مرکز تناسب اندام، کلاس های تناسب اندام، خدمات زیبایی و سونا می باشد. همچنین دارای یک باغ زیبا، کتابخانه و یک کافه می باشد که به مهمانان خود خدمات ارائه می دهد، به گونه ای که مهمانانش می توانند از محیط دلنشین آن استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهند و در این کافه بنوشند. صبحانه بوفه ای در هر روز با هزینه اضافی در اختیارتان قرار می گیرد و رستوران هتل نیز به مهمانان هتل خدمات ارائه می دهد. خدمات حمل و نقل برای تهیه مواد غذایی به صورت رایگان و خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

هتل 5 ستاره کلاریون محموتبی در استانبول

امکانات اتاق های هتل کلاریون محموتبی استانبول

این هتل دارای ۲۴۵ اتاق در ۱۷ طبقه می باشد و در همه اتاق هایش امکاناتی از قبیل تهویه مطبوع با امکان کنترل از راه دور، دیوارهای ضد صدا، روزنامه های رایگان و دسترسی به اینترنت سیمی و وای فای با هزینه اضافی موجود است. همچنین امکاناتی از جمله ملافه های ضد آلرژی، گاوصندوق، قهوه و چای ساز، سرویس خواب با کیفیت، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، میز مطالعه در اتاق ها در دسترس است و خدمات اتاق در ۲۴ ساعت شبانه روز ارائه می گردد. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل استانبول موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل 5 ستاره کلاریون محموتبی

انواع اتاق های هتل کلاریون محموتبی استانبول

 • اتاق دبل استاندارد: این اتاق ها ۲۸ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی می باشند. در این اتاق ها کشیدن سیگار نمی باشد.
 • اتاق دبل: این اتاق ها ۲۸ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی می باشند. در این اتاق ها کشیدن سیگار نمی باشد.
 • اتاق تویین: این اتاق ها ۲۸ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی می باشند. در این اتاق ها کشیدن سیگار نمی باشد.
 • اتاق تویین استاندارد: این اتاق ها ۲۸ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی می باشند. در این اتاق ها کشیدن سیگار نمی باشد.
 • سوییت دبل: این سوییت ها ۵۵ متر مساحت دارند، دو تخت دو نفره بزرگ به همراه یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی می باشند. در این اتاق ها کشیدن سیگار نمی باشد.
 • اتاق استاندارد با یک تخت دبل و یک تخت سینگل: این اتاق ها ۲۸ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ به مراه یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی می باشند. در این اتاق ها کشیدن سیگار نمی باشد.
هتل کلاریون محموتبی

فاصله هتل تا جاذبه های استانبول

 • مسجد سلیمانیهاین مسجد حدودا ۱۳ کیلومتر از شما دورتر است که با ۲۶ دقیقه تاکسی سواری می توانید به آنجا برسید. با استفاده از مترو ۶۶ دقیقه ای می رسید.
 • ایستگاه مترو تکسیم استانبول: ۱۴ کیلومتر تا هتل فاصله دارد. با تاکسی تا آنجا ۳۱ دقیقه طول می کشد، با مترو ۶۳ دقیقه ای خواهید رسید.
 • مسجد آبیاین مسجد حدودا ۵ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۲۷ دقیقه ای و با استفاده از اتوبوس ۶۷ دقیقه ای می رسید.
 • ایاصوفیهحدودا ۱۴ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید با تاکسی ۳۲ دقیقه ای به آنجا بروید. با مترو مسیر شما ۶۷ دقیقه حدودا طول خواهد کشید.
 • خیابان استقلالتنها ۱۵ کیلومتر با شما فاصله دارد و با تاکسی ۲۷ دقیقه بعد شما در این خیابان خواهید بود.
 • کاخ دلما باغچه: ۱۶ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید توسط تاکسی این مسافت را ۲۶ دقیقه ای طی کنید. با اتوبوس نیز تنها ۷۴ دقیقه راه در پیش دارید.
 • میدان تکسیم :تنها ۱۴ کیلومتر با شما فاصله دارد و بوسیله تاکسی ۳۳ دقیقه طول می کشد تا به این میدان برسید و با اتوبوس نیز ۶۷ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه آتاتورک استانبول: ۸٫۲ کیلومتر تا شما فاصله دارد. اگر تاکسی بگیرید، حدودا ۱۶ دقیقه ای می رسید. وسایل نقلیه عمومی ۵۹ دقیقه زمان نیاز دارند.
 • فرودگاه سابیها: ۸ کیلومتر فاصله تا این فرودگاه دارید که اگر تاکسی بگیرید، ۵۶ دقیقه در راه خواهید بود.
هتل 5 ستاره کلاریون محموتبی استانبول

موقعیت هتل کلاریون محموتبی استانبول

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

ترکیه، استانبول ۳۴۲۱۸، باغسیلار، محموتبی ماه پیامی صفا شماره ۴۴

Mahmutbey Mah Peyami Safa Cad No 44, Bagcilar, 34218 Istanbul, Turkey

منبعbooking.com

۱۰ مورد از بهترین جاذبه های دیدنی تور استانبول
۱۰ مورد از بهترین جاذبه های دیدنی تور استانبول
معرفی هتل کرون پلازا اوریا پارک استانبول | ۵ ستاره
معرفی هتل کرون پلازا اوریا پارک استانبول | ۵ ستاره
معرفی هتل تایتانیک داون تاون بیوقلو استانبول | ۴ ستاره
معرفی هتل تایتانیک داون تاون بیوقلو استانبول | ۴ ستاره
معرفی هتل کرون پلازا هاربی استانبول | ۵ ستاره
معرفی هتل کرون پلازا هاربی استانبول | ۵ ستاره

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code