بلیط هواپیما

معرفی پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی الاتحاد

آشنایی با پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی الاتحاد | Al-Ittihad airline business class

امروز می خواهیم خدمات پروازی بیزینس کلاس یکی از شرکت های هواپیمایی معروف جهان و البته قاره ی آسیا و خاورمیانه را مورد بررسی قرار دهیم که در جهان بسیار معروف و پرطرفدار است. پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی الاتحاد (Al-Ittihad airline business class) شرکت هواپیمایی شرکت هواپیمایی الاتحاد یکی از شرکت های هواپیمایی در سطح جهان است که برترین خدمات را در این بخش ارائه می نماید. در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر ابتدا مختصری از تاریخچه ی این شرکت هواپیمایی بدانید و در ادامه با هم از خدماتی که در پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی الاتحاد ارائه می شود را بررسی نماییم.

پروازهای بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی الاتحاد

مختصری از تاریخچه ی شرکت هواپیمایی الاتحاد

مطالب مرتبط:
بهترین دانشگاه های امارات برای تحصیل
معرفی فرودگاه شارجه امارات

شرکت هواپیمایی الاتحاد به دلیل کیفیت بالای خدمات و امنیت بالای پرواز، یکی از بهترین ایرلاین های جهان در سال های اخیر به شمار می رود. در رده بندی بهترین ایرلاین ها و شرکت های هواپمایی دنیا در سال ۲۰۱۶، شرکت هواپیمایی الاتحاد به عنوان ششمین ایرلاین برتر دنیا انتخاب شده است.

این ایرلاین در کنار شرکت هواپیمایی امارات، دو ایرلاین متعلق به یک کشور هستند که در لیست ده ایرلاین برتر دنیا قرار گرفته اند و این خود یک رکورد محسوب می گردد. دفتر مرکزی هواپیمایی الاتحاد در شهر ابوظبی قرار دارد و فرودگاه بین المللی ابوظبی به عنوان قطب اصلی این شرکت هواپیمایی فعالیت می کند.

هواپیمایی الاتحاد پروازهایی به بیش از ۹۰ مقصد در ۵۶ کشور جهان انجام می دهد. شرکت هواپیمایی الاتحاد (Etihad Airways) که به عنوان شرکت هواپیمایی اتحاد نیز شناخته می شود، ایرلاینی بین المللی متعلق به کشور امارات متحده ی عربی است. این شرکت در سال ۲۰۰۳ میلادی راه اندازی شد و در مدت کوتاه فعالیتش تا به الان توانسته است ره صد ساله را یک شبه برود و به یکی از بهترین ایرلاین های دنیا در حال حاضر تبدیل شود.

در حال حاضر این ایرلاین به ۹۶ فرودگاه بین المللی در آسیا، آمریکا، استرالیا، آفریقا، اروپا و خاورمیانه پروازهای مستقیم و برنامه ریزی شده انجام می دهد.

در رده بندی بهترین ایرلاین های دنیا که توسط سایت Worldairlineawards انجام شد، شرکت هواپیمایی الاتحاد عنوان و مقام ششمین ایرلاین برتر دنیا را کسب کرد. الاتحاد در طول سال های اخیر فعالیتش همواره در تلاش برای افزایش کیفیت خدمات و تجهیز ناوگان هواپیمایی خود در این سال ها بوده است.

آشنایی با پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی الاتحاد

ناوگان شرکت هواپیمایی الاتحاد را هواپیماهای مدرن و جدید شرکت های هواپیماسازی معروف بوئینگ و ایرباس تشکیل می دهند. در حال حاضر شرکت هواپیمایی الاتحاد بیش از ۱۲۰ فروند هواپیما را در ناوگان خود دارد و سفارش بیش از ۱۰۰ فروند هواپیمای جدید را نیز به شرکت های هواپیماسازی ایرباس و بوئینگ داده است.

در سال ۲۰۱۵ شرکت هواپیمایی الاتحاد بیش از ۱۴ میلیون مسافر را به نقاط مختلف جهان جا به جا کرده است. در حال حاضر شرکت هواپیمایی الاتحاد دارای ۱۲۲ فروند هواپیماست و از ناوگانی مدرن و جوان برخوردار است.

ناوگان هواپیمایی این ایرلاین عمدتا بیشتر از هواپیماهای بوئینگ و ایرباس تشکیل شده است. برخی از این هواپیماها عبارتند از: هواپیمای ایرباس ای ۳۱۹، هواپیمای ایرباس ای ۳۲۰، هواپیمای ایرباس ای ۳۲۱، هواپیمای ایرباس ای ۳۳۰، هواپیمای ایرباس ای ۳۸۰، هواپیمای بوئینگ ۷۷۷، هواپیمای بوئینگ ۷۸۷ دریم لاینر.

معرفی پرواز بیزینس کلاس

از نکات جالب و برجسته ی این ایرلاین موارد زیادی است که بخواهیم آن را مثال بزنیم اما به طور مثال شرکت هواپیمایی الاتحاد برای رفاه بیشتر مسافران خود از غذاهای رژیمی و خاص را نیز در منوی خود ارائه می کند. مسافران می توانند پس از رزرو آنلاین بلیط هواپیما به سایت الاتحاد مراجعه کنند و نوع غذای خود را انتخاب کنند. سفارش غذا می بایست حداقل ۲۴ ساعت قبل از زمان پرواز توسط مسافر انجام شود.

از آنجا که این ایرلاین خود متعلق به یک کشور مسلمان است تمامی غذاهای سرو شده درآن حلال و به طریق شرعی تهیه شده اند. غذای مخصوص مذهب هایی مثل هندوها، غذای رژیمی و ویژه افراد دیابتی، غذای گیاهی، غذای بدون گلوتن، غذای بدون کلسترول و کم کالری و غذای کودکان و نوزادان از جمله انتخاب های مسافران در پروازهای الاتحاد هستند.

شرکت هواپیمایی الاتحاد در سه کلاس پروازی فرست کلاس، تجاری یا بیزنس کلاس (Business) و اقتصادی یا اکونومی (Economy) پروازهایی به مقاصد مختلف دنیا انجام می دهد.

معرفی پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی الاتحاد

پروازهای بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی الاتحاد

در بیان خصوصیت های موجود در پرواز بیزنس کلاس شرکت هواپیمایی الاتحاد باید به موارد بسیار زیادی اشاره نماییم. در واقع پروازهای بیزنس کلاس شرکت هواپیمایی الاتحاد بیشتر شبیه به پروازهای بیزنس کلاس سایر ایرلاین های معروف دنیا و یا حتی جهان نیست.

پروازهای این کلاس بیشتر با هواپیماهای بزرگ و پهن پیکر ایرباس ۳۸۰ و بوئینگ ۷۸۷ انجام می شوند و فضای اختصاصی وسیعی را برای هر مسافر این پرواز فراهم می کنند. یکی از نقاط قوت اینن پرواز که در ابتدا ارتباطی بصری با هر فردی ایجاد می کند این است که طراحی مدرن فضای داخل کابین های بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی الاتحاد در عین حال که حریمی خصوصی برای مسافران این پرواز ایجاد می کند، دارای ارتباط و هماهنگی خوب و مناسبی با سایر قسمت های هواپیما ازهر نظر که بگویید، دارد.

پرسنل و خدمه ی پروازهای بیرزنس کلاس در هر هر شرایطی در کنار مسافران هستند. خدمات پذیرایی در پروازهای بیزنس کلاس شرکت هواپیمایی الاتحاد در واقع همچون بهترین هتل ها و رستوران های بین المللی مجلل در جهان است و به هیمن خاطر مسافران این پرواز می توانند از منوی غذایی متنوع به نسبت برد پرواز خود و زمان های مختلف به صورت دلخواه انتخاب کنند. مسافران بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی الاتحاد در طول پرواز می توانند از بین صدها ساعت فیلم و موسیقی و بازی به دلخواه از منوی پیش روی خود انتخاب کنند و با هدست های مخصوص و نویزگیر و از طریق مانیتورهای ۱۰ تا ۱۸ اینچ لمسی که برای آن ها اختصاص داده شده است، در آرامش برنامه مورد علاقه شان را تماشا کنند.

در پروازهای طولانی مدت یک کیت سفر به مسافران داده می شود که محتویاتش بسته به نوع مقصد می تواند متفاوت باشد. لوازم بهداشتی، جوراب و چشم بند از جمله این وسایل هستند.

معرفی «هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ مکس»، عضو جدید و کم مصرف خانواده بوئینگ!
معرفی «هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ مکس»، عضو جدید و کم مصرف خانواده بوئینگ!
چالش فرودگاه دبی در اجرای تشخیص هویت بیومتریک
چالش فرودگاه دبی در اجرای تشخیص هویت بیومتریک
خطرناک ترین فرودگاه های دنیا | بخش دوم
خطرناک ترین فرودگاه های دنیا | بخش دوم
چرا داخل هواپیما سرد است؟
چرا داخل هواپیما سرد است؟