چرا با الی گشت به دبی برویم؟

اطلاعات کامل درباره تور دبی آژانس الی گشت

دبی یکی از شهرهای بسیار مهم کشور امارات متحده ی عربی است که البته باید بگوییم که اگر این شهر را تنها شهری مهم در یک کشور به حساب بیاوریم، در حقش اجحاف کرده ایم زیرا؛ دبی نه تنها در امارات و خاورمیانه بلکه در سراسر جهان است و سالانه هم از ایران و هم از سراسر جهان و نقاطی که فکرش را هم نمی کنید به دیدن این شهر می روند. از جمله ی دلایل جذابیت دبی به عنوان مقصدی برای همه ی سلیقه ها، وجود مجموعه های تفریحی هیجان انگیز و مرکز خریدهای فوق العاده ای هست که در این شهر ساخته شده اند و تا دلتان بخواهد خدمات متنوع و متفاوتی دارند. خلاصه که اگر می خواهید تا تنش ها و روزمرگی هایتان خلاص شوید به دبی بروید. برای رفتن به دبی یکی از بهترین تورها را آژانس هواپیمایی الی گشت ارائه می دهد که مزیت های مختلف و متفاوتی را برای مسافران خود قائل می شود. در ادامه ی این مطلب می خواهیم به شرح و توصیف تور دبی آژانس الی گشت بپردازیم و اطلاعات کامل درباره تور دبی آژانس الی گشت را در اختیار شما بگذاریم.

تور دبی آژانس الی گشت

تور دبی آژانس الی گشت

مطالب مرتبط:
استانبول بهتر است یا دبی؟ کدام را برای سفر انتخاب کنیم؟
با لیستی از جاذبه های ناشناخته ی دبی آشنا شوید!
چطور سفر ارزان به دبی داشته باشیم؟

شهر دبی را باید به عنوان یکی از مقصدهای بسیار محبوب و پر طرفدار برای ایرانیان معرفی نمود زیرا سفر به دبی هم ارزان است و هم بسیار لاکچری. رفتن به این شهر زمینه چینی های مختلف و معطلی های جورواجور نمی خواهد، کافی است برای مثال با آژانس مسافرتی الی گشت تماس بگیرید و هر چیزی که را که در این سفر نیاز دارید را به ما بگویید تا پس از انجام موافقت های اولیه، به سرعت وسایل و امکانات سفر به دبی برای شما مهیا شود و شما به فاصله ی زمانی کمتر از آن چه که فکرش را بکنید، خود را در دبی بیابید. از این رو ما در این مطلب قرار است تا اطلاعات کامل درباره تور دبی آژانس الی گشت را به شما ارائه نماییم تا با ۰ تا ۱۰۰ روند این کار و مقدمات سفر به دبی با الی گشت آشنا شوید.

باید این مژده را به شما بدهیم که آژانس مسافرتی الی گشت برای سفر به این دبی برای مسافرانش برنامه های متفاوتی در برنامه های خود دارد و برخلاف دیگر آژانس های همکار برای مسافران خود محدودیتی را در نظر نمی گیرد و به مسافر این اجازه را می دهد که برنامه های سفر به دبی خود را با پشتیبانی الی گشت به بهترین نوع ممکن چینش نماید.

شرایط تور دبی آژانس الی گشت

در آژانس الی گشت انتخاب گزینه های گشت شهری در دبی بر عهده ی شما مسافران محترم است و تنها کاری که لازم است تا شما انجام دهید، خرید بلیط و هتل است و نیز ویزایتان را هم باید جداگانه دریافت نمایید.

به عبارتی شما برای سفر تنها باید بلیط و واچر هتل را تهیه نمایید و بعد هم با خیال راحت به سراغ بستن چمدان های خود و درست کردن مقدمات سفر خود بروید و خیالتان هم از بابت ویزا و ترانسفر راحت باشد زیرا ما به بهترین نحو ممکن این مشکلات را البته با مدیربیت و همکاری خود شما حل کرده ایم. برای رفتن به دبی با الی گشت تنها همین نکات کافی است تا شما آماده ی سفر به دبی شوید. در زمینه ی ارائه ی اطلاعات کامل درباره تور دبی آژانس الی گشت به شما مسافر گرامی باید بگوییم که از مهمترین اولویت های آژانس الی گشت انتخاب بهترین شرکت های هوایی و همچنین ساعات پروازی بسیار مناسب برای سفر به دبی برای شما مسافر گرامی است.

به طور مثال توجه نمایید که برخی از آژانس ها با ارائه ی ساعات پروازی نامناسب وقت گرانبهای شما را که مخصوصا در سفر هر ثانیه اش مهم است رامی گیرند و این در حالی است که ما بهترین ساعت های پروازی را با کمترین معطلی در اختیار شما می گذاریم تا از این بابت راحت و مطمئن باشید که بر خلف برخی از آژانس های دیگر ما برای زمان شما ارزش قائل هستیم.

اطلاعات کامل درباره تور دبی آژانس الی گشت

در سفر به دبی با الی گشت شما می توانید از بین هر هتلی در این شهر با هر کیفیتی که مدنظرتان هست را در سایت الی گشت رزرو نمایید زیرا تلاش ما بر این است که شما در انتخاب خدمات مورد نظرتان کاملا دستتان باز باشد و با رضایت خاطر سفرتان را انجام دهید ضمن این که پروازهای شما با ۳ شرکت هواپیمایی ماهان ایر، ایران ایر همانطور که گفتیم در بهترین ساعات روز انجام می پذیرد.

لطفا به این مسئله توجه داشته باشید که از جمله ی مهم ترین خدماتی که در تور دبی آژانس الی گشت برای مسافران وجود دارد، این است که مسافر همه ی امور سفر را با انتخاب های بسیار متنوع خود می تواند مدیریت نماید.

از گشت شهری، بیمه مسافرتی و خدمات CIP گرفته تا ترانسفر فرودگاهی و شهری که همه هم به انتخاب خودتان است. در ادامه ی این مطلب با ما باشید زیرا درباره ی آن بیشتر توضیح خواهیم داد.

گشت شهری در دبی

ترانسفرهای الی گشت

در اطلاعات کامل درباره تور دبی آژانس الی گشت باید به این نکته توجه نمایید که ترانسفرهای الی گشت در مقصد دبی در ۲ نوع مختلف اختصاصی و گروهی برای مسافران این مقصد در نظر گرفته شده است. جالب است بدانید که شما از زمانی که به فرودگاه دبی می رسید می توانید از خدمات ترانسفری که با هزینه ی جداگانه انتخاب نموده اید، استفاده نمایید.

یکی از گواهان این که از ابتدا تا به انتها با شما هستیم این است که ترانسفر هتل مقصد با یک پرچم به نام ایران اسکای گروپ (Iran Sky Group) منتظر شما ایستاده است تا شما را به سمت هتلتان هدایت نماید.

پیشنهاد می کنیم که حتما ساعت ترانسفرهای برگشت را از تور لیدرهای خود بپرسید و از آن ها مطلع شوید زیرا بر اساس شهر، منطقه ی هتل و روز و ساعت برگشت این ساعت ها می توانند برای شما متفاوت باشند.

ترانسفرهای الی گشت

لطفا فراموش نکنید که با انتخاب ترانسفرهای اختصاصی می توانید تا با اتومبیل اختصاصی و مجلل و یا حتی وسیله ی نقلیه ای ساده و به صورت گروهی از فرودگاه به سمت هتل مورد نظر خود بروید. البته به این نکته توجه داشته باشید که هزینه ی ترانسفر به صورت جداگانه از شما دریافت خواهد شد.

با این که انتخاب ترانسفر اختصاصی و یا گروهی بسته به نظر خودتان است اما؛ ما به شما پیشنهاد می کنیم که در سفرتان به دبی از ترانسفر اخثصاصی استفاده نمایید. در ادامه برای شما در اطلاعات کامل درباره تور دبی آژانس الی گشت توضیح خواهیم داد که علت این پیشنهاد به شما برای چیست.

به این موضوع توجه داشته باشید که زمان بندی شخصی مسافر در این زمینه بسیار مهم است و کم پیش می آید که با دیگران هماهنگ باشد. برای این که راحت تر منظورمان را منتقل نماییم، بیایید تصور کنید که یک خانواده ی چند نفره می توانند با تهیه ی یک ترانسفر اختصاصی در وقت خود بسیار صرفه جویی های بسیار زیادی نمانید و از اتلاف وقت های بی موردی همچون توقف های متعدد در طول مسیر برای مسافران دیگر پرهیز نمایند.

گشت در دبی

مرحبا سرویس دبی

در مرحبا سرویس مهم نیست که قصد شما از سفر به دبی چیست؛ چه سفری کاری داشته باشید و چه سفر تفریحی با استفاده از مرحبا سرویس فرودگاه دبی در تمامی مراحل ورود و دریافت بار و انتقال شما در فرودگاه توسط مسئولین مرحبا سرویس دبی صورت می پذیرد.

از جمله خدمات اصلی این سرویس می توان به خدمات مختلف بسته به نوع و قیمت آن در قالب بسته های برنز، نقره ای و طلایی اشاره نمود.

مرحبا سرویس

شرایط تور دبی آژانس الی گشت

شما برای سفر به دبی تنها لازم است که بلیط، هتل و ویزایتان را درخواست نمایید و مدارکتان را به الی گشت تحویل دهید تا در نهایت تمامی کارهای باقی مانده ی مربوط به رزرو هتل و پرواز را به ما بسپارید تا به راحتی همه ی این ها توسط شرکت الی گشت به جریان بیفتند و انجام شوند. همانطور که بالاتر در  اطلاعات کامل درباره تور دبی آژانس الی گشت گفتیم، پرواز ایران به مقصد دبی توسط شرکت های هواپیمایی ماهان، ایران ایر و امارات انجام می شود.

این روزها در فضای اینترنت شما با جستجوی عبارات مرتبطی همچون؛ راهنمای سفر به دبی می توانید تا حدودی به تمامی اطلاعات مربوط به مقاصد گردشگری و هتل هایی که در سفرتان به دبی وجود دارد را به صورت کامل دریابید اما این طبیعی است که گاهی برخی از افراد دچار سردرگمی می شوند و حتما نیاز دارند تا فردی اطلاعات دقیق و مناسبی را در اختیارشان قرار بدهد.

به همین خاطر  در  اطلاعات کامل درباره تور دبی آژانس الی گشت خواهید خواند که مشاوران سفر ۲۴ ساعته خود را در اختیار شما مسافران عزیز گذاشته است تا در صورت بروز هر گونه سوال و مشکلی با شماره ۸۵۴۰ تماس بگیرید و پاسختان را دریافت نمایید.

دبی

گشت شهری در دبی

درباره ی جاذبه های دبی هر چه که برای شما بگوییم کم است و پر واضح است که خود مطلبی سنگین و مجزا از مطلب اطلاعات کامل درباره تور دبی آژانس الی گشت را می طلبد. لازم است اینجا تاکید نماییم که گشت شهری برای مسافران کاملا برای شما انتخابی است و شما می تواید از بین مکان های مختلف تورهای مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید. با این که جاذبه های دبی بسیار و فراوان هستند اما چند جاذبه ای که نباید آن ها را از دست بدهید عبارتند از:

خانه شیخ سعید آل مکتوم | Sheikh Saeed Al-Maktoum House

مسجد جمیرا | Jumeirah Mosque

برج العرب | Burj Al Arab

بستاکیا (دبی قدیم) | Bastakia

پارک ساحل الممزر | Almamzar Beach Park

بازار طلا | Gold Souk

گالری آیس رینک | Galleria Ice Rink

نهر دبی | Dubai Creek

دهکده میراث تاریخی | Heritage Village

پیست یاس مارینا | Yas Marina

ساحل برج | Tower Beach

ساحل سان ست | Sunset Beach

به منظور اطلاعات کامل و جامع تر در مورد سفر به این شهر می توانید راهنمای سفر به دبی را در سایت الی گشت مطالعه کنید.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد