بلیط هواپیما

معرفی هتل دیوان آسیا استانبول | ۵ ستاره

هتل دیوان آسیا استانبول | Divan Istanbul Asia Hotel

این هتل لوکس که در سال ۲۰۰۹ ساخته شده است، در منطقه پندیک در بخش آسیایی استانبول واقع شده و دارای یک چشم انداز پانوراما در پشت بام و اتاق های راحت با امکانات مدرن است. این هتل همچنین دارای سالن بدنسازی و تناسب اندام ۱۳۰۰ متر مربع و استخرهای شنا و در فضای باز است. طیف وسیعی از غذاهای ترکی و بین المللی در محیطی زیبا از رستوران این هتل ارائه شده است. رستوران پشت بام و کافه سلیقه های منحصر به فردی را همراه با نمایش های پانورامای جزایر شاهزاده ارائه می دهد. هتل دیوان آسیا استانبول Divan Istanbul Asia Hotel حدود ۳ کیلومتر از مارینا پاندیک و ۵٫۷ کیلومتر با فرودگاه صبیحا فاصله دارد. مرکز اسپا و تناسب اندام این هتل شامل یک سالن بدنسازی با مربیان حرفه ای، یک حمام ترکی، سونا وحمام گرم است. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل دیوان آسیا استانبول را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

هتل دیوان آسیا استانبول

خدمات رفاهی هتل دیوان آسیا استانبول

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به استانبول
راهنمای متروی استانبول
افتتاح فرودگاه جدید استانبول

خدمات رفاهی در این هتل ۵ ستاره شامل امکانات برگزاری جلسات و رویدادها با ۷۱ متر فضای کنفرانس و ۹ اتاق جلسه، مرکز تجاری ۲۴ ساعته و امکان استفاده از پارکینگ خودرو بدون هزینه اضافی می باشد. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه ای جداگانه دارد. ایستگاه کامپیوتر، خدمات نگهبانی هتل، دستگاه فکس، صبحانه با هزینه اضافی، روزنامه رایگان در لابی از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. امکان دسترسی به مناطقی مخصوص برای کشیدن سیگار، قهوه و چای در مناطق مشترک، مکانی برای نگهداری از کودکان یا مراقبت از کودکان (هزینه اضافی)، دسترسی داشتن به تلویزیون در بخش های عمومی هتل، اینترنت سیمی و وای فای به صورت رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های انگلیسی و ترکی صحبت می کنند. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل دیوان آسیا در استانبول

امکانات تفریحی دیوان آسیا استانبول

در این هتل ۵ ستاره امکانات تفریحی از جمله استخر داخل سالن (تمام سال)، استخر در فضای باز (فصلی)، مرکز تناسب اندام، آبگرم و مرکز سلامتی، جک.زی و سونا به چشم می خورد، البته دارای یک کافه می باشد که مهمانانش می توانند از محیط دلنشین آن استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را در این مکان بنوشند.

رستورن هتل

صبحانه بوفه در اختیارتان قرار می گیرد و هر روز صبح سرو می شود.
این هتل همچینین دارای ۲ رستوران است که در آنها صبحانه، ناهار و شام سرو می شود.
خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

هتل 5 ستاره دیوان آسیا

امکانات اتاق های هتل دیوان آسیا استانبول

در این هتل که دارای ۲۳۱ اتاق در ۲۵ طبقه می باشد، امکاناتی از قبیل تهویه مطبوع و دسترسی به اینترنت سیمی و وای فای بدون هزینه اضافی و رایگان موجود است. همچنین امکاناتی از جمله ملافه های تمیز، اتو ومیز اتو در صورت درخواست، گاوصندوق های دیجیتالی مناسب برای لپ تاپ، قهوه و چای ساز، سرویس خواب با کیفیت، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، اتو و میز اتو در صورت درخواست، میز مطالعه در اتاق ها در دسترس است و خدمات اتاق در ساعات محدود ارائه می گردد. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل استانبول موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل 5 ستاره دیوان آسیا استانبول

انواع اتاق های هتل دیوان آسیا استانبول

 • اتاق کینگ سوپریور: این اتاق ها ۳۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ یا دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق کینگ دولوکس: این اتاق ها ۴۱ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ یا دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز دریا نیز می باشند.
 • اتاق کینگ کرنر: این اتاق ها ۵۲ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز دریا نیز می باشند.
 • اتاق تویین سوپریور: این اتاق ها ۳۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ یا دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق تویین دولوکس: این اتاق ها ۴۱ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ یا دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز دریا نیز می باشند.
 • سوییت جونیور با چشم انداز جزیره: این اتاق ها ۹۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز دریا نیز می باشند.
 • سوییت جونیور: این اتاق ها ۹۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز دریا نیز می باشند.
 • سوییت کینگ با چشم انداز دریا: این اتاق ها ۹۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز دریا نیز می باشند.
هتل دیوان آسیا

فاصله هتل تا جاذبه های استانبول

 • مسجد سلیمانیه :این مسجد حدودا ۳۰ کیلومتر از شما دورتر است که با ۵۸ دقیقه تاکسی سواری می توانید به آنجا برسید. با استفاده از مترو ۸۶ دقیقه ای می رسید.
 • بازار ادویه و بازار بزرگ تکسیم استانبول: ۲۷ کیلومتر تا هتل لاش استانبول فاصله دارد. با تاکسی تا آنجا ۴۹ دقیقه طول می کشد، با مترو ۹۲ دقیقه ای خواهید رسید.
 • مسجد آبیاین مسجد حدودا ۳۰ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۵۵ دقیقه ای و با استفاده از اتوبوس ۸۳ دقیقه ای می رسید.
 • ایاصوفیه :حدودا ۲۸ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید با تاکسی ۵۹ دقیقه ای به آنجا بروید. با مترو مسیر شما ۸۱ دقیقه حدودا طول خواهد کشید.
 • خیابان استقلال :تنها ۳۰ کیلومتر با شما فاصله دارد و با تاکسی ۶۰ دقیقه بعد شما در این خیابان خواهید بود.
 • کاخ دلما باغچه : ۳۰ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید توسط تاکسی این مسافت را ۵۱ دقیقه ای طی کنید. با اتوبوس نیز تنها ۹۵ دقیقه راه در پیش دارید.
 • میدان تکسیم :تنها ۳۰ کیلومتر با شما فاصله دارد و بوسیله تاکسی ۵۶ دقیقه طول می کشد تا به این میدان برسید و با اتوبوس نیز ۱۰۰ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه آتاتورک تکسیم استانبول۹ کیلومتر تا شما فاصله دارد. اگر ترافیک نباشد و تاکسی بگیرید، حدودا ۷۰ دقیقه ای می رسید. وسایل نقلیه عمومی ۱۱۰ دقیقه زمان نیاز دارند.
 • فرودگاه سابیها:۷ کیلومتر فاصله تا این فرودگاه دارید که اگر تاکسی بگیرید، ۱۲ دقیقه در راه خواهید بود.
هتل 5 ستاره دیوان آسیا در استانبول

موقعیت هتل دیوان آسیا استانبول

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

ترکیه، استانبول ۳۴۸۸۹، پندیک کاینارکا شماره: ۲۰۹، یوزری کارایولو  E5

E5 Karayolu Uzeri No:209 Ust Kaynarca Pendik, 34899 Istanbul, Turkey

منبعbooking.com

مسجد رستم پاشا، گوهر پنهان استانبول
مسجد رستم پاشا، گوهر پنهان استانبول
آشنایی با کاخ خدیو در استانبول
آشنایی با کاخ خدیو در استانبول
حقایقی شگفت انگیز و حیرت آور در مورد کشور ترکیه | بخش دوم
حقایقی شگفت انگیز و حیرت آور در مورد کشور ترکیه | بخش دوم
۱۰ واقعیتی که هیچ کس از استانبول نمی‌داند!
۱۰ واقعیتی که هیچ کس از استانبول نمی‌داند!

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code