آکواریوم S.E.A سنگاپور

آکواریوم SEA بزرگترین آکواریوم دنیا است که شامل ۴۵ میلیون لیتر آب و ۱۰۰۰۰۰ جانور دریایی از ۸۰۰ گونه آبی می شود. این آکواریوم از ۱۰ منطقه و ۴۹ زیستگاه تشکیل شده است. یکی از مهمترین بخش های آکواریوم، اقیانوس باز می باشد که ۵۰۰۰۰ گونه جانوری در آن نگهداری می شود و به بازدید کننده این حس را می دهد که در کف اقیانوس قرار دارند.

Aqua map
Aqua

منطقه ۱: گذر دریای کاریماتا و جاوا
با عبور ار از گذر کاریماتا و دریای جاوا می توانید محو بقایای کشتی غرق شده و گونه های دریایی نظیر پومپانو، سفره ماهی ها و ماهی های خفاشی شوید.

aqua

منطقه ۲: گذر دریای مالاکا و آندامان
با عبور از این گذرگاه می توانید گونه های مختلف دریایی را درست در زیر پایتان ببینید و تجربه آموزشی خوبی در استخر لمسی دیسکاوری داشته باشید.

SEA

منطقه ۳: خلیج بنگال و دریای لاکادایو
جنگل های حرای سونداربانس زیستگاه گونه های مختلف گیاهی در حال انقراض می باشد. صخره های مرجانی و ماهی های منحصر بفردی را می توانید در دریای لاکادایو مشاهده کنید.

sea

منطقه ۴: سفر اقیانوس
در اینجا می تواند حرکت های نمایشی دلفین های باهوش اقیانوسیه، گونه های دریایی آبهای سرد و رقص عروس های دریایی را ببینید.

sea

منطقه ۵: اقیانوس باز
شما از وسیع ترین پنجره دنیا به سوی اقیانوس می توانید بزرگترین گونه های دریایی دنیا نظیر کوسه پلنگی، ماهی های بزرگ دریاهای گرمسیر (grouper)، زمرد ماهیان ناپولی و سفره ماهی های غول آسای مانتا را ببینید.

OMAN

منطقه ۶: اقیانوس هند و دریای عمان
اقیانوس هند و دریای عمان یکی از بزرگترین پناهگاه های دریایی دنیا می باشد. شما در اینجا می توانید از موجوداتی که در سنگ های ساحلی زندگی می کنند و همرنگ صخره های مرجانی می باشند، بازدید کنید.

RED SEA

منطقه ۷: دریای سرخ
دریای سرخ شمالی ترین دریای گرمسیری، زیستگاه صخره های مرجانی می باشد و به جنگل های استوایی دریاها معروف است و گونه های دریایی زیادی را در خود جای داده است. صخره های مرجانی یکی از زیباترین اکوسیستم های دنیا می باشند.

Red bellied Piranha

منطقه ۸: آفریقای شرقی
دریاچه ویکتوریا و دریاچه تانگانیکا دو زیستگاه دریای آب شیرین در آفریقا می باشند که گونه های آبزی متنوعی از جمله ببر ماهی و پیرانا (ماهی های گوشتخوار) را می توانید در آنجا مشاهده کنید.

Walrus

منطقه ۹: دریای جنوب چین
در اینجا می توانید شیرماهی هایی که نیش های سمی خود را به شما نشان می دهند، همچنین خرچنگ های متنوعی را ببینید.

S.E.A. Aquarium - Shark Seas

منطقه ۱۰: دریای کوسه
شما در اینجا می توانید شکارچی های عظیم الجثه و گونه های در حال انقراض کوسه ها نظیر کوسه سر چکشی و کوسه سیلورتیپ را ملاحظه کنید.

ماجراجویی دریایی در آکواریوم باتومی
۶ جاذبه گردشگری در طبیعت انگلستان
باغ ارکیده سنگاپور، یکی از زیباترین باغ های آسیا
تصاویری از زیباترین مساجد دنیا

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code