کانادایی‌ها قطار را برای مسافرت ترجیح می‌دهند!

گرایش کانادایی‌ها به استفاده از قطار برای مسافرت

بیشتری کانادایی‌ها مسافرت با قطار را به عنوان روش هوشمندانه‌ای برای سفر خود انتخاب می‌کنند. با روندی رو به رشد از آغاز امسال خطوط راه آهن شرکت ویا ریل، ۲۶۰۰۰ مسافر بیشتری را بین آوریل تا ژوئن سال ۲۰۱۶ به نسبت همان بازه در سال ۲۰۱۵ را پذیرا شده است که در مجموع کانادایی‌ها، ۲/۷ میلیون مایل بیشتر را با قطار سفر کرده‌اند، این به معنای افزایش ۶/۳ درصدی مسافرت‌هاست. با الی گشت همراه باشید تا در ادامه از موفقیت شرکت راه آهن کانادا و استفاده مسافران از قطار بیشتر بدانیم.

مطالب مرتبط:
آشنایی با جاذبه‌های گردشگری متنوع در کانادا
استراژی بازاریابی موفق در پیست اسکی نورکوای کانادا
قطاری در کانادا

رئیس و مدیر ارشد اجرایی ویا ریل می‌گوید: در طول دو سال گذشته، ویا ریل، جهشی به سمت سازمانی مشتری‌مدار داشته است. این جهش بخش کلیدی مدرن‌سازی ویا ریل و علت اصلی موفقیت‌های اخیر ما بوده است. با همت و تلاش‌ همه‌ کارکنان ویا ریل، ما شاهد تغییرات بزرگی در شاخص‌های عملکردی خود بوده‌ایم، سرعت این تغییرات سریع‌تر از حد مورد انتظار بود.

وابستگی به حمایت دولتی با افزایش مسافران و افزایش درآمد کاهش می‌یابد

در نتیجه‌ افزایش مسافرت‌های قطاری، ویا ریل درآمدهای مسافربری خود را تا ۷% افزایش داده در نتیجه وابستگی خود به بودجه دولتی را می‌تواند کاهش دهد. ویا‌ریل در این چهارماهه، برای آسان‌تر کردن مسافرت‌های ریلی در فصل پرتردد تابستان برنامه خود را بهینه‌سازی کرده‌ و برنامه‌ تابستانی جدیدی برای مسیر کبک – وینزور معرفی کرده است. ظرفیت‌ها را در مسیرهای پر تقاضا افزایش داده و با افزودن تعداد سفرها در مسیرهای اصلی، انعطاف‌پذیری بیشتری برای مسافران جهت برنامه‌ریزی مسافرت خود فراهم کرده ‌است. ویا‌ریل در این چهارماهه کارزار تبلیغاتی «چه کسی سوار شده است» خود در بخش‌های تجاری و آسایشی در خریدهای اینترنتی را ادامه داده است. هم‌چنین جهت تأمین رفاه حال مشتریان در تجربه‌ خرید بلیت‌هایی با قیمت مقرون به صرفه، صفحات «ارزان‌ترین قیمت‌ها و مقاصد» در وبسایت viarail.ca، بهینه‌سازی شده‌است.
وبلاگ  VIA، با تمرکز روی ترغیب مردم به مسافرت، ارتقا داده شده و مجدداً راه‌اندازی شده است. مقالات موجود در وبلاگ، جاذبه‌ها، رویدادها و رستوران‌های کمتر شناخته شده را که در حوزه‌ی شبکه مسافری ریلی شرکت قرار دارند را نمایش و معرفی می‌کند. ویا‌ریل نامزد جایزه «کارزار بازاریابی سال» در اتحادیه‌ی جهانی راه‌آهن-خطوط هوایی (ایرریل) شده است

چطور از فرودگاه لوکزامبورگ به مرکز شهر برویم؟
راهنمای حمل و نقل در استانبول
معرفی و راهنمای کامل متروی تفلیس
معرفی فرودگاه بین المللی آستانه
  1. Avatar
    Muhebullahmuhebi

    سلام از انکارا به کانادا برای دارنده اقامت ترکیه از کشور افغانستان امکان دارد با قطار رانماعی کنید

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code